Jump to content
BulForum.com

Myst IV Revelation


bolen-mozak

Recommended Posts

Predi malko vidqh che G-Unit e kachil DEMO-to na Myst IV i sega zeh da go darpam

neka nqkoi ako go e drapnal i go e igral veche da kaje kak e

Myst 3 beshe mnogo dobra igra ochakvam s netarpenie i prodaljenieto i

Oshte vednash blagodarq na G-Unit za tova DEMO koga e izlqzlo koga go e kachil :punk :D :punk :D :punk :D

http://warez.ru:8080/FTP/GameZ/*Demos/Myst...evelation.Demo/

Link to comment
Share on other sites

Ehh tova demo po malko ne moje6e da byde Super 6te eee ...o6te predi dva dena go igrah demoto .. igrata septemvri mai -idealno btw nqkoi mina li edinstveniq pyzel :blink: hehe solution-i o6te lipsvat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Няма как игра от поредицата MYST да не си струва, there's no fucking way :) Само дето за тия 7 гиги трябва да се лутам поне 2 месеца в лабиринти :D

Link to comment
Share on other sites

Няма как игра от поредицата MYST да не си струва, there's no fucking way :) Само дето за тия 7 гиги трябва да се лутам поне 2 месеца в лабиринти :D

аа ам така си е .. иначе .. ,ако играта и трябват и дисковете за да може да се цъка :wir :tongue

Edit : иначе аз сега съм на 25 рар от ЦД1 след даскало и тичането ше я цъкна начи :)

Link to comment
Share on other sites

аа ам така си е .. иначе .. ,ако играта и трябват и дисковете за да може да се цъка  :wir  :tongue

Edit : иначе аз сега съм на 25 рар от ЦД1 след даскало и тичането ше я цъкна начи :)

То лошото е че ще трябват ДВД-та :) а и няма как да ги запиша примерно на двд А за играта гледам че още не е качена цялата :) предполагам се сваля още... за изискванията това намерих -

PC System Requirements

Supported OS: Windows® 98SE/2000/Me/XP (only)

Processor: 700 MHz Pentium® III or AMD Athlon™ or better (Pentium IV recommended)

RAM: 128 MB RAM (256 recommended) (256 MB required for XP)

Video Card: 32 MB DirectX® 9-compliant video card (64 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0-compliant sound card

DirectX: DirectX 9.0 (included on DVD)

DVD: 4x DVD or faster

Hard Drive Space: 3 GB free

Display: 800x600 display

 

Supported Video Cards at Time of Release

ATI® Radeon™ 7000 to 9800 or better

NVIDIA® GeForce™ 1/2/3/4/FX families

Matrox Parhelia™ (PC only)

Intel® i865G to i915G (PC only)

Link to comment
Share on other sites

То лошото е че ще трябват ДВД-та  :) а и няма как да ги запиша примерно на двд А за играта гледам че още не е качена цялата   :) предполагам се сваля още...  за изискванията това намерих -

PC System Requirements

Supported OS: Windows® 98SE/2000/Me/XP (only)

Processor: 700 MHz Pentium® III or AMD Athlon™ or better (Pentium IV recommended)

RAM: 128 MB RAM (256 recommended) (256 MB required for XP)

Video Card: 32 MB DirectX® 9-compliant video card (64 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0-compliant sound card

DirectX: DirectX 9.0 (included on DVD)

DVD: 4x DVD or faster

Hard Drive Space: 3 GB free

Display: 800x600 display

 

Supported Video Cards at Time of Release

ATI® Radeon™ 7000 to 9800 or better

NVIDIA® GeForce™ 1/2/3/4/FX families

Matrox Parhelia™ (PC only)

Intel® i865G to i915G (PC only)

 

Wow с инстала стават 10ГБ :ph34r: .Това е наъ-голямата игра,която е излизала през последните 5 години.Дори Rabel Assault e по-малка(тя май беше на 8 диска).

Link to comment
Share on other sites

Някой свали ли играта да я пробва защото на мен ми се появи проблем при екстракването на исо-тата Ще напиша по памет грешката която ми даде - нещо от рода че няма достатъчно място на хард-а ми което не е вярно и че само NFPS(май не е точно така формата ама не го помня точно как се пише това е другата алтернатива на FAT32 надявам се да се сещате) формата поддържа файлове с големина над 4GB (в случая файла е 4.1 GB ) plsss някой ако може да хелпне как да преодолея това без да променям FAT32 формата което дори незнам как става :sayjin

Link to comment
Share on other sites

аз ще ви кажа.. DVD2 е прецакано некаде из архивите... пише ми че файла е корумпиран :wir (corrupted :tongue ) и нали се сещате кво ми иде да направя с РС-то си...

мисля че не е станала глешка при даунлоада щото като пуснах .sfv файла и показа че няма счупени архиви и тем подобни глупости(всичко си светеше зелено) ще помоля Дриимър или някой от персонала да пробва да разархивира DVD2 и да сподели резултата... да знал дали проблема е в моя телевизор ;)

Link to comment
Share on other sites

Nax ti pro4eti li moq post predi da postne6 tvoq :) i na men mi dade gre6ka a .sfv-to ne ot4ita problem ama ot winrar mi pi6e 4e mai pod FAT32 failove po golemi ot 4GB ne moje da ima aide nqkoi da da potvyrdi 4e e taka Dreamer da plss ako si q instalval ve4e kaji dali si imal podoben problem

A da i Nax q vlez malko v ICQ-to da obsydim :lol:

Link to comment
Share on other sites

777 брато.. мисля че ги разбирам тия работи... естествено че ми е NTFS HDD-а кой нормален ще си го държи FAT32 (лъжа.. моя само системния е NTFS, но свърши работа) както и да е оправих се.. явно WinRAR-а е прочел някой байт погрешно и е измякал на умрело... играта си се разархивира без проблеми... вече я инсталирам... май ще почакам малко.. препоръчвам 3.5ГБ инсталация щото така или иначе ще ви иска ДВД2 няма смисал от 9ГБ инсталация и 5ГБ ДВД image :wir

Link to comment
Share on other sites

Преди час и половина я инсатилах играта и се бях вглъбил в нея. Определено Myst-а си е MYST! Точно както си я очаквах - невероятна приказка в картинки и цветове, симфония и разбира се - пъзели... Както и в предните от същата поредица игри, има много за четене, така че пригответе се :) Определено няма да е лесна както беше Syberia 2.

G-Unit - ти си фен на куестовете - освободи си местенце и я започвай!

Аз се връщам в мистичния свят.... ще пиша отново, но като първи впечатления - КРАСОТА!!!!

Благодаря на Dreamer за качването й!

Останете със здраве! ;)

 

~edit~

Пъзелите са направо невероятни, мога да ви пожелая успех със библиотеката в стаята на малката Yeesha!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Оф и на мен ми изписа, че на FAT32 не може да се записват фаилове по големи от 4гб. Кажете как да го опрая тва, че ми се играе  :cry

Еми май ще трябва да се обръща към NTFS :) Виж в Win_Appz - имало няква проста команда забрайх я точно с която се правело(ако си на ХР) ноо после ненам как ще го връщам

Link to comment
Share on other sites

Еми май ще трябва да се обръща към NTFS  :) Виж в Win_Appz - имало няква проста команда забрайх я точно с която се правело(ако си на ХР) ноо после ненам как ще го връщам

С Partion Magic го смених на NTFS и всичко е ОК :)

Edit: Някой мина ли загадката в стаята на момичето, че нещо не мога да вдяна как ще стане така, че всички светлинки да станат зелени. Или може би не трябва да са всички зелени HELP :(

Edit2: Аааа разбрах го :evil ихрата е просто лудница :)

Link to comment
Share on other sites

ако става въпрос за power generatora трябва да направиш така че средните 2 колонки (тея дето са с еднаква височина) да светнат зелено (не докрай, червено)... надявам се да съм помогнал ;)

 

EDIT: ехх.. що няма пост делиит :)

и едно въпросче... трябва ли да форматирам харда като сменям системата..? с part. magic под дос нямаш избор а под уиндос? незнам но няма да пробвам без да имам сигурна информация..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...