Jump to content
BulForum.com

Да затворя градината на заведението с найлон


Recommended Posts

Искам да затворя градината на заведението си с найлон виждал съм някой може ли да ми каже фирма или някой който слага такива неща? Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Един познат направи подобно нещо, но доколкото знам, не е найлон. То си е цяла конструкция, като шатра, и вместо найлон се ползва някакъв друг вид полиетилен, прилича на силикон на пипане. Излезе му скъпо....

Link to comment
Share on other sites

То си е силикон. Материалът се използва за завеси на входовете на хладилните камери, има различни дебелини. Утре мога да видя нашите хора от къде го поръчват и колко, горе-долу струва (по-тънкия) на квадрат...

Link to comment
Share on other sites

Накрая на брезовско шосе точно след входа за последната търговия в ляво и след представителството на сузуки имаше фирма която преди 3-4 години правеше подобно нещо. Цената когато аз ги ползвах беше около 16лв./м2.

Ама личното ми мнение е че не си заслужава.

В смисъл ако мислим дългосрочно , найлона квото и да го правиш прегаря , побелява и става противен......

Link to comment
Share on other sites

Знам , имам го както за завеси на врата така и за "остъкляване" ..... не става , в тая криза сигурно има фирми дет за +50% цената на найлона ще направят дограма.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми трябва само за зимата аз летата не искам да бъде затворено... то градинката е около 6-7 метра и височината е около 2 метра нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

Другия вариант ти е сгъващи се стъклени пана, ако се сещаш. Които се нареждат едно до друго в единия край и до другия край - всичко ти е отворено. Те са по 80ти см на колкото ти е височината. На доста места, където бяха с това което искаш - вече гледам са сложили такова остъкление. Като цена - гаранция ще е нагоре, все пак има стъкла, профили с водачи и т.н. Нямам идея къде ги продават, за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...