Jump to content
BulForum.com

Говорители Blaupunkt GTx693 елипси 6х9" 3-лентови


Recommended Posts

Продавам говорители Blaupunkt GTx693 елипси 6х9" 3-лентови, чисто нови! Не са вадени от кашона. Просто на един приятел му ги подариха, но не иска да ги монтира, за да не му разбият колата, че стои на улицата.

Искам им около 90лв. - предложете и вие цена...

Link to comment
Share on other sites

А пък същите, в европейските магазини, струват 34.5 Евро! Което си е не повече от 67 лева. Бих дал 50 лева, за тях, за да имам някаква далавера!

Link to comment
Share on other sites

Този модел е 100лв. в магазина, а тези са чисто нови (вчера са взети)!

Давам ги с отстъпка, за да не се набутва някой да си ги вземе от магазина, ако има желание. НО за 55 - ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ или просто се бъзикате?! :rolleyes:

Под 80лв. НЯМА да ги дам.

А - да! И като са по 34 Евро по Европата - ми идете си ги вземете бе - против нямам! Или да ви ги доставят - скромното 20 евро за доставка - далавера... :punk

Link to comment
Share on other sites

Хех, 100 лева... Къде бе?!?! Щом не щеш, проблема си е твой или по-точно на твоя приятел. Нека да си ги ползва, хем няма да получи пари за тях, ами и най-много да му се наложи да дава за стъкло... Ако все пак решиш съм на среща.

Link to comment
Share on other sites

Къде - В МАГАЗИНА! Най-евтино ги гледах в София под НДК - 99лв. Мисля, че в Пловдив са над 100лв. Ама ти знаеш по-добре де - посочи магазин, където са по-евтини и ти ги давам за 55лв.! Става ли?!

Link to comment
Share on other sites

А - да! И като са по 34 Евро по Европата - ми идете си ги вземете бе - против нямам! Или да ви ги доставят - скромното 20 евро за доставка - далавера... :punk

Ами, аз от време на време си ходя нататък, и няма да е необходимо да плащам каквито и да са пари за доставката! Бих могъл да си ги взема точно на тази цена! Стига да ми трябват точно тези говорители :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Браво! Аз пък пътувам редовно, не от време на време. И какво от това!? Важно е колко е цената в БГ. Ако пък толкова имаш мерак да свършиш работа - вземи едни за 34 евро и ги дай на Runner за 55лв. и готово. Иначе не виждам смисъл в реплеите.

Link to comment
Share on other sites

Днес обоколих Пловдив, ама никъде не намерих 693 модела. GTx803 струва 95лв, единствената разлика с 693 е, че са елипси, в интернет 693 са по-евтини от 803. Даже вече се замислям дали изобщо си струва да си взема GTx693. Ориентирал съм се към 803-то.

Link to comment
Share on other sites

motorista-R1- НЕ СА ПОЛЗВАНИ, ако четеш - пише си, че са ЧИСТО НОВИ, НЕ СА ВАДЕНИ ОТ КАШОНА! И би ли ме светнал кой модел 4-лентови Pioneer ще си купиш за 110лв., защото аз по цял ден точно Пайнер продавам, ама такива чудесии за 110лв. НЯМА?! :blink: :blink: Кажи откъде да ида да напазарувам наедно! Всички всезнайковци!

 

Runner - 803 и 693 са на една и съща цена, а и не знам къде си обикалял и ги е нямало, но на доста места ГИ ИМА! Жокер - в представителството на БОШ - те са им едни от вносителите.

 

УСПЕХ в покупките... Ако така правите музики, още дълго ще се радвате на тишината! :woot :lol: :P :D

Link to comment
Share on other sites

Ами в Техномаркет, Технолукс и Метро ги няма. Просто нямах време да търсе повече. А си представи само в Техномаркет щом са 95лв, в Бош колко трябва да са. Благодаря за жокера, предполагам че ми спести към 10-15 лева. Иначе аз музика си слушам, ти не се притеснявай...

Link to comment
Share on other sites

Аеее хора вие нормалниили сте да си купувате ТОЧНО говорители от Технополис ,Техномаркети ...и Метро?!?!Единственото място е в капана.Там Има 2-3 указиона и се продават страшни говорители ..а Доколкото за тези Blaupunkt , мисля че цена от 85лева е напълна приемлива ..и за Pioneer'a 4лентовиа ..пак ще си прималча ..гледаите ако са наистина толкова евтини дали наистина пише Pioneer,защото съм срещал и Pioner ...:)

ай Peace :)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли ги как свирят тия blaupunkt ? на мен лично много ми похвалиха 4 лентовите на елите. Бях скептично настроен..правили ги малките китайчета, зглобявали ги в турция, в гаражи, незнам си къде.

Отидох в технолукса и си ги купих. Има 2 модела 39лв и 55лв, като втория е точно копие на pioneer с 350w пикова мощност. Първи е 300w, RMS незнам, от него си и взех. И най важното - свирят по добре от Sony Exploid 220w пикова!!! Казвам това защото с тях съм имал възможността да ги сравня.

 

Защо да ви взема Blaupunkt който незнам изобщо как свири, още повече като му видях характеристиките точно на тоя и се отчаях :)

Link to comment
Share on other sites

VENTO KO STAA ve i tuk li pi6e6 forumi za muzika :)) az sam tokarew deto te tormoze6e za nadsvirvane v sofiq .v tezi forumi v warez ima mnoo neposveteni hora :)) :rolleyes: aa za6to si prodava6 elepsite .abe ti ne be6e li fen na pioneer ;)) :D BY [TOKAREW}

Link to comment
Share on other sites

Айде не си тормозете мозъчетата повече! Днес ги продадох на първия магазин, в който влязох - за 75лв.! Те съответно ги предлагат за 105. Така че отворените вече могат да ходят да се пазарят там - може и за 30 да ви ги дадат - НЕ ЗНАМ! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...