Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 2011-2012


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Фен съм на Реал. Ама Пепе, когато и да го изхвърлят все ще е късно. Само затвърди мнението, че е супер дебил. Моу не му ли гововори, тоя ли не вдява, защото е тъп не знам. Пепе, Албиол, Алтънтоп, че дори и Карвальо вече нямат място в Реал.

Link to comment
Share on other sites

I need to see that again! Juanfran is booked for arguing and he's still mouthing off. Levante are furious and rightly so - that was NEVER a penalty! Botelho was kicked by Cuenca! Awful!

Съдийска измет каталунска!

Link to comment
Share on other sites

Съдийска измет каталунска!

 

Що не си коментираш твоя отбор и как винаги играят с човек повечеlaughing1.gif Срещу Валенсия не знам закво падаха онея мадридски курвички, вятъра ли ги духаше, кво беше?! И за да ти припомня кой е съдийския отбор погледни тази статия, ако можеш да смяташ ще разбереш как са ви подарили титлата този сезонmad.gif

http://www.sportal.b...php?news=354144

Link to comment
Share on other sites

Абе тая "дузпа" в сравнение с други е направо кристална.

 

Подарили ни титлата а? Затова преди 3 месеца се срещнаха Росел и Вияр и от тогава подаръците потекоха.

Link to comment
Share on other sites

Бутали са ни не повече от вас. Но при Барселона нещата са станали нещо като действителност

 

Точно тоя сезон са ви бутали МНОГО повече от нас и затова сте с 4 точки напред, ако не бяха съдийските помощи (които можеш да видиш в статията, която съм линкнал) щяхте да сте далече зад нас ;) В последния ви мач пак имаше един много весел червен картон, ама никой не обелва и дума - само Барселона ви е в устите, щото боли да ви бием с по 5-0, нали?laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ся в момента не мога да се сетя за червения картон от последния мач.

Ние сме на 4 точки пред и бяхме на 10 заради формата на Барселона, не заради съдиите. И на двата отбора са помагали, обаче как така става, че след всеки втори мач на барселона все се говори за съдиите и къде какво рамо са ударили, независимо ШЛ ли е Примера ли е.

 

Тия статии от спортала са супер несериозни, щото и те са едни разбирачи.

 

На вас пък само тея победи ви в устите. Последните години са най-силните ви в цялата история и продължават обаче всички да гледат към Реал и да говорят за тях и да се топлят с тея двете победи. Сигурно и в следващите 5 години всички ще ги повтарят. Ама то така е като няма с кво друго да се утешат, щото Реал е по-големия отбор на Барселона им остава да се рават на малките неща. Те и затова като се радват след спечелена титла в Примера се пеят обидни песни против Реал и има едни много "красиви" скандирания, ама то комплекса си е комплекс.

Link to comment
Share on other sites

О не, пич, нас има много какво да ни топли - спечелването на 4 ШЛ, спечелването на всички 6 турнира в един сезон (нещо, което не е правено до сега от никой отбор), спечелването на 5 титли в един сезон (тогава реал откраднаха една иначе щяхме да дублираме постижението с 6 титли) и още, и още. Та къде видя Реал да са по-големи от Барселона?! Да, по-големи са по непрестанните си оплаквания срещу съдиите, вечно онеправдания Моу, който винаги има от какво да се оплаче - срещу Валенсия не им били свирили 3 дузпи wtf?! Къде ги тея 3 дузпи бе, Моу, къде ги видя?! Истината е, че след идването на Моуриньо Реал се превърнаха в хленчещи момиченца, които знаят само да реват, вече го няма онзи Реал, който приемаше мъжки неуспехите.

 

А на въпроса ти защо се говори само за Барса, ако вземеш да си извадиш главата от задника и помислиш поне малко ще си отговориш на тоя въпрос!! Истината е, че силните са мразени и то най-много - във футбола стават всякакви грешки: ето последните мачове беше ударено яко рамо на Челси, Манчестър редовно са си подпирани, помощта за Реал този сезон е ОГРОМНА и това го пиша от началото на първенството, но срещу тях не се излива това, което е срещу Барса. Защо ли?

 

Мога да припомня и на четящите във форума как предни години се омаловажаваше достигането до финал в ШЛ на Барса. Побеждавахме Байерн, Арсенал, Интер и постоянно четях постове - "Ами жребият е нареден, за да се паднат лесни съперници на Барса" - прави ли му на някой впечатление колко беше лесен жребият на Реал тази година и че не се казва и дума по този въпрос. В заключение ще напиша само едно нещо - Haters gonna gate!

 

Относно статията тя НЕ Е писана от спортал, а е преведена от испански вестник, така че gtfo! Не смятам повече да ти отговарям, тъй като пишеш някакви общи приказки без грам доводи, като толкова са помагали на Барса напиши/дай статия, където да пише къде с какво са ни помогнали чак толкова.

Link to comment
Share on other sites

Тва беше, не мисля, че Барса имат сили да обърнат мача, не и с Тейо и Алкантара (най-много Х)... Друго нещо, което ми прави впечатление е, че наистина на Барса й липсва един качествен нападател. Втори мач подред се вижда, че имаме превъзходство, но няма кой да вкара. С по-прости думи има Месизависимост... Дано Пеп да вкара Алексис и Сеск, че да хванем поне Х :(

Link to comment
Share on other sites

Ще ми се да мисля, че Пеп има някакъв гениален план, с който да спечели ШЛ и затова тази вечер е излезнал с тоя странен състав, ама едва ли е точно това случаяbiggrin1.gifbiggrin1.gif Да се надяваме, че си е взел поука и в мача с Челси няма да видим подобни тактически схеми.

 

Иначе честита титла на феновете на Реал, този път вече няма да има изненади! За феновете на Барса остава само да се надяваме, че срещу Челси нещата ще са по-добриbowdown.gif

 

 

:пп утре мисля да пусна специално клипче със симулациите на Аналдо да се посмеем от сърцеlaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Barca, cabron, saluda de campeon!

Barca, cabron, saluda de campeon!

Barca, cabron, saluda de campeon!

 

Шампион с шампионска победа!

7 точки разлика и 4 мача до края.

Поредният мач, в който Фродо не вкара, поредния мач, в който Фарса загуби. Бях написал преди време, че без Меси барса ще играе в Сегунда, макар и пресилено става ясно, че барса е меси = без меси няма барса.

 

Интересно, че каза "Аналдо", че точно той ви го набута анално :bgrin:

 

Не ги виждам срещу челси, онези са с по-добра защита от реалската.

 

HALA MADRID!

Link to comment
Share on other sites

Да знаеш, че те репортвам за това!

Репортувай, ако искаш на арменския поп, този лаф тръгна от онзи мангал Ето'о, когато фарса станаха шампион една година, а след това мадрид им го върна.

 

Провери в интернет преди да мрънкаш.

Освен това аз не обиждам никого лично.

Link to comment
Share on other sites

Остави тва да го преценят модераторите :)

 

Много си смешен.

Буквалният превод на това е:

Барса, педали, поздравете шампиона!

 

Дали не трябва да накажат и теб, че обиждаш реал? Супер смешено елементарен си.

Загуба в ШЛ, загубра от реал в испания заедно с титлата. Нормално е да е квичиш :bgrin:

 

Оф, Краси, понякога си по-голямо мрънкало от ЦР7, след като не му отсъдят дузпа...

:punk :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много си смешен.

Буквалният превод на това е:

Барса, педали, поздравете шампиона!

 

Дали не трябва да накажат и теб, че обиждаш реал? Супер смешено елементарен си.

Загуба в ШЛ, загубра от реал в испания заедно с титлата. Нормално е да е квичиш :bgrin:

 

 

:punk :laughing:

Кво квича, поздравих ви за победата и титлата ти си тоя който обиждаconfused.gif Ако ми поразгледаш мненията ще видиш, че го правя след всяка спечелена титла от Реал! Аз ли съм единствения в тоя форум, който уважава съперника и когато губи има честта да признае превъзходството?! Аз спирам да пиша в тоя раздел, ба си тука сте изперкали от агресияmad.gif И превода не е това, което пишеш, ама както и да е...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...