Jump to content
BulForum.com

Antares

Recommended Posts

Как, питам, КАК е възможно Лукас да не преработи великият TIE FIGHTER и XWING... В днепно време и със сегашните възможности може да стане шедьовър.... Като се замисля колко часове съм пробъхтал в X-WING, B-WING, Y-WING.... Спомени от младините.... 

Потичат ми лигите само при мисълта! Баси... не дни, не месеци, години съм прекарал на TIE FIGHTER! С баща ми се борехме кой да е пред компютъра за тая игра...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Евстатия, нещо същата боза е това дето ми го каза. Ще му дам още малко шанс, ама ще си ходи май... То се оказаха не едно, а две неща - Terran Conflict и Albion Prelude. Поне след инсталацията това намирам на машината си. Тая игра в зародиш е била дъска... Иначе тия по-старите определено са по-лесни за управление... Туй от първите 5 минути де, като имам време ще погледна по-така. 

Link to comment
Share on other sites

"...от първите 5 минути..." - Секуанда (номер 144 851 по популярност в САЩ през 2011 г.), на това мога да реагирам само с усмивка :)

 

Няма да те убеждавам в качествата на играта (Albion Prelude), тя е за спокойни хора, които имат тонове свободно време (говорим за стотици часове, а когато бях редовен по Х форумите, имаше един тип с 3000+ часа). Започвал съм я няколко пъти и съм я зарязвал, защото не съм имал търпението да премина през началния шок от комплексността и мащаба.

Link to comment
Share on other sites

Първото изречение не го разбрах.... За качества не мога да говоря, защото още нищо не съм видял. Изглежда прилично, атмосферата е добра. Но има същите откровени пречки в управлението. Поне е по-ясно от на новата. Инак аз снощи спрях именно защото на макс скорост реши, че ми трябват 10-на минути да стигна до един гейт.... Нямам против мащаба, но да се губи толкова време в блеене по звездите - ай сиктир. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...