Jump to content
BulForum.com

Направа на кухня


Recommended Posts

Някой би ли могъл да ми препоръча човек, от чийто услуги е доволен. Искам да събера оферти от няколко човека за направа на кухня. Оставам с убеждението, че цените варират много не само заради разликата в материала. Ако някой познава човек, с който е работил и който наистина си разбира от работата - ще се радвам да сподели контакти.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 години ми се наложи да правя ремонт вкъщи и се сблъсках със същия проблем като твоя,1 месец търсих човек или фирма.Накрая един комшия ми препоръча негов клиент(зъболекар е)и останах много доволен.Монтажа ми го прави 9 часа за кухня 2,40 м на ъгъл.0879321604-Асен,много точен и съвестен човек.И не взима много скъпо.за тая кухня ми взе 950 лева,при положение че в магазините като Дизма например ми искаха около700-800 но без гръб и без монтаж.

Link to comment
Share on other sites

Някой би ли могъл да ми препоръча човек, от чийто услуги е доволен. Искам да събера оферти от няколко човека за направа на кухня. Оставам с убеждението, че цените варират много не само заради разликата в материала. Ако някой познава човек, с който е работил и който наистина си разбира от работата - ще се радвам да сподели контакти.

В момента поръчах на едно момче , което е правило на майка на колежка кухня и е монтирана доста доста добре . Ако не бързаш от 20 до 30 ще е готова нашата . Идва само да вземе размери и ми харесва идеите които дава и как бара нещата до 1 2 милиметра . Стига да я направи както я искаме и не си поръчал ще ти дам номер и снимки . Бях и в магазина на Мега Марина на 2рия етаж , тяхната цена беше колкото на това момче самоче ме притесни , че е фирма и е на поточна линия . Отиди и виж може да ти хареса нещо .

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволна от нашия майстор - син е на моя колежка - младо момче, инженер е, има усет, иновативни идеи и работи страхотно!!! :))

Ето ти линкче: http://www.mebeli-nilo.com/home.php

За качеството спор няма, ти сам можеш да си избереш вид на материалите и т.н., според възможностите, предлагат ти ценоразпис, и ако те устройва... :))

Link to comment
Share on other sites

Привет,

за нашата кухня 3х3 метра обиколихме доста магазини, но все не успявах да си харесам или имаше някакъв недостатък (всичко в магазините е правено на калъп). На ресторант Стадиона, точно до аптеката и спирката, има мебелно магазинче. Едната жена, която е вътре, се занимава с чертане - казах и какви са размерите на кухнята, какво искам, скицира няколко варианта и така.. Кухнята не беше нещо кой знае какво, но жената сама предложи по-дебели плотове, гръб, малки, но функционални етажерки, там където може и така...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Според мен всичко зависи от бюджета, който може да отделиш. Общо взето избери си качествени панти, дръжки, мивка, чешма и ел. уреди. Каквото можеш вземи от Grohe. След като това малко или много е изяснено се насочи към материал и качествен монтаж.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравей, горещо ти препоръчвам фирма " ДИАЛОГ"- отлично качество, коректност, гаранция на направеното , занимават се само с кухни, имат си вик, елл.техник и т.н. , отступки за електроуредите и освен всичко друго са си пловдивска фирма. При тях сме поръчвали поне 10-тина кухни досега и всички са доволни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...