Jump to content
BulForum.com

Какво да подаря


Recommended Posts

Ами знаеш че всичко е индивидуално и трябва сам да го избереш. Все пак мога да ти кажа аз какво направих. Хората отдават прекалено много важност на точността, юбилеите и такива разни неща. Е и аз съм такъв. Реших че тоя 18тия е важен рожден ден. Подарих и няколко неша от които едно по-важно - много стилен и красив голям тефтер(все още смятам че такива неща се намират само в САЩ откъдето го и взех макар и тук да има горе-долу готини). Тефтера може да се ползва по много начини но идеята е да записва в него мисли, усещания, преживявания и дори поезия или разкази ако иска да пише...а тя ще иска. Стори ми се добър вариант като за встъпване в...как се казва сега това...абе нещо като да си вече възрастен(поне по закон)... Имаше успех но все пак всичко е строго индивидуално.

Link to comment
Share on other sites

matrix1 ideqta e hubava ama trqbva6e da otbeleja 4e sega e dale4e ot men i iskam da q iznenadam s ne6to kato i go pratq a do Germaniq pytq e dylyg :)

Щом не сте заедно най-добре й изпрати нещо твое за да сте един вид по-близко. Или направо иди...ако можеш...най-добре.

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul mi baq plu6eni ne6tica sym i podarqval i neznam... mnogo ednoobrazie ne e hubavo mnogo, ama ina4e i az misleh pak za variant za plu6eno ne6to :) a GeorgiK ideqta ti e interesna no neznam i az ... drugi predlojeniq?

 

A tva s otivaneto naistina si go misleh i naistina ako imah tolkova pari za har4ene bih oti6al no ne6tata ne stoqt taka :(

Link to comment
Share on other sites

Хмм,аз подарих татуировка на приятелката ми за 18-я и рожден ден.НО щом става въпрос за Германия-напиши и едно хубаво писмо/супер чувство е да си на майната си и да получиш нещо такова.Изпитал съм го/ и и подари нещо,което смяташ,че тя ще цени,нещо,което ще и остане за спомен.Не е нужно да е голямо или скъпо,важното е да е с любов

Link to comment
Share on other sites

matrix1 ideqta e hubava ama trqbva6e da otbeleja 4e sega e dale4e ot men i iskam da q iznenadam s ne6to kato i go pratq a do Germaniq pytq e dylyg :)

 

живеем в 21 век. разстоянието не е проблем дори за розите. плати ги по интернет и ги прати по куриер от магазина. тамън ще платиш по-малко защото доставката ще е в същия град, пък и розите и оформлението на кошницата ще са по-хубави.

Link to comment
Share on other sites

най добре разбери дали има нужда от нещо и ако е достатъчно голямо за повода може ти да и го вземеш. Мойта приятелка мислеше със събраните пари за 18тия РД да си купи златни бижута. Много се беше вманиачила на тази тема. Аз и взех синджирчето с една висулка, при което тя наистина много се зарадва. След което си взе останалата част от предполагаемата пълна колекция :)

 

Така че ако знаеш че иска нещо, не е задължително да е бижу, примерно дреха или вещ.. Обаче да и купиш книга като знаеш че никога няма да седне да се занимава с нея или пък парфюми и бижута който незнаеш дали ще и харесат. Можеш да вземеш нещо любопитно, примерно книга за кама сутра или подобно. При това положение дори и да не чете книги пак ще се заинтересува. Продават такива на главната в една книжарница срещу халите :)

 

може и да е плюшена играчка, но приятелката ти все пак не е момиченце, така че трябва да е някаква много оригинална..и да я напоиш с някъв твой парфюм :)

 

айде стига толкова с идеите от мен

успех!

Link to comment
Share on other sites

Един мой приятел ми подари 18 хляба за 18-ия ми рожден ден...мисля,че символа е ясен :D Но в твоя случай не е възможно,така,че защо не й подариш книга?Малкия принц,примерно,или Спасителя в ръжта.Мисълта ми е да някаква книга,която всеки е чел,но носи символ.Не приемрно Джон Гришам или нещо от рода на 10 начина да станеш богат...

Link to comment
Share on other sites

I kak shte gi plati po internet? Tochno nie mai sme poizostanali v tova otnoshenie. Za chuzbina trqbvat credit cards, nie tuk takova neshto oshte nqmame.

 

кредитни карти има. ако няма кредитна карта може да използва PayPal. да вкара пари в акаунта и да плати с него на страницата. само трябва да намери страница която има магазин в този град.

Link to comment
Share on other sites

Един мой приятел ми подари 18 хляба за 18-ия ми рожден ден...мисля,че символа е ясен :D

Нищо не ми е ясно от този символ, кажи ми че ме гризе любознателност... Да не е щото си вечно гладна или слаба :confused

 

А за подаръка: ами щом е далече и подари нещо виртуално, хубаво. Например подари и песен или нещо, което сам си правил дълго и уморително само за нея.

Може и предмет да е, но да е твое...

Link to comment
Share on other sites

Kaто става дума за книга - горещо препоръчвам Сбогом Гари Куупър на Ромен Гари. Изглежда много грозно но е една от най-големите книги. А и за разделени хора...абе става...истинска външна монголия е самата книга.

Link to comment
Share on other sites

Друга идея, която се сещам е:

след като си купил подарък, снимай се с него

(как го държиш с жест, който ти ще прецениш, че тя ще оцени)

(на челото може да си напишеш обичам те;))

Нищо не ми е ясно от този символ, кажи ми че ме гризе любознателност... Да не е щото си вечно гладна или слаба :confused

 

 

Символа е "имаш много още хляб да ядеш" :P

Link to comment
Share on other sites

Spored men nai-dobriq podaruk za toq sluchai e edna snimka na koqto ste samo vie dvamata (ako imash takava) v edna hubava ramka - moje da e klasicheska ili nqkakva po-originalna - tva ti si go reshavash. Kum tva mojesh da prilojish nqkoe

dobre izpipano poslanie ili pojelanie.

Toq podaruk trqvada i haresa plus tva e evtin i nqma da imash problemi da i go pratish. A ako iskash vinagi mojesh da dobavish edna kniga ili neshto drugo.

Link to comment
Share on other sites

А подарявали ли ви са 18 рула с тоалетна хартия :)) Аз направих такъв подарък преди известно време :) Ефекта е уникален :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...