Jump to content
BulForum.com

shoplifters


HEKTIK

Recommended Posts

е малко се ядосах ... първо има разни хора дето четат два поста напред и аре пишем ли пишем .. важното е да се драска нещо там.

@ov3rm4n & Runner напълно безмислен спор, всяка кражда .. си е кражба .. "Целта не оправдава средставата" ... и така едни пънкари седнали и написали:

"Don't fight each other, fight the real enemy"

хора ... политиците ... ограбват вашата държава пред очите ви .. а вие се като кокошки се сдърпахте за една троха .. че някаква мацка дигнала от Бонжура лак за нокти .. е това е 0.000000000000...01% от тъй дето са зулили те !!!

Надявам се, че не съм обидил никой ... ако се чудите, кой визирам .. в първия абзац .. ами прочетете първия ми пост по темата, след това ще окриете един абсолютно същия !!!

Е успех .. аз не съдя никой, действаите !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Аз не съм крал,защото просто нямам нужда и не искам да го правя.Не ми харесва..Но съм гледал един приятел как гепи няква вафла от един магазин. :P.Просто се чудя на някои хора как сии излагат здравето за някакви глупости.Продавача МОЖЕше да излезе и да го чупи като едното нищо. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

При нас е по-скоро като при Робин Худ, крадем от богатите, за да помагаме на бедните, а при вас как е? Крадете от бедните, не мога да ви разбера. Но няма значение и аз работа в магазин, но когато хвана някой като вас, със сихурност няма да викна полиция...

na4i nema idvam v tvoia magazin 6tom naprao sh bie6 :D

ne 4e krade de ama za seki slu4ai :P

Link to comment
Share on other sites

Да си кажа и аз-като малък откраднах от едно момиченце една топка за тенис/бях на 4 годинки/,малко след това съм гепил воден пистолет от някаква сергия,но баба ми ме видяла/върнали сме пистолета/ и стигнах до наши дни.Абе имам една малка халба Амстел,солница,няколко чашки за текила,меню на някакво кафене/Алекс,Аристократ или нещо подобно/,а преди ми се случваше да взема някоя дъвка от магазина,докато купувам хляб/само 2-3 пъти го направих,но няма повече/.А чаши ще продължавам да си крада/обикновенно съм пийнал като го правя/,защото чашата,за която плащаш 2 лева като я счупиш,това кафене е дало 40-50 стотинки..Но е кофти да крадеш като цяло

Link to comment
Share on other sites

Пробвали ли сте?Понякога си мисля,че тръпката е по-голяма от тръпката при rollercoaster или бънджи.Друг път си мисля,че границата междy shoplifting-а и клептоманията е тънка...

Моите завоевания са малки:лак за нокти,който не ползвам(от Бонжур),мокри кърпички(на морето),Орбит(зелен,мисля)...и сега малко по-големите неща-един диск Best of 80s(от една сергия в Несебър) и една дрънкулка за врата,на която имаше знака на Металика.Все неща ненужни  :D Какви мислите вие по тази теми и има ли с какво да се "похвалите"???

Абе да си призная и аз съм го правила, човещинка си е както се вика... Дъвчици, близалки, ей такива неща. Не че е нещо с което се гордея, пък и съвестта ме гложди. Веднъж си свих "The World According to Garp" на Irving, от учулищната библиотека, но за нея някакси не съжалявам... Щото е на английски и едва ли бих си я поръчала от амазон.ком. А, и веднъж с майка ми си харесахме много изящна закачалчица за прибори от един ужасно скъп гъзарски дизайнерски магазин. Сега да ме пита някой защо - не мога да кажа, знам смао че бях потресена от съучастието на собствената ми майка!!! :blink:

 

А HEKTIK, ти скачала ли си с бънджи? Ей тука вече не ти повярвах че е по-яко :р Трябва да си голям майстор щом от Бонжур си задигнала каквото и да е. Там са такива цербери... Ма сигурно ние сме причината :)

 

Какво е пробация? Гледам владееш сложни думички. Я ми обясни на мен непросветения. Току виж и на теб ти станало ясно. Че не ти схванах мисълта. Аз съм само едно Мече с Малко Ум и сложните думички ме объркват ;) ...

Пробация е нов термин в българското законодателство или там каквото... Значи вместо да те вкарат в затвора, правиш разни общественополезни неща и през това време си на пробация. Туй някаква нова заемка от американското правосъдие ли, европейското ли, и аз не знам...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за бързото обяснение. Демек - пак си отвън. Ето това е лошо. Трябва да се вкарва в затвор и толкова. Нарушаваш закона - в панделата. От там също можеш да правиш обществено полезни неща.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за бързото обяснение. Демек - пак си отвън. Ето това е лошо. Трябва да се вкарва в затвор и толкова. Нарушаваш закона - в панделата. От там също можеш да правиш обществено полезни неща.

Те си и правят общественополезни неща в панделата, дялкат дървении разни и тем подобни.

Но въпросът едва ли е толкова едностранен, за това ще се въздържа от мнение. Както знаем в затвора "попадаш на хора и ставаш човек", а има и хора с не чак толкова тежки провинения. Сигурно има полза щом на запад от нас масово го практикуват.

Не мисля че някой дето пафка джоинт заслужава да му разпорят дупарата :cry

Май не успях много да се въздържа...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

преди 4 години откраднах шапка Armany Exchange. Видях, че каскета няма цена, нахлупих го и си излязох от магазина като първия човек. После цял ден бях щастлив. :P

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не съм ама един мой приятел е крал безалкохолни от Аладин на главната :bgrin: как не го хванаха незнам.Също когато затворят една баничарница си държи парите в едно чекмедже под прозореца тоя мой приятел слагаше една клечка така прозореца не се затваряше и после си взимаше.Също крадеше емблеми на коли като най-голямото му постижение беше на някав мерцедес незнам точно марката ама имаше кам 50 общо.А като отиде на зала щот преди време мишките бяха с типчета взимаше топчетата и после целеше джамове с тях абе голяма работа е тоя.Казва че има тръпка е остава и да няма доста адреналин се насабира когато крадеш.

 

П.П.Аз не го одобрявам!Започва се с малко престрастяваш се и някой път ще те хванат нещата ще излезнат извън контрол и туко виж си в затвора.Има и дгуги начини да си вдигне човек адреналина не е ли така?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм крал чаши от заведенията, но всичко се изчерпва с това. Не ми се мисли какво ли ще стане ако някой път някой от охраната ме хване :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Когато бях на 3-4г. откраднах от магазина кутийка клечки за зъби.Майка ми ме накара да ги върна и да се извиня.Спомням си го много добре,защото изживях голям срам,въпреки невръстната си възраст.Не ми се е случвало друг път и съм много против.

Има много други забавления и неща, от които да ти се вдигне адреналина и не мисля,че е нужно да ощетяваш някого,за да си правиш кефа.

Във връзкас това ще споделя че вчера ми откраднаха раницата от "Нептун". Нямаше нищо толкова ценно само 12лв.,книгата ми и дрехите ми.Предвидливо не си взех документи и GSM-a,защото знам какво крадливо племе сме.Наложи се да се върна по бански,от което се чувствах много зле.Но най-гадно ми беше просто за това ,че са ме ограбили, не че ми пука толкова за вещите.Най-странното е ,че не се озлобих към този,който ги е взел,а го съжалих.Трябва да си невероятно бездушен и лишен от морал,за да направиш такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, толкова ли неможете да си ги платите дъвките, книгите, вафлтие и там каквото крадете ? Пък като искате адреналин има скокове с парашути, бънджи, парапланер, алпинизъм, бойни изкуства и т.н. Това е низко и изобщо не говори хубаво за вас ;)

Link to comment
Share on other sites

И кражбата (във физическия смисъл) и плагиатсването са извратени работи. Аз лично ако хвана някой да краде нещо от мен ще го потроша с ВСИЧКИ възможни средства...а ако е мангал дори и с невъзможни :punk

Link to comment
Share on other sites

аз като малък бях много голям клептоман

със сестрата на мой приятел

правихме големите удари :) => с 5 синки в джоба си тръгвахме с 14 дъвки от магазина

и други работи съм си зимал

но се разни дреболийки

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм бил съучастник ... един единствен път , ама беше страшно престъпление ... една кутиика Тик-так :lol: . Иначе чувството (доколкото помня , защото беше отдавна) не ми се строи кой знае какво ... имаше тръпка , че може глупавата леличка продавачка да ни хване , ама не беше кой знае колко "яко" .

Link to comment
Share on other sites

Оуу, това ми е специалитет :). Много обичам да влезна в някой магазин, да пратя продавачката някъде отзад и един мой приятел веднага взима по нещо. Така аз се оказвам само съучастник :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвали ли сте?Понякога си мисля,че тръпката е по-голяма от тръпката при rollercoaster или бънджи.Друг път си мисля,че границата междy shoplifting-а и клептоманията е тънка...

Моите завоевания са малки:лак за нокти,който не ползвам(от Бонжур),мокри кърпички(на морето),Орбит(зелен,мисля)...и сега малко по-големите неща-един диск Best of 80s(от една сергия в Несебър) и една дрънкулка за врата,на която имаше знака на Металика.Все неща ненужни  :D Какви мислите вие по тази теми и има ли с какво да се "похвалите"???

Май много филми гледаш.

Link to comment
Share on other sites

АЗ лично си признавам не съм крал нищо..честно..само че 1 френд ахаха на морето открадна диск на Джеймс БРаун или пък с 1 приятели бяхме и свихме от Нон-Стопа(Ринкеби където е) 2 царевици :huh: изкуствени и 2 щипки за лед + 1 халба :D :D :D знам от малко се почва но всичко е било на шега..не ме влече кражбата :blink:

Link to comment
Share on other sites

АЗ лично си признавам не съм крал нищо..честно..само че 1 френд ахаха на морето открадна диск на Джеймс БРаун или пък с 1 приятели бяхме и свихме от Нон-Стопа(Ринкеби където е) 2 царевици :huh: изкуствени и 2 щипки за лед + 1 халба  :D  :D  :D знам от малко се почва но всичко е било на шега..не ме влече кражбата  :blink:

 

Ааа. Сещам се един случай - отиваме към класната стая на последния учебен ден (беше само купон, ама така се води :) ). И един мой приятел вижда в учителската стая една фанта, кола и някакво друго питие. Влиза, взима колата и си продължава все едно нищо не е станало ;). Завиждам му за хладнокръвието :huh:

Link to comment
Share on other sites

Няколко вафли от магазина до Joss-а. Големия ми удар беше като свих от стаята по биология в училище 2 мозъка. Пластмасови. Истинските миришеха. Не ме е яд че го направих. За 7 години в това училище веднъж не са ни ги показали. Хващаха прах в един шкаф. Едва ли някой е забелязал че липсват. Аз поне им се кефя :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...