Jump to content
BulForum.com

Бихте ли напуснали България?


Original`Prankster

Къде предпочитате да живеете?  

87 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз никъде не искам да ходя (за постоянно)! Може да е гадно, може да е трудно, ама в България си е най-добре :punk

 

Скромното ми мнение за останалите:

U.S.A. Аааа, личният ми фаворит! Обичам тази страна :evil

 

The American Dream Shit:

Да станеш успял бизнесмен (от ония с мазничките лица и ощте по-мазни шкембета), да се ожениш за някои дебела пранга, да си родиш също така мазнички и дебелички дечица, да живееш в тихо кварталче, където всички къщи и улици са абсолютно еднакви :sick :wacko: :sick

 

Можеби малко изопъчено но вярно! И е просто безлично! Американците са големи Л***А! Освен това четох, че IQто на Буууууш е 98 :allien Хахаха! Че то моито е повече! Oh My God, мога да стана президент на U.S.A.

Edit: Fuck the U.S.A.

 

Франция: Хмммм... Франция... Киньо... т'ва ми стига да мразя тая страна, без дори да мисля за косматите жени и нежните "мъже" (които имат по-малко косми от жените защото се епилират!).

 

Германия: Потни фашисти! Космати потни фашисти! Преди няколко години на морето гледах една швабка... майлииии, под мишниците имаше повече косми, отколкото баща ми по цялото тало :allien Имат хубава бира? Айде бе! Каменица форевър... мъжете знаят защо

 

U.K. Най-малко противна от останалите. Гадно време. Гадна бира. Живее се.

 

Другаде: Ми то май т'ва са най-важните?

 

Edit: Damn! Другъде се пишело с "а".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

dalech ot bg kadeto primerno v USA ma nqkvo zabutano rancho...da pasa kravi i da chista oboroi ama da ne e v bg.

Link to comment
Share on other sites

В момента съм UK и как да ви кажа... искам си в БГ. Ама пуста тъпа държава няма к'во да се прави в нея освен да се пие и да се дивее, но всичко трябва да си има край. Края на моето веселие (или поне затишието му) е в началото си, така че неможех да остана в БГ. Сега се надявам да се реализирам тук и после ако дава Господ живот и здраве да се върна... да се довеселя...

Link to comment
Share on other sites

бих живял на друго място осван в бг за предпочитане уса но все пак и да живея там за постоянно мисля че ще се врущам от време на време!

Link to comment
Share on other sites

а как смятащ че ще ти се отрази разликата в начина на живто разбиранията културата религията на тези арабски емирства то може всичко да си ти е наред но мисля че най-добре ако ще живее човек на място различно от бг да е поне християнска държавата!

Link to comment
Share on other sites

Американците са големи Л***А! Освен това четох, че IQто на Буууууш е 98  :allien  Хахаха!

Абе не са толкова лоши, обикновенните хора са простовати и те приемат веднага, нищо, че си от страна, която според тях е в Африка и говориш английски като циганин. За това искам пак там, защото за продавачката в магазина си Клиент, а не омазан в машинно масло работник или беден българин! Всичко е устроено както трябва и всички до един спазват закона.......абе нека да са зле!

Link to comment
Share on other sites

то там си е цивилизация ...... ама въпреки тва тук си ме кефи

аз съм си мързелив и маи в БГ е идеалното място за мен

Link to comment
Share on other sites

От доста време търся начин да замина за Италия и ако отида да живея другаде, то това ще е на апените.

Влюбен съм във всичко италианско, футбол, коли, жени, пица, спгети и т.н.. Освен това Италия е най- красивата страна, а съм чувал също, че италианците са най- близо до нас като темперамент и манталитет, така че би било лесно за един българин да се приспособи там.

Link to comment
Share on other sites

Здрасти, пич! Абе.. ти пуберитет ли караш, или просто такива глупости си говориш ;-) Дали трябва да се съди по една страна от хората, които засичаш на родна почва - дали с избръснати мишници или.......?! Ами качи се тогава в нашия любим градски транспорт и виж леличките и чичковците, които висят..... всъшност миризмата отдалече те блъска,... абе отврат. Що не говориш и за нашенците по тази логика...

U.S.A. Аааа, личният ми фаворит! Обичам тази страна  :evil

Всеки с предпочитанията си, моето съвпада с твоето, тъй като съм живяла там около година. Само че има един плюс - приемат те веднага като емигрант...

Останалото ти изказване за САЩ не искам да го коментирам...

 

Франция: Хмммм... Франция... Киньо... т'ва ми стига да мразя тая страна, без дори да мисля за косматите жени и нежните "мъже" (които имат по-малко косми от жените защото се епилират!).

А във Франция бил ли си, че такива глупости дрънкаш?!

 

Германия: Потни фашисти! Космати потни фашисти! Преди няколко години на морето гледах една швабка... майлииии, под мишниците имаше повече косми, отколкото баща ми по цялото тало  :allien  Имат хубава бира? Айде бе! Каменица форевър... мъжете знаят защо

Виждам, че освен в горенаписаните държави си бил и в Германия - браво бе, пич.

 

U.K. Най-малко противна от останалите. Гадно време. Гадна бира. Живее се.

Брао, брао..

 

Другаде: Ми то май т'ва са най-важните?

Следват бурни аплодисменти, но.. айде, няма да се заяждам.

 

От всичкото това написано си мисля, че ти си някъде на 15 години и представата за другите държави ти е втълпена от филмчета и неточности или от някой "преуспял" човек точно там..

Е, хайде със здраве - и все пак - бил ли си там, че ръсиш такива глупости?

Link to comment
Share on other sites

при първата наистина изгодна възможност се махам от тук...

бахти простата държава с бахти простите закони...откраднаха ми личната карта и после като отидох в МВР тряаше да плата глоба от 20лв(за тва че са ми откраднали карта :confused ако я бях изгубил разбирам) и като се подписвах на акт-а се подписвах над 'Нарушител' !

ей тва супер много ме ядоса....

няма да стоя в тая проста държава !

бил съм два пъти на почивка в Турция и там си е истински рай...зимата по-малко от 10 градуса не пада температурата...даже на 1-ви януари тая година беше 18 градуса...ако се махам от тука ще ида някъде където е топло през 60% от годината и има море/океан ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, наистина как може да забравиш Италия. Има много хора обичащи страната :) И футбол имат добър, езикът им е що-годе лесен, италианките се славят като доста красиви, пица, спагети, лазаня, забележителности .. само незнам дали ще те приемат добре като си чужденец, но все пак ..

 

Франция - е пък жените им са доста красивки :confused Не са чак толкова космати. А за "нежните мъже" .. незнам Франция да е известна с особено количество от тях. То и в България стават все повече :(

 

Германия - е техните женски са верно много грозни :) Сигурно под 10% от жените им са поносими. Но пък дотам се стига горе-долу лесно - някои специалности те пращат директно там, както и пък доколкото знам са добре настроени към чужденци(по-скоро знам за Австрия, защото имам приятели там и живеят що-годе добре .. щом всяка година могат да идват) .. абе не е такъв кошмар и Германията. Космати .. я погледни дядо Косьо в рейса и баба Пенка на пейката :)

 

Америка - не ми се обсъжда тя .. прекалено противоречиви мнения имам за нея, получени от хора там. Но всичките са тийнейджърки и не може да им се приемат насериозно думите

 

Англия - свалям им шапка за това, че държат на традициите си. Но и аз мисля, че ще е трудно да се стигне дотам. Поне се говори по-чист английски :P

Link to comment
Share on other sites

Най-много мразя USA!!! Може да ме сметнете за някъф побъркан пубер ... и е вярно но Америка мирише пичове...запалиха света и сега БГ им лижем кирливия задник в Ирак... не мога да приема просто...Америка...замислете какво е тя ? Коя я е изградил ?

Пирати и затворници.Това е.

 

А иначе бих отишъл в някоя скандинавска държава.

Link to comment
Share on other sites

Luda rabota e tova BG-to ei!

I az bix ostanal tuk. Lo6o nyama - ima si 4ovek jena, dete, kola, apartamen i nai vajnoto MIZERNI DOXODI.

Ba4ka6 po 12-14 4asa a ponyakoga i pove4e/ kato v USA/ oba4e vzima6 mizerni kinti, 6toto kadeto raboti6 se okazalo 4e 70% sa vrazkari. Moje da ne ba4kat, da si klatyt m******e, no vzimat 2-3 pati pove4e kinti.

Pri vtora vazmojnost /parvata ya izpusnax/, se iznasym ot tapata darjava, tuka nyama opraviya. Bez zna4enie kade, no nai mi se nravi v USA. Moje da te priemat kato emigrant, no 6tom ba4ka6 i si razbira6 ot rabotata xorata te ocenyavat.

Link to comment
Share on other sites

Няма да напусна!!!Нямам причини да се срамувам,че съм БЪЛГАРИН!!!

Ако всички зачезнем,какво ще остане от България?

Американската мечта е л***на работа.Аз съм мислещ,интелигентен,средностатистически човек,а не институционализиран,бъкащ от холестерол и неможещ да мисли бройлер от Кентъки Фрайт Чикън.

 

БЪЛГАРИЯ Е ЕДНА!!!!

Link to comment
Share on other sites

Франция: Хмммм... Франция... Киньо... т'ва ми стига да мразя тая страна, без дори да мисля за косматите жени и нежните "мъже" (които имат по-малко косми от жените защото се епилират!).

 

Германия: Потни фашисти! Космати потни фашисти! Преди няколко години на морето гледах една швабка... майлииии, под мишниците имаше повече косми, отколкото баща ми по цялото тало  :allien  Имат хубава бира? Айде бе! Каменица форевър... мъжете знаят защо

 

U.K. Най-малко противна от останалите. Гадно време. Гадна бира. Живее се.

 

Другаде: Ми то май т'ва са най-важните?

 

Edit: Damn! Другъде се пишело с "а".

 

 

Mnogo hubavo si gi opravil vsi4ki strani- i az imam dosta shodno mnenieq no pri pyrva vyzmojnosat bih se mahnal. Vse pak da ne zabravqme kak e i v Bylgariq- razni pyberi s preyspeli maiki i tatkovci se py4at s razni lan4eta i koli4ki, mislqt se za Gospod i se dyrjat vse edno sveta e v krakata im. A skypite im roditel4eta se mislqt za ne6to pove4e ot gospod za6toto osigyrqvat rabota na bednite horica. I ako si mislim nie ostanalite 4e jiveem jestoko se lyjem, za6toto men li4no otdavna mi e omryznal i plovdiv i vsi4kite my zavedeniq ama kato ne moga da otida nito na more nito da mrydna/daje i ot ba4kane ne smeq otpusk da vzema 4e posle prez nosa 6e mi izleze-hem 6e dorabotvam,hem po-malko kinti 6e vidq/ se polydqva.Tova stava taka za6toto v Bg yspqvat tezi na koito ne im e mqstoto dale4 ot nekva servitiorska ili 6ofiorska rabota i kat se nagyzqt s kinti im izbiva vrodenata prostotiq, ama neise nali sme obratna dyrjava. Az li4no bih predpo4el da meta pri nqkoi fermer v UK ili USA otkolkoto da jiveq tyka da obslyjvam mazni4ki praznoglavci. Nadqvam se skoro da zamina i pojelavam na vseki koito iska da se mahne da yspee. A na tezi koito iskat da ostanat tyka im pojelavam pone po-razbrani rabotodateli.

Link to comment
Share on other sites

NIama da se mahna, vse pak triabva i niakoi da ostane tuk, ne samo da ostanat tziganite i babite!!!i kakto kazva Dan4o karadjov" Samo istinskite sa na borda, te shte sa blagosloveni ot pisma"

Link to comment
Share on other sites

Няма да напусна!!!Нямам причини да се срамувам,че съм  БЪЛГАРИН!!!

Ако всички зачезнем,какво ще остане от България?

Американската мечта е л***на работа.Аз съм мислещ,интелигентен,средностатистически човек,а не институционализиран,бъкащ от холестерол и неможещ да мисли бройлер от Кентъки Фрайт Чикън.

 

БЪЛГАРИЯ Е ЕДНА!!!!

 

E tova e!

Link to comment
Share on other sites

:( България випреки че ме кифи предпочитам да ида и малко в друга даргава щото се пак трявя да се излиза от тази даргажа!!!
Link to comment
Share on other sites

Няма да напусна!!!Нямам причини да се срамувам,че съм  БЪЛГАРИН!!!

Ако всички зачезнем,какво ще остане от България?

Американската мечта е л***на работа.Аз съм мислещ,интелигентен,средностатистически човек,а не институционализиран,бъкащ от холестерол и неможещ да мисли бройлер от Кентъки Фрайт Чикън.

 

БЪЛГАРИЯ Е ЕДНА!!!!

 

 

Евала!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...