Jump to content
BulForum.com

За най-добрия приятел


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
Za6to da e neinata ako toi te e predal na4i tq ne e vinovna.

Защото няма да го боли толкова ако е неговата собствена.Ако иска да сме приятели трябва да скъса с нея,без да са се карали.Ей така.заради мен,защото за го искам.

Link to comment
Share on other sites

VIRTUALMANCHO, отново бих казал същото. Щом съществува причина, която може да ви превърне във врагове, значи не сте били истински приятели! Пък може и да сте били най-добри... при липса на друго...

 

Истинските приятели остават такива завинаги, без значение дали си пиеш всеки ден кафето с тях, или не сте се виждали от месец!

Link to comment
Share on other sites

Ei tezi ne6ta za men obqsnqvat priqtelstvoto:

"Човек е част от себе си. Останалата част са неговите приятели."

"Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да повярват."

"Приятелите са тези, които ще са с теб до гроба, и не защото заслужаваш, а защото тъй е речено от Бога

Link to comment
Share on other sites

Понякога приятелите не са това,което са...

Това звучи а ла "Туин пиикс", ама все на някого трябва да се довериш в този живот, но винаги има вероятност да ти забият ножа в гърба ;) ...

Link to comment
Share on other sites

Аз също се скарах с моя човек заради жена.И само кръвта може да измие следите които остави след това предателство.Това трябва да е нейната кръв.

 

i da ne vzemesh ti da q ubiesh ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Пази се сам от лъжливи приятели, от враговете аз ще те пазя"

Надпис, гравиран върху меча на Ян III Собйески

Link to comment
Share on other sites

"Ако спиш с жената на най-добрия си приятел, ще загубиш един добър приятел..... но ще спечелиш жена му"

Link to comment
Share on other sites

Еха, колко сме силни на приказки ...Още една безсмислена тема (напоследък толкова много се завъдиха, че вече е гадно дори да си помисля за форума..). Едните щели да скачат във огъня, другите щели да умират..Я се погледнете - сополанковци - като дойде този момент така хубаво ще си подвиете опашките и въобще няма да мислите за приятели-мриятели..По природа хората са егоисти, такива и ще си останат. Не виждам някой различен тук. Всъшност май видях един, но кой ли беше той :)

А на останалите успех с умирането :D

Link to comment
Share on other sites

i da ne vzemesh ti da q ubiesh ? :lol:

Ние казваме така:Когато те наранят хората които обичаш от сърцето ти капе кръв заради предателството.Тоест неговоря за истинска (физическа) болка а тази която те изяжда отвътре и те кара да изгаряш

Link to comment
Share on other sites

Еха, колко сме силни на приказки ...Още една безсмислена тема (напоследък толкова много се завъдиха, че вече е гадно дори да си помисля за форума..). Едните щели да скачат във огъня, другите щели да умират..Я се погледнете -  сополанковци - като дойде този момент така хубаво ще си подвиете опашките и въобще няма да мислите за приятели-мриятели..По природа хората са егости, такива и ще си останат. Не виждам някой различен тук. Всъшност май видях един, но кой ли беше той :)

А на останалите успех с умирането :D

Ами като ти се струва глупава темата по-добре не пиши излишно, защтото това се явява flood и трябва да получиш 20% warn. Напиши още 4 такива и си заминаваш!

Link to comment
Share on other sites

Ами като ти се струва глупава темата по-добре не пиши излишно, защтото това се явява flood и трябва да получиш 20% warn. Напиши още 4 такива и си заминаваш!

Айде сега големите мъже...ахахха

Гузен негонен бяга :)

ПП Нито си ми на годините, нито си ми на акъла да споря с теб

Пийс

Link to comment
Share on other sites

DDB napalno sam saglasen s teb!!!4ovek e egoist i instinktat e predi vsi4ko.Ako doide takav moment ("s umiraneto") samosahranenieto e parvo, a posle 6te se sajalqva6 kakva si izmet i 6to ni6to ne si naprail.Kvot i da mislite tva e istinita-Az predi vsi4ko! :devil

Link to comment
Share on other sites

За най-добриП си приятел ли - ВСИЧКО :P , само че нито бих ги написал нито казал тези неща защото е сещате се... и защото явно винаги има някой на когото да му е смешно

е понякога дори и най-добрия приятел може да те разочарова и тогава наистина е страшно кофти :cry

Link to comment
Share on other sites

Приятелите са тези, които ще са с теб до гроба, и не защото заслужаваш, а защото тъй е речено от Бога.

Човек е част от себе си. Останалата част са неговите приятели.

аз пък мисля че колкото и добри приятели да имаш все 1 се отличава и е малко над другите а за него бих направил какво е по силите ми за да е щастлив и да се чъвства добре !

Link to comment
Share on other sites

DMX,текса е много подходящ за тази тема.малко оффтопик ама...:предавал ли ви е някога някой приятел?и какво сте направили в този случай?

 

Да, няколко човека. Обикновено след това следва пълно игнониране на техните интереси и забравям за тях.

Link to comment
Share on other sites

за да се поддрържа пирятелство трябва да сме готови на компромиси

ли4но аз съм прецаквал наи-добрия си приятел и тои ме е прецаквал но не можем един без друг и винаги продължаваме да се събираме и да си правим кефа за него съм готов на вси4ко и бих искал да се появи момент в които да затрърдя това мое твърдение

Link to comment
Share on other sites

za nai dobriq priqtel sam gotov na si4ko :) !

 

Абе готино и красиво казано, моят въпрос е някой където ги писа всичките тези глупости за саможерти дали някога ги е правил. Така като се замисля от моите 33 години с времето просто се разбра че единственото сигурно нещо е семейството! За него си струва наистина да се "хвърлиш в огъня" . Останалите неща са преходни. Имам приятели на които наистина мога да разчитам че са до мен , но те с времето останаха твърде малко. Въпроса е друг - приятелството оцелява именно в трудните моменти , когато наистина трябва да откъснеш частица от себе си и да дадеш на другия. :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...