Jump to content
BulForum.com

Myst IV Revelation


bolen-mozak

Recommended Posts

^Virgo^: То това не е стаята на малката. Повярвай ми - като стигнеш стаята на малката девойка и след това стаята на майка й и баща й - ще видиш тогава загадки. Едината я минах, но другата.... бая зор ми дава. ;)

 

~edit~

Те хубаво хората казаха в началото - снимай с фотоапарата, за да ти е по-лесно.... Четене и снимане това е моят съвет!

Link to comment
Share on other sites

Оф и на мен ми изписа, че на FAT32 не може да се записват фаилове по големи от 4гб. Кажете как да го опрая тва, че ми се играе  :cry

Мдааа....и при мен така се получи :( Айде някои съвестен разбирач да помогне ;)

Link to comment
Share on other sites

нищо сложно сваляш си Partition Magic

гледаш риидмито как се краква.. пускаш програмата и даваш конверт на партицията (харда) на който мислиш да слагаш исо-то ;) става за 2-3мин (поне при мене)

а до TAZ човек незнам как щях да се оправя без фотоапарата там в джунглата... бая обиколки и прерисуване на знаци и тем подобни щеше да има... мисля че идеята е велика, спестява 1-2та изписани химакала и кофата нерви докато се чудиш тва де си го преписвал с кой крак си го писал и обикаляш нервно из света да търсиш къде беше.. :wir

Link to comment
Share on other sites

абе някой съгласен ли е да ми запише тази игра. ще си платя колкото трябва, защото и аз съм на FAT 32 а пък нямам и DVD записвачка. някой ако е съгласен нека каже, много ми се играе тази игра.

Link to comment
Share on other sites

...TAZ, човек незнам как щях да се оправя без фотоапарата там в джунглата... бая обиколки и прерисуване на знаци и тем подобни щеше да има... мисля, че идеята е велика, спестява 1-2та изписани химакала и кофата нерви докато се чудиш т`ва де си го преписвал с кой крак си го писал и обикаляш нервно из света да търсиш къде беше..  :wir

Напълно съм съгласен с теб! ;) Ти явно си поел по стъпките на Achenar - току що му хвърлих един поглед (отнесъх се 3 часа из тая джунгла). Аз пък от вчера се занимавам с творенията на Sirrus - изобщо двата свята нямат нищо общо - при теб е много обширно и колоритно, а що страх брах.... :P Като отидеш в другия свят определено ще ти е леко дискомфортно - в началото ще си сам с летящите камъни, но ти сам ще видиш. За сега успех от мен! ;)

Link to comment
Share on other sites

нищо сложно сваляш си Partition Magic

гледаш риидмито как се краква.. пускаш програмата и даваш конверт на партицията (харда) на който мислиш да слагаш исо-то ;) става за 2-3мин (поне при мене)

Искам да попитам има ли опасност да изгубя някаква информация когато сменям на NTFS ?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам има ли опасност да изгубя някаква информация когато сменям на NTFS ?

Сигурно има ,нооо тряя малко риск пускай конверта и да не ти пука :)

А аз да питам някой решил ли е загадката с книгите дето се натискат там на една секция уж снимах едни знаци дето съвпадат с някой от тези на книгите, но са само на 3 ,а другите 2 :confused аиде някой да каже дали е решимо това още в началото или по нататък чак че виждам една книга на долния етаж на помещението ,а няма стълби за натам :)

Link to comment
Share on other sites

А аз да питам някой решил ли е загадката с книгите дето се натискат там на една секция уж снимах едни знаци дето съвпадат с някой от тези на книгите, но са само на 3 ,а другите 2  :confused аиде някой да каже дали е решимо това още в началото или по нататък чак че виждам една книга на долния етаж на помещението ,а няма стълби за натам  :)

 

Това е загадката в стаята на Yeesha - малката сестра. Загадката е решима, само че прочети какво си пише девойката в дневника - няма да ти казвам повече, защото това (според мен) е достатъчно като насока, може още малко да ти помогна, но за това ще говорим, ако не можеш да се оправиш. Прочети дневника й - там ще ти стане ясно каква е врътката! ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е загадката в стаята на Yeesha - малката сестра. Загадката е решима, само че прочети какво си пише девойката в дневника - няма да ти казвам повече, защото това (според мен) е достатъчно като насока, може още малко да ти помогна, но за това ще говорим, ако не можеш да се оправиш. Прочети дневника й - там ще ти стане ясно каква е врътката! ;)

Прочетох го но нищо не разбрах четох го пак и пак нищо (което да не знам де).... а и успях само малка част да преведа... баща и бил разместил книгите ала бала тя помнила кой са най старите ли беше и там нешо друго ахаха е тва е с тоя английски ... надяям се че не тряя се превеждат и имената на книгите :wacko: на едната помня е името на момичето.

А единия свят (лявата книга от двете) оня с камънаците е нещо ужасно голямо и е супер оплетен ,а аз си мислех че тоя с джунглата е сложен :tongue :sayjin някои да се е докопал вече до 4ти свят ? :)

Link to comment
Share on other sites

Прочетох го но нищо не разбрах четох го пак и пак нищо (което да не знам де).... а и успях само малка част да преведа... баща и бил разместил книгите ала бала тя помнила кой са най старите ли беше и там нешо друго ахаха е тва е с тоя английски ... надяям се че не тряя се превеждат и имената на книгите  :wacko: на едната помня е името на момичето.

А единия свят (лявата книга от двете) оня с камънаците е нещо ужасно голямо и е супер оплетен ,а аз си мислех че тоя с джунглата е сложен  :tongue  :sayjin някои да се е докопал вече до 4ти свят ? :)

 

Сега ти пиша по памет, защото не съм си в нас:

Значи в стаята на сестрата - в дневника и пише, че една вечер баща й й оправил ключалката, но това било за последно. Тя тъй като започнала да се учи да пише на D`ni и за това решила да си смени кориците на книгите - ти се сети с какво - и ги е подредила по възраст. Така че - води си изводите. Добре си се насочил - продължавай в този дух.

Светът на Sirrus в началото е само на три нива, които са важни и които ти трябват от начало. В джунглата е по-голямо обикалянето (говоря за началото). Тази вечер, определено ще играя до късно и смятам, че ще приключа със светът на Sirrus. Но определено не си прав, за това че е по-оплетен.

Смятам, че книгата, която изпуска бащата над плажа, който се намира под стаята на малката, това е някакъв друг свят, но не съм много сигурен, а икам да си ги карам подред - а не да разцъквам по малко от всеки свят и така напълно да се омотам.

Link to comment
Share on other sites

ехх това с превода ще си е играчка и пак не усетих кои 5 ще се натискат освен да са тези с имената на тия от семейството ако има такива де :) и то даже при превода на едната ми иззлезе името на Achenar ,но съм убеден че там втората буква е "k" ,а не са "ch", както и на yeeshah завършва на "h" а то си е без него само бъркат

За световете - трябва да има още на официалния сайт ги гледах май 4 , а за обикаляно то не остана къде вече.. джунглата я минах вече остана само светът с камънаците ...

А да и тва с книгите поне кажи дали те сваля на долното ниво ? :)

Link to comment
Share on other sites

... да и тва с книгите, поне кажи дали те сваля на долното ниво ?  :)

 

Давай, давай - никакви жокери вече, да не вземеш да се отпуснеш - ха, ха, ха! ;)

Да, сваля те на долното ниво!!!

Link to comment
Share on other sites

Basi...MYST tolkova me kefi maina..puk nikvo vreme nqmam da q igraq :( :( :( ...sega i s tva studentstvane..baaa...she otrepa nqkoi...po-trudna li e ot riven ?

Link to comment
Share on other sites

Копирам крак-а и като я стартирам пак ми иска 2-то ISO..... :(  Малко помощ ако може :confused

Нормално то си го иска ... особено ако си направил инстала дет е 3 GB , може да пробваш с по големия 9GB но и с него май Nax го беше казал ,че пак иска DVD-to, просто крака сигурно не е за NoCD :) играй го с диска

Аа ся се сешам че в друг смисъл може да си го писал тва еми виж дали си mountnal DVD2 s deamon-a

Link to comment
Share on other sites

Да - така е, без значение каква инсталация ще дадеш на играта - диск 2 винаги ще си го иска.

Не зная кой до къде е стигнал, но с неистови сили стигнах Serenia - това колко голям свят е - направо обиколките на джунглата в света на Achenar ми се виждат ултра лекички ;)

За красотата на пейзажа - няма май смисъл да говоря, защото вие сами ще се убидите. Невероятно!!!

Link to comment
Share on other sites

Нормално то си го иска ... особено ако си направил инстала дет е 3 GB , може да пробваш с по големия 9GB  но и с него май Nax го беше казал ,че пак иска DVD-to, просто крака сигурно не е за NoCD  :) играй го с диска

Аа ся се сешам че в друг смисъл може да си го писал тва еми виж дали си mountnal DVD2 s deamon-a

е разбира се че съм го "моунтнал" :P ...Просто искам да си изтрия ISO-тата да не ми заемат място...ама явно няма да стане :angry1

Link to comment
Share on other sites

е разбира се че съм го "моунтнал"  :P ...Просто искам да си изтрия ISO-тата да не ми заемат място...ама явно няма да стане  :angry1

Същност има един вариант ... на датата четох някъф пич как си направил едно малко дискче което mountval и само с него играел + инстала дето е 9 GB (ама то и 3 GB + 5GB DVD май пак е същото :) ).. ако искаш го виж това е и решение за тея, които не искат да обръщат към NTFS само и им трябва място където да екстракнат и направят дискчето :)

темата е в games -> links

Link to comment
Share on other sites

Странно но сега разбрах, че оригиналната игра е само на 1DVD :blink: претърсих но не намерих инфо нешо ... тва възможно ли е ?

Link to comment
Share on other sites

Сефте играя такъв жанр игри...и незнам кво става :) лутам се из някви постройки на някаква вода и хал хабер си нямам кво тряя да правя...малко хелп ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...