Jump to content
BulForum.com

Тъп рап!


don_anton

Recommended Posts

da tva e pesenta.moq e greshkata sorry. :( prosto v pesenta se predstavqt kato кумур 1 и седеф4о

да аз си я свалих и видях сам че е това мерси все пак я кажете тея пичове имат ли някое друго яко парче? B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Явно скоро никой не е намирал глупави парчета.Сега ,надявам се че не откривам топлата вода,но мисля че не са толкова известни тези двете:

citynet

sorry citynet

 

Уникални са!

ААаааа не - тия са ебати идиотите - признавам ги за пълни малоумници .Мислих ,че Жоро Б е най-тъпото парче ама уви ...

Не е истина, уникално е хахахаха ...

Link to comment
Share on other sites

Джуката рулира "ще ти дръпна клитора с клещи и ще изхвръкнат контакните ти лещи". Джуката е от лейбъла на ГП

Link to comment
Share on other sites

На дали Българсия Хумор има нещо общо със твойта тема..но съм сигурен че натова ще се посмееш. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето и още две парчета които хората от Кайсиева Градина лично ми изпратиха по email (освен Тролея, за който писах малко по-горе) :) неиздадени са тъй като не са обявени още на сайта http://kaisieva-gradina.hit.bg/

 

Кайсиева Градина - НЕстандартни сме (малко гняв)

Кайсиева Градина - Казват ми

 

И все пак Кайсиева Градина - Тролея !!! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

kato stava vupros za tup rap ne moje da ne spomenem i DRAJETO. sorry oba4e na men mi go pratiha i nqmam link. dava6 skype i ti go pra6tam mislq 4e sa 5-6 pesni koito sa izkurtva6to tupi :D

btw sno6ti v slavi go spomenaha. izglejda cqla BG go poznava :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе малко ме е яд, защото и аз имах потенциал да стана известен с песните си :) Работата е там че в един момент просто реших да ги изтрия (иначе имаше няколко изключително сполучливи, според някой мои фенове ;)) но .. не знам вече...

 

явно е за добро :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен какви се водят, но... Ъпсурт - Втора цедка :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drajeto - Ruff Ryders , поне да имаше малко акъл в главата , с тая простотия обижда хора , които са постигнали толкова много :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...