Jump to content
BulForum.com

Prodavam Mishki


Recommended Posts

Искам да питам за wireless и optical мишка.Да речем на Logitech горе-долу колко струва? :P

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам за wireless и optical мишка.Да речем на Logitech горе-долу колко струва? :P

Значи в ДиЕ има оптични мишки, безжични - незнайна марка са АТеч и струват малко над 20 долара. Логитеч или Джениус безжична оптична мищка ще е направо златна - предполагам към 30-35 долара и според мен не си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

optichna bezjichna mishka na logitech , koiato se seshtam e modelyt MX700

struva kyv stotina $ , no niama nikakyv smisyl da e bezjichna..MX700 e dvojnik na MX500 , no prosto ima zariadno i e wireless.MX500 si ia vzeh minalata godina za 70$ sega e normalno da e padnala cenata , pri polojenieto che izleze i nov model MX900.Oshte v momenta , v kojto si dopresh rykata do neia shte se vliubish.Izkliuchitelna izrabotka

Link to comment
Share on other sites

v magazina na TCM tezi mishki struvat po 10lv :)

moi priqtel si vze takava, pulen bokluk, raboti 5dena i se precaka, da ne govorim 4e super burzo iztoshtava bateriite!!!

 

ne si vzimaite takiva, absoljuten 100% bokluk!

 

v metro ima wireless za 21lv na a4, veche cql mesec q polzvam bez problem

Link to comment
Share on other sites

5 broq sym prodal za sega i nikoi ne se oplakal 4e se e skapalaili 4e i padat byrzo bateriite, az li4no polzvam takava i sym dovolen pyk koito iska hubava mi6ka da si kupi logitech za 40$ az gi prodavam po-malko ot 10$ moje6 da napravi6 razlikata nali?

za jelae6tite pi6ete PM.

Link to comment
Share on other sites

abe fakta che e TCM sam po sebe si govori shto za stoka e taq mishka. neznam..moje bi pri men se e padnala nqkakva kofti broika, no te nqmat garanciq taka che i pri vas ako se slu4i takava i ..sorry :)

 

shto se otnasq do bateriite: shto trqbva da si kupuvam zarqdni baterii? sled tova shte mi trqbva i zarqdno za tqh.. tq taq mishka shte mi izlezne na cenata na ka4estvenite koito i s normalni baterii rabotqt. moita koqto e a4 raboti veche poveche ot mesec s nqkvi izmisleni "power" koito si bqha v komplekta, dokato tazi TCM izdarja 5 dena s Sony alkalni..smqtai!

 

suvet: vse pak idete do magazina na TCM i vijte za kvo stava vapros tam, ako slu4aino nqkoi se navie da si vzeme takava

 

mashev, nqma da ti precha poveche na dalaverkata, spoko ;)

Link to comment
Share on other sites

ami postavkata za mi6ka si vyrvi s adapter koito ti zarejda bateriite zatova e ideqta da si vzeme6 zarqdni baterii. shva6ta6 li?

a i nikogo ne nazorvam i ne lyja pri men ne6tata stoqt taka.

aide 4e ostanaha samo 2 broq.

Link to comment
Share on other sites

mashev, не те ли е срам, бе братко, цена 3х за неокомплектована мишка? Ти хората тука за ахмаци ли ги вземаш?Освен това, дето си го описал, комплекта включва преход USB-PS2, диск с драйвери и комплект акумулатори 600 mAh. Поне да си беше мръднал пръста за някакво подобрение. Айде, и аз имам 2 - пълен комплект, работят, 15 лв

Link to comment
Share on other sites

Много ми е странно мисленето на хора като теб. То бива далавера, ама това на нищо не прилича. 200 % съм сигурен, че сме купували от едно и също място, затова е ми е ясна картинката. Казах си мнението, хората го четат и си правят изводи. Толкоз.

 

P.S. 10 кинта за една

Link to comment
Share on other sites

1. V nito edin ot postovte ne sym kazval 4e e dalavera.

2. Koito iska da otide i da si kupi, nodali 6te proraboti si ostva za negova smetka.

3.kakto ve4e kazah az predlagam na Koito mu hareSa kupuva,

NIKOI NE NASILVAM

 

СВОБОДА И РАВНОПРАВИЕ ЗА БЪЛГАРИТЕ :punk

Link to comment
Share on other sites

Едната мишка на alchemy вече е при мен и не мога да и се нарадвам. Голяма гъзария е без кабел. B)

 

Значи за 10 лв съм взел Мишка, Поставка (която е и зарядно), преходник USB->PS2, адаптер за 5V и 2 Акумулаторни батерий AAA Ni-Mh 600 mA/h

 

Просто преценете кой е по-по-най ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...