Jump to content
BulForum.com

За най-добрия приятел


Recommended Posts

Бих отишла в АДА,ако има такова място,с всеки мой приятел.И не бих желала РАЯ,ако някой от приятелите ми е вън от него!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Priqtel v nujda se poznava-kakto glasi pogovorkata.Imenno togava,kogato trqbva,6te se razbere dali si imal istinski priqtel ili ne.Za6toto sega govorite,no kato doide vreme za deistvie kakvo 6te napravite???Moje bi 6te se oplahata za samiq vi gryb 6te naddelee

Link to comment
Share on other sites

всеки може да казва аз съм готов на това това и това ... ,но не всеки го доказва така ,че ще разбереш кой какъв приятел ти е когато попаднеш в дадена ситуация ,а не като го слушаш какво би направил за теб аз специално ценя приятелите си и съм правил доста компромиси заради тях .. това какво бих направил за тях може би е по-добре те да кажат .. ?!

Link to comment
Share on other sites

за приятелите си бих направил услуга, бих изпил по бира с тях :rolleyes: В огъня или водата мога да вляза и за човек когото не познавам - стига да е не толкова опасно за мен :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest liquid

neznam za vas as s moq nai-dobur priqtel nikoga ne sum se karal za nishto...a po4ti 15 godini s iskliu4enie na poslednite 2-3 sme bili po4ti vseki den zaedno :P "we've grown so close it's like you're mine and i am yours"

Link to comment
Share on other sites

Ми май щото нямам най-добър приятел апък ако имах - не знам (като дойде ще му мисля)

не се ли чувстваш самотен?Няма с кои да споделиш какво те валнува,какво ти тежи,защо си щастлив? абе изобщо всичко B) да направите някоя простотия ако ще да е :P Аз се радвам че имам такав човек,а повярваи ми че истински приател не се намира лесно ;)

Link to comment
Share on other sites

Самотата не винаги е нещо лошо.Споделянето не винаги е нещо добро ако не вярваш и не уважаваш този на когото споделяш.

И зашо всички се съмняват в думите готов сам на всичко за наи-добрия си приятел ?? Има хора способни да изпълнят това което са казали независимо от всичко и то наи вече заради вярата която другите са вложили.

И според мен ако се съмняваш в приятелите си тогава те не са ти приятели ...

Link to comment
Share on other sites

най-добрият приятел не е един. за мен е така. има няколко човека, които значат прекалено много и не мога да определя един, който е НАЙ. най-добрият приятел не е приятелят от детската градина или от 3-и клас. искам да кажа,че това откога го познаваш няма почти никакво значение. може да се познавате и 3 месеца и пак да сте прекалено близки. наистина не трябва да се изхвърляме в приказките. то като дойде моментът да се доказва приятелство, тогава ще се види :) за сега всичко ми е оу кей.това е от мен.

и дано си намерите такива хора, на каквито аз попаднах.

Link to comment
Share on other sites

Това приятел е малко разтегливо понятие. Случва се многогодишен близък приятел един ден просто да ти каже 'майната ти' само защото така му е хрумнало. Аз лично трудно се доверявам и споделям. Но има хора, с които мога да си го позволя.

Link to comment
Share on other sites

Случва се многогодишен близък приятел един ден просто да ти каже 'майната ти' само защото така му е хрумнало.

В такива моменти, ако ти се смяташ за истински приятел, ще се постараеш да разбереш защо се е получило така и да направиш всичко възможно да спасиш приятелството. Ако той има проблем, да му помогнеш да го разреши. А не и ти да му теглиш майната.

 

За да имаш приятели, първото и най-важно нещо е ти да бъдеш приятел!

Link to comment
Share on other sites

Az nqmam nai dobar priqtel.I edva li shte napravq vsichko za nego ako imah...tva ne stava kato v prikazkite.

Syglasen sym s teb. Kato bqh po-malyk misleh che imam nqkolko nai-dobri priqteli no stechenie na vremeto razbiram, che vseki misli za sebesi. Bih pomognal na vseki moi priqtel s kakvoto moga, no ne i gotov na vsichko.

Link to comment
Share on other sites

За мен най-добрият приятел не е този, с когото се виждаш всеки ден и се мъкнете винаги заедно, а някой който ще си зареже и най-важната работа, ще си изостави проблемите когато го помолиш за помощ

Link to comment
Share on other sites

За мен най-добрият приятел не е този, с когото се виждаш всеки ден и се мъкнете винаги заедно, а някой който ще си зареже и най-важната работа, ще си изостави проблемите когато го помолиш за помощ

Да, но ще бъде истинска скука ако притежаваш само приятели от този тип. Все пак трябва да имаш човек, с който да разтоварваш в свободното време (докато не се ожениш, разбира се...) ;)

Link to comment
Share on other sites

не се ли чувстваш самотен?Няма с кои да споделиш какво те валнува,какво ти тежи,защо си щастлив? абе изобщо всичко B) да направите някоя простотия ако ще да е  :P Аз се радвам че имам такав човек,а повярваи ми че истински приател не се намира лесно ;)

Не съм казал че нямам приятели, а че не ги степенувам по добро-ст щото не ми е хубаво така :>

Edit: Апффф добрина се казва бе, не доброст

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King, мисля че си прав...

 

От друга страна, ако не си готов да се жертваш за определен човек, значи не си му никакъв приятел.

Работата е там, че понякога много хора ти се пишат приятели. Е, да, помагат наистина, ама момента в който се наложи да жертват нещо ценно за теб забравят всякакви такива дружески начала :angry:

Link to comment
Share on other sites

Работата е там, че понякога много хора ти се пишат приятели. Е, да, помагат наистина, ама момента в който се наложи да жертват нещо ценно за теб забравят всякакви такива дружески начала :angry:

С времето човек се научава да подбира тези, които са му наистина верни и да прави разлика. В крайна сметка остават само истинските приятели

Link to comment
Share on other sites

Много хора казват "Ще направя всичко..." И аз бих направила всичко, но при 2 условия: Аз трябва да имам абсолютно доверие в приятеля/ката си, а това се отнася и за отсрещната страна. Не мисля, че ще мога да помогна на човек, който ми няма доверие, а да не говорим, че все още не знам кои са истнските ми приятели...

Все някога ще разбера! И тогава е важно да имам приятели, нали?! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...