Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

samkijot

съвет за бюджетен лаптоп до 850 лв.

Recommended Posts

здравейте,
трябва да избера някакъв бюджетен лаптоп до 850 лв. ще е за ежедневна употреба т.е. ще замени настолен компютър. игри на него няма да се играят. ще е предимно за филми, интернет и малко офис приложения. да не блъска много на пластмаса, да е сравнително здрава изработка, да се охлажда добре. това е.
за момента в този ценови диапазон съм се ориентирал към lenovo, въпреки сервиза им в полша, тъй като ми се струва, че ideapad и по-конкретно G580 и B590 отговарят на по-горните изисквания. първоначално мислех някой probook 4540s, но дори с 2020М процесор са над 850 лв.

лека и успешен ден.

Точно защото сервиза им е в Полша е до някъде екстра. Два лаптопа съм им носил гаранционни и за двата са отреагирали в рамките на 10 дена. Също така в сервиза имат и български съпорт. Иначе аз бих ти препоръчал Тошиба, най-вече заради No matter what гаранцията. Пък и  имах възможността да се убедя лично, че са изключително здрави и надеждни машини.

https://www.technomarket.bg/products/09130981/toshiba-satellite-c55-a-12c

Гаранцията на Тошибата е пълен фалш. Прочетете условията внимателно.

Гаранцията на Тошибата е пълен фалш. Прочетете условията внимателно.

Абе да ти кажа не е точно така. Имам приятел който му разбиха колата и му окрадаха бая неща включително и лаптопа. Човека си изкара нужните документи от полицията и от Тошиба му го замениха. Верно, че си искат хората много документации и експертизи, но пък нали и те трябва да са защитени, щото иначе всеки може да иде и да каже, че са му откраднали лаптопа и да очаква нов. А и съм чел по форумите, че са им оправяли счупени дисплеи и т.н.

http://www.pixelmedia.bg/news/index.pcgi?material_id=56300

• Create New...