Jump to content
BulForum.com

Търся по-специален е-мейл сървър


torbalan

Recommended Posts

имам следната нужда -

е-майл поща, в която да мога да преименувам мейл адреса на друго име ( за кратко, не ми трябва за постоянно)

примерно те ми дават ххх@абв.бг но да мога да го сменя на ъъъ@тралала.ком,

или в краен случай поща , завърщваща на ком, но да мога да избирам аз първите 2 иммена....

Link to comment
Share on other sites

имам следната нужда -

е-майл поща, в която да мога да преименувам мейл адреса на друго име ( за кратко, не ми трябва за постоянно)

примерно те ми дават ххх@абв.бг но да мога да го сменя на ъъъ@тралала.ком,

или в краен случай поща , завърщваща на ком, но да мога да избирам аз първите 2 иммена....

Нещо не схващам основната идея . . .

 

Ако притежаваш правата за домейна "тралала.ком" какъв ти е проблема да си вземеш безплатен хостинг с възможности за електронна поща?

Например тук.

 

A Gmail отдавна си има подобна възможност - How to Use Gmail With Your Own Branded Domain

Link to comment
Share on other sites

взимаш си които домейни искаш и ги пренасочваш към 1 майл :) mail catching май се казва;

най-лесното което се сещам е 1 хостинг от суперхостинг, 5лв е някъде на месец;

и си взимаш колкото ти трябват домейни (2ро име) и за тях си слагаш каквито си сикаш 1ви имена

http://www.superhosting.bg/web-hosting-register-domains-check.php

 

а в контролния им панел всичко става с кликане даже

Link to comment
Share on other sites

ne знам дали се изразих правилно

искам просто е-майл с разширение .ком и да мога да избера имената преди и след @-та аз...:)

Link to comment
Share on other sites

За преди @, като се регистрираш някъде, можеш да си избереш каквото искаш и има свободно, в която и да е услуга, примерно гмайл.

За след @, това е домейна, там избираш от достъпните емайл услуги в интернет (abv.bg, email.bg, gmail и т.н.). Другия вариант е да си регистрираш домейн (частта след @) и вече да си имаш пълен контрол.

Link to comment
Share on other sites

ne знам дали се изразих правилно

искам просто е-майл с разширение .ком и да мога да избера имената преди и след @-та аз...:)

Ако прочетеш съвсем малко теория, ще си изясниш сам кое може и кое не . . .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...