Jump to content
BulForum.com

Тъп рап!


don_anton

Recommended Posts

мисля че това не е точно рекуес и за тва не правя нова тема!ако модераторите смятат че не е так да я изтрият!ае слушам си ся аз маниака & др. флекс - боом мада фака :) срам ме е от себе си но просто как да ви кажа слушат ми се простотии тия дни нещо! ТА искам да ви питам я кажете някви други песни чрез които се показва бг. тапотия и тапия рап ! няква като тая горепосочената не че ме кефят но ме зарибява простотията искрено се смея на някои от тях

та кажете няква такава песничка?

Link to comment
Share on other sites

мисля че това не е точно рекуес и за тва не правя нова тема!ако модераторите смятат че не е так да я изтрият!ае слушам си ся аз маниака & др. флекс - боом мада фака :) срам ме е от себе си но просто как да ви кажа слушат ми се простотии тия дни нещо! ТА искам да ви питам я кажете някви други песни чрез които се показва бг. тапотия и тапия рап ! няква като тая горепосочената не че ме кефят но ме зарибява простотията искрено се смея на някои от тях

та кажете няква такава песничка?

ХИТРИТЕ МЕЧОЦИ - еи тва е размазващо :punk

Edit: Май сме писали по едно и също време

Link to comment
Share on other sites

Е това е много голямо съвпадение. Не вярвах че и някой друг простак кат мене може да се сети за това.

Между другото, Мечоците са 7-ми клас и са от Пловдив. Демек- имат повече акъл от Мишо Шамаросания и компания.

 

Edit:

"Черно фередже" са много далече от рапа. Все едно Хиподил да му препоръчаш на човека.

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King човека иска простотии и аз съм му препоръчал,а и изрично съм казал че не е рап! :angry1

Не е рап ама има супер много простотии!
Link to comment
Share on other sites

Ето ти линк към песните на една група която мисля че отговаря на това което искаш.Казва се Отрова За Мишки или съкратено О3М.Можеш да посетиш и официалния сайт на групата тук.

 

Иначе мога да ти препоръчам също и Гошо от почивка.Тоя пич кърти мивки. :woot

Link to comment
Share on other sites

Абе чуй "Хитрите мечоци" да видиш как се прави пародия на простотията....

Мамо тва е размазнотия тия ги слушах веднъж и нямат равни. Има ли ги на warez-а и ако да дайте линк че ми се слушат :D

Link to comment
Share on other sites

Hitrite Mechoci SUXXX :sick

Gosho ot pochifka RULZZZZZ :punk :punk

Тия хитрите мечоци са много ЗЛЕ :sick

"Кондйо и Илия махайти ги тия" :punk

Link to comment
Share on other sites

Ilia igrae roljata na rimata :D (...a moje i da e Ilia Lukov...znam li...)

Ot mechocite si izteglih "Karuchki(full.High.Quality.Version)" - sigurno na teenagerite im e mnogo zabavno da gi slushat (dori i az se smjah v parvata minuta). Dechica....k'vo da gi pravish - pone se opitvat da badat originalni. Ako imat tarpenie i prodaljat da se zanimavat s tova....shte se nauchat....ama me samnjava, poneje na taja vazrast pochti ne se zadarjat dalgo v grupi.

Link to comment
Share on other sites

Ako e za prostotiqta, az sa6to moga da ti predloja ne6to omazva6to, samo 4e e dale6 ot rapa

 

http://ftlbg.com/Dobri/BG-Mp3/Various%20ar...VA-Chengeta.mp3

 

Grupata se kazva Kokosha Glava RULIRAT :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

мерси за отговорите продължавайте с тях :)) само да питам хитрите мечоци само тва ли са им песните не че ги слушах всички де но само да питам ? иначе тая каручки съм я слушал и преди и става за изпростяване :)10х :)

 

а да забравих да ви питам имаше една проста песничка пееше се нещо за

танка в пещерата 1000 големи зелени ала бала такива раоти бяха сещате ли се?

та на кой е тая песен бтв ?и как се казва де бтв :) ?

 

благодаря ви предварително :)

10киу :)

Link to comment
Share on other sites

Ako e za prostotiqta, az sa6to moga da ti predloja ne6to omazva6to, samo 4e e dale6 ot rapa

 

http://ftlbg.com/Dobri/BG-Mp3/Various%20ar...VA-Chengeta.mp3

 

Grupata se kazva Kokosha Glava RULIRAT  :punk  :punk

Аре пич темата е за тъп рап. Кокоша глава са Пънк !!! Разликата е от тука до оная ми работа .. едва ли аргопънка може да се сравни по простотия с рапа, но все пак хората пеят за истински неща, както и Гошо от Почивка !!! Междудругото песента е кавър на 4 Skins "All Cops Are Bastards" ACAB, макар да си мисля че ти го знаеш това.

Link to comment
Share on other sites

По-добре вземи чуй някой албум на Черно фередже(или Хиподил-първите 2,или Кокоша глава,или....) ;)

Link to comment
Share on other sites

или Аборт .. Аборт са просто връхта ама никой не ме слуша кво му разправям ..

"Дядо дай ми очилата

за да видя с тях

на комшийката гърдата

ако ще и да е грях ..

Кожена Тояга в Гащите се Стяга

Иска да Излиза Някъде да Влиза !!!!

Link to comment
Share on other sites

ае я дайте линк за тая майна че никаде не мога да я намеря или поне кажете по-то4но под какво име да я турся има само няква : биг м и лубчев - майна майна ромски ремикс ? тва ли е? и кажете от каде да си друпна песни на кумур 1 и седеф4о 4е във вареза и датата или няма или не ги пиша правилно :D

Link to comment
Share on other sites

ае я дайте линк за тая майна че никаде не мога да я намеря или поне кажете по-то4но под какво име да я турся има само няква : биг м и лубчев  - майна майна ромски ремикс ? тва ли е? и кажете от каде да си друпна песни на кумур 1 и седеф4о 4е във вареза и датата или няма или не ги пиша правилно  :D

 

da tva e pesenta.moq e greshkata sorry. :( prosto v pesenta se predstavqt kato кумур 1 и седеф4о

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...