Jump to content
BulForum.com

Да внимаваме къде ходим на 11-и август!!!


cheese

Recommended Posts

Az ne jiveq v blok:P

Ama i da jiveeh,edva li te 6te napadnat to4no tam.

Te deistvat na pokazni mesta,kakto kaza Flameseeker:)))Za6toto iskat horata da se panirat,da vsqvat strah i da vijdat ujasa,izpisan na licata im:(((

Taka che malko predpazlivost ot strana na vsichki,nqma da e zle:)

Link to comment
Share on other sites

I dobre,kaji mi kak 6te stane togava???

AKo imat nqkakav samolet,ot koito da pusnat bombata,nqma li da bade zase4en predi da stigne celta si?!6te im bade mnogo trudno!Iskat da te naranqt v sarceto,zatova izbraha Dvete Kuli v USA...

Za6toto te sa fanatici, iskat qsno da se vidi,che darjat polojenieto pod svoi kontrol.

Link to comment
Share on other sites

oleee basi temata!!!! Vie ste ludi be, kak 6te govorite za podobno ne6to.........

 

Като не ти харесва - не чети... Не се чуствай длъжен да взимиш участие в дискусията. Винаги са ми били интересни образи като теб. Ей на - тая вечер изсипа 4 мнения в 4 теми в рамките на няма и пет минути... Норма ли гоните нещо?!

Link to comment
Share on other sites

Вижте сега,за терористите атентат в България в който загиналите да са българи няма да им донесе почти нищо зради ниския обществен отзвук по света,особено Западна Европа и Америка.За тях (западняцие) ние сме "ония там",ще се шуми ден два и толкова-всичко ще бъде напълно забравено.Някой на запад и по света да си спомня например за взривените жилищни блокове в Москва.Друг ще е въпросът ако има много загинали западняци - тогава обществения отзвук ще е с пъти по-силен.България дава на терористите следните предимства:

1.Много западняци на куп-курортите ни

2.Близост до мястото на провеждане на Олимпийски игри

3.Корумпирани и слабоподготвени Служби за Сигурност-митници,полиция,разузнаване

4.Многобройно и хомогенно мюсюлманско население,с което в последните 14 години е "работено" много здраво

5.Наличие на войски в Ирак

6.Сериозни икономически щети (провал на няколко туристически сезона)

Всеки да си прави изводи сам

Link to comment
Share on other sites

AKo imat nqkakav samolet,ot koito da pusnat bombata,nqma li da bade zase4en predi da stigne celta si?!

 

Хич не мислиш да ти кажа ;) .По-нагоре бях дал един много удачен пример за атака на обществено място.Същото може да се приложи за блок,къща,университет,банка...Не забравяйте посолството на САЩ в Кения - първия световен удар на Ал Кайда. :angry1

Link to comment
Share on other sites

I dobre,kaji mi kak 6te stane togava???

AKo imat nqkakav samolet,ot koito da pusnat bombata,nqma li da bade zase4en predi da stigne celta si?!6te im bade mnogo trudno!Iskat da te naranqt v sarceto,zatova izbraha Dvete Kuli v USA...

Za6toto te sa fanatici, iskat qsno da se vidi,che darjat polojenieto pod svoi kontrol.

 

Специално за самолет-засичането зависи от скороста,височината,големината на самолета,релефа на местността.Дори и да го засекат имаа време на реагиране -дежурният по поделение докладва на дежурния по щаб на девизиона и т.н.т. до получаване на разрешение.

Ти откъде си сигурна,че атентаторите в САЩ са именно АлКайда?Какви доказателства си видяла-щот аз никакви.Да не би да си мислиш,че управляването на пътничеси самолет е много лесно и възможно от някой с няколко часа на лекомоторен самолет с инструктор-тоест БЕЗ НИТО ЕДИН час самостоятелен полет.Инсталирай си някой авиосимулатор и тогава ще си говорим.

Link to comment
Share on other sites

vie momchetata obichate da se zanimavate s takiva strategii

Ами то това не е стратегия,всеки мислещ човек ще се сети ;)

Link to comment
Share on other sites

Naso, ми то се видя колко добри пилоти са-и двата самолета се разбиха...

Значи наистина е трудно :P

Link to comment
Share on other sites

Naso, ми то се видя колко добри пилоти са-и двата самолета се разбиха...

Значи наистина е трудно :P

 

Те по официалната версия са били трима като третия (в Пентагона) е направил маневри за да избегне стълбове с високо напрежение :wacko:

П.С. Забравих за четвъртия дето го били уж обезвредили и се разби.

EDIT:Адреси за размисъл

 

http://libertyboy.free.fr/misc/attack/2001...pentagon_plane/

 

http://serendipity.magnet.ch/wtcr.html

Link to comment
Share on other sites

Ония фанатизирани копелета тъкмо тва искат - да се стесира народа, да си седим в нас и да им ходим по свирката! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...