Jump to content
BulForum.com

Кой/кои доставчици да избера


Recommended Posts

Ако си спомняш даже бях заплашил че ще намеря следващия който изтърси "оптиката си е оптика" да го цапардосам с нещо по тиквата :)

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Fiber_to_the_x

Оптиката си е оптика,тогава когато не ти влиза У ЛАН порта а в оптична такава

Иначе конвертори и тн... разликата е в мастото на прехвърляне на сигнала.

Е и че не идват "ЛОШИТЕ" ЛАН техници с големите перфоратори и ти правят стената на сирене :bgrin:

Аз и във ФБ им писах - една по ниска тарифа с по малко минути на телефона или без ще е таргет група,но имало преди и не се търсела.

Проблема е,че преди са имали обхват на 2 квартала с предимно застаряващо население - визирам БИРЕНА ФАБРИКА!

Дядо ми е абонат на ДЦЦ в тази махала - обаче като чу 37 лв за оптика и се отказа :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да има но накарай жена си или децата да гледат интернет :laughing:

Те си искат сериали и филмчета с БЕН ТЕН или Хана Монтана ли какво е модерно незнам :laughing:

Значи ще трябва и ТВ.

Добре ама на един телевизор не върви,ще трябват 2.

Сметката стана 50 лева.

Неможем да отрежем телевизията но можем да намалим интернета.

Един пакет от 20-25мб/с е съвсем в рамките на нормалното за едно домакинство.

Смятаме така на ум без кръчмар - интернет 20-25 вместо сегашни 40 + ТВ + Телефон с намалени минути = 25 -30 лв.

Ще кажете ама 7 лв какво са.

Днес са 7 но * 12 = 84 лева.

ПРИ евентуална такса от към 27 лв на месец излиза,че на година можеш да имаш 3 месеца повече.

Link to comment
Share on other sites

При наличие на доста други доставчици с пакетни цени (макар и с дълъг договор), при които нетя излиза има няма 10-тина лв, тия 25 лв също са доста. Закво ми е *****я телефон с минути... Доста хора също не им трябва телефон.

Но така е, в началото са имали 1-2 квартала, как очакват да имат голямо търсене на всяка една тарифа.

Дори 20 лв за 20 мбита са малко множко, но примерно ако имаше за 18 лв, дори без телефон, вече е горе долу психологически търпимо за повечето хора. Има ЛАН доставчици (ай да не цитирам да не излезе реклама :bgrin: ), които изобщо не са по-зле откъм стабилност, пинг, за скорости също, при които разликата е само че конверторите не са у дома, а в близкия шкаф навън, и които предлагат по-ниски цени.

Че аз като гледам дори ЕК ЛАН на другия ми адрес държи 15/15 мбит постоянно и засега не прекъсва, макар малко по-високия пинг, майка ми е супер доволна засега, за цената да не говорим каква е.

Link to comment
Share on other sites

Някои хора и аз искаме качество не пакетни услуги :) И казах че така по-лесно се отсвирва даден оператор ако прави проблеми :) Просто е. Искам да имам обаче не искам да плащам, няма такъв филм хора :)

Link to comment
Share on other sites

Има ЛАН доставчици (ай да не цитирам да не излезе реклама :bgrin: ), които изобщо не са по-зле откъм стабилност, пинг, за скорости също, при които разликата е само че конверторите не са у дома, а в близкия шкаф навън, и които предлагат по-ниски цени.

За ЕК ЛАН си спомням коооооооооолко мерак имаше да им **** майките.

Аз със сегашния и предишния ми доставчик такива проблеми не съм имал!

За Гаров знаем.Проблема е че трябва да го комбинирам с омразния ми БулСат - тва няя стане!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...