Jump to content
BulForum.com

Online пазаруване


PiTT BuLL

Recommended Posts

sportslogo.jpg

 

Все по-голям интерес има към пазаруването на маратонки и дрехи от Англия, по-тази причина смятам е редно да се информират и тези, които не знаят за това и да разберат как става.

 

В темата може да обсъждаме номера на марки и кой от какво е доволен и съответно недоволен.

 

Лично аз съм пазарувал много от този магазин. Доволен съм на 90% от покупките, не съм бил happy само тогава когато не са ми ставали номерата (винаги по-големи)

 

Обувки (маратонки):

Всеки може най-лесно да разбере кой е неговият номер като го премери в тукашен магазин и го вземе от там (ако марката я предлагат в Бъглария)

Не е гаранция ,че като носиш 10-ти UK номер на Nike , Adidas 10-ка ще ти стане. В повечето случаи има разминаване по марките и затова трябва да си едно 80 % поне сигурен.

Случвало ми се е да поръчам от един модел три номера , два черни модела и един бял и да ми дойдат и трите черни.

Определено не може да се каже, че цените са им от най-ниските, но има едно голямо НО , а именно имат постоянно промоции, случвало ми се е да взимам nike който тук е 150 лв на мен общо ми излезна 25 лв , но това си беше късмет. Не е лъжа, че качеството на стоките от там и тукашните същи модели е различно.

 

Дрехи:

За дрехите трябва да се знае, че нямат нищо общо с номерациите при нас. Аз нося XL когато си пазарувам от родните магазини , но XL от там ми е чувал, като отново зависи от марката. Имам анцуг Adidas (който обаче е взет от там не online) горнището ми е L , а долнището XL

 

 

Цени за доставка и срок:

Доставката струва 30 паунда или грубо казано 70 лв. До сега сме поръчвали големи пратки и не са искали доплащане, но ако някой прекали, пише че ще те уведомят по мейла дали желаеш или се отказваш.

Покупките се доставят от 7 до 15 дни , като това зависи дали стоката я има в един магазин или я събират от няколко , от момента на получаване на потвърдителен мейл ,че е отпътувала покупката след 7 дни в България.

Много често свършва някоя стока, дори за един рефреш на страницата може да свършат маратонките които си харесал или поне номера.

 

Най-добре когато се прави поръчка , се събират поне 3,.4 човека и като си вземе всеки по нещо излиза по-евтино.

Link to comment
Share on other sites

Не е потребителя този, който избира начина на доставката от който и да е сайт за онлайн търговия. Само и единствено ако му се предостави тази възможност. Иначе си избира от падащият списък с куриери и си свирка.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще правя поръчка следващата седмица понеделник най-вероятно.Някой ако иска нещо да казва.

За доставка ще искам 10% от цялата цена на вашата поръчка.

тел 0893429972

skype: go4eto_931

Link to comment
Share on other sites

sportslogo.jpg

 

Все по-голям интерес има към пазаруването на маратонки и дрехи от Англия,..............

 

Още един глас за сайта. Хванеш ли Аутлета, си нацелил 10-ката, но на този, който поръчва нещата, му се такова мамата.... докато нацъка примерно 30-на артикула..

Ако поръчваш скоро, свирни едно лс - в аутлета изпадат готини аксесоари за излети, та смятам да си взема няколко.

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Ами нали написах ,на 22.11.2010 ще правя поръчка,който иска да да ми пише цената за доставката ще му излезе много по-ниска.

Иначе цените на повечето стоки наистина са на много по-ниски отколкото тези в България.

И от саита винаги са били коректни с поръчките!

 

skype: sport343

gsm: 0893429972

Link to comment
Share on other sites

А някой да е пазарувал на място в магазините им в Англия?Интересува ме в кой магазин има най-голям асортимент от стоки или са разпределени сравнително по равно?

Link to comment
Share on other sites

А някой да е пазарувал на място в магазините им в Англия?Интересува ме в кой магазин има най-голям асортимент от стоки или са разпределени сравнително по равно?

Пазарувал съм от техен магазин в Лондон , но и във всичките в които бях си бяха доста големи и може да се загубиш от стока, ако не се лъжа този от който купувах беше на Лейтън

 

Колеги , сега има номера от повечето обувки и готини модели , може да се възползвате :)

Link to comment
Share on other sites

Пазарувал съм от техен магазин в Лондон , но и във всичките в които бях си бяха доста големи и може да се загубиш от стока, ако не се лъжа този от който купувах беше на Лейтън

 

Колеги , сега има номера от повечето обувки и готини модели , може да се възползвате :)

 

бях там, видях повечето им магазини и по-добре да не бях :)

Иначе разлики има, много зависи от къде точно се пазарува.Този който е на piccadilly - Lily White е най-добре зареден и има голям избор.

Link to comment
Share on other sites

А някой да е пазарувал на място в магазините им в Англия?Интересува ме в кой магазин има най-голям асортимент от стоки или са разпределени сравнително по равно?

Аз съм пазарувал в Колчестър и в Кембридж. В Кембридж магазина беше на два или три етажа ако не се лъжа. Какво да ти кажа. И с цел да влезнеш в магазина ще забравиш за какво си влезнал. Иначе в Колчестър беше на два етажа(първия мъжки втория женски + голф и зимни стоки).

Каквото има в сайта това има и в магазините.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ако някой ще поръчва скоро да пише едно ЛС, че искам да поръчам един портфейл за подарък :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

До 1-2 дни ще правя поръчка от Sportsdirect.com ,за доставка 10% от стойността на поръчката ви.Ако има желаещи да ми пишат на лично.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...