Jump to content
BulForum.com

проблем с вируси


specat

Recommended Posts

имам 2 троянски кона MalwareBytes Anti-Malware ги открива обаче не може да ги махне показва ми че са в някоя директория на гугъл хром трич файловете и при следващото стартиране пак ги има файловете и вирусите,а аваста изобщо не ги намира,та въпроса ми е някой знае ли антивирусна която да ги махне или ще трябва да преинсталирам компа

http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=jdv1334221600o.jpg

Link to comment
Share on other sites

бях го инсталирал в C:/Program files както си е по подразбиране даже го деинсталирах и го изтрих и тези вируси ми ги показва там трия ги файловете от там и пак си стои всичко

тази папка ми я показва от антивирусната ама като отворя C: от My computer я няма тази папка

Link to comment
Share on other sites

Няма я, защото е скрита или е направена системна. Ретартирай под Safe Mode, пусни да се виждат и скритите и системните файлове и изтрий папката. Също така отвори msconfig и направи така, че тоя chrome.exe да не се стартира с Windows.

Link to comment
Share on other sites

не става махнах я и след рестарта пак си я имаше папката направих всичко това и не става освен преинсталация не виждам друг начин

Link to comment
Share on other sites

Сложи някоя смислена антивирусна и пробвай пак, защото Malware bytes не е анти-вирусна програма. Пробвай Microsoft Security Essentials или Avast.

Link to comment
Share on other sites

с аваста пробвах нищо не откри пробвах с trojan remover откри нещо махна го ще пробвам с другата и ако не стане ще го преинсталирам като ме поизнерви

Link to comment
Share on other sites

изтрих ги и пак се зареждат ако не стане ще го преинсталирам благодаря за отделеното време и внимание

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с решение 2. Чисти се всичко. Най-добре е с две антивирусни програми, но Kaspersky Rescue CD има бъг, сканира до 32%. Bitdefender изиска лиценз, тоест вече трябва да е инсталирана и лицензирана.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...