Jump to content
BulForum.com

Тунинг на аватомобили.....


jozo

Recommended Posts

Тъй като се разгорещихме в друга тема относно тунинга на автомобили реших да пусна тема именно за това.Може тук да се фукате какво сте направили и какво мислите да правите или да търсите съвет.

 

П.П.Аз лично не намерих такава тема но ако има нека тази бъде закрита.

 

П.П.2 Нека някой модератор оправи заглавието че съм го оплескал :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ся само да не се развихрят всички какви тунинг лепенки и тунинг лампички са си сложили ;) Общо взето в България тунинга е много криво разбран и се израязва в целеустремено загрозяване на колите ;)

Link to comment
Share on other sites

Общо взето в България тунинга е много криво разбран и се израязва в целеустремено загрозяване на колите ;)

 

Напълно съм съгласен с теб, особено като бях в София за няколко седмици какви гоУф 2-ки и 3-ки с регистрация РК имаше.......

Направо бяха като ниско прелитащи самолети :woot

Link to comment
Share on other sites

Аре бре чефко къде изчезна тука с фукането за Чип тунинга на Пунтото дето ще стане 100 коня ;)

Link to comment
Share on other sites

vijte az do kakvo sam se snimal :)

> tuk <

vijte i otzad v dqsno ima ne6to hubavo :)

 

ina4e ima 2 opela kadeto sa zaribeni,ako moga 6te gi snimam i 6te ka4a snimki.

 

Отзад вярно има нещо хубаво и единственото е РВ-то. Това Калибра ли е?

Link to comment
Share on other sites

Алфата е яка, ама просто си е красива кола каквото и да и правиш. Тия другите два кашона са отвратителни, особено туингото...

Link to comment
Share on other sites

Алфата е яка, ама просто си е красива кола каквото и да и правиш. Тия другите два кашона са отвратителни, особено туингото...

 

Абсолютно подкрепям. Алфата просто си има дизайн, който е подсилен по много кадърен начин и ефекта е налице :D

Link to comment
Share on other sites

Стефчо,подкрепям те на 100 %...В България разни смешници си шарат кошниците и си мислят,че са нещо повече от останалите на пътя...Да ама не,и те като всички други са с 1 крак в гроба с другия в затвора...Лошото е,че тия същите няма да са в затвора щото мама и тати след 24 часа ще го извадат...Тия същите карат като ненормални и покрай тия нещастници умират други...Качил са в украшена барака и си мисли,че е в танк,нека се трепат,но само те,а не 5 души покрай тях...Карай си нормално,какво се пъчи като след 1 минута пак ще е спрял,само че да кажем на другия светофар.

И ще кажа на @бастен,че тия глупаци не карат дядо си и баба си до болницата,честно ти казвам по-глупава и нелепа хипотеза не съм чувал.

Link to comment
Share on other sites

Да ама не,и те като всички други са с 1 крак в гроба с другия в затвора...Лошото е,че тия същите няма да са в затвора щото мама и тати след 24 часа ще го извадат...Тия същите карат като ненормални и покрай тия нещастници умират други...

 

Не, няма мама и тати да ги измъкнат, а калпавия закон си ги измъква. Миналата седмица имаше предаване с клоуна, опа шефа на КАТ в София. И се оказа, че до момента няма ефективна присъда за убит човек. Максималната глоба е 1000лв. и няколко месеца условно, ако катастрофата е голяма. Като питаха шефа защо е така, той, като типичен катаджия отговори нещо, което нямаше нищо общо с въпроса и Владо Береано направо онемя :bgrin: Именно затова винаги се разправям като ме спрат, че карам без колан и до момента нямам нито една глоба, фиш или акт за това, като и нито веднъж не съм давал пари на ченге, а и няма и да дам. На мен единственото ми нарушение е това, че карам без колан в града - извън града винаги с колан! Ще започна да карам с колан, когато закона започне да важи за всички, дотогава ще имат много поздрави, а да не говорим, че и самите полицай карат без колани :devil

Link to comment
Share on other sites

Не, няма мама и тати да ги измъкнат, а калпавия закон си ги измъква. Миналата седмица имаше предаване с клоуна, опа шефа на КАТ в София. И се оказа, че до момента няма ефективна присъда за убит човек. Максималната глоба е 1000лв. и няколко месеца условно, ако катастрофата е голяма. Като питаха шефа защо е така, той, като типичен катаджия отговори нещо, което нямаше нищо общо с въпроса и Владо Береано направо онемя :bgrin: Именно затова винаги се разправям като ме спрат, че карам без колан и до момента нямам нито една глоба, фиш или акт за това, като и нито веднъж не съм давал пари на ченге, а и няма и да дам. На мен единственото ми нарушение е това, че карам без колан в града - извън града винаги с колан! Ще започна да карам с колан, когато закона започне да важи за всички, дотогава ще имат много поздрави, а да не говорим, че и самите полицай карат без колани :devil

 

 

Виж, това че караш без колан ... може да навреди само на тебе... се някой ненормален ще те удари и ...хоп що не бях с колан

 

ма викам да си говорим в тая тема за тунинг, а не за закон и ред и т.н ?

Link to comment
Share on other sites

Май тая същата черна Тигра се продаваше по едно време и е супер съката.90 коня е и е само визуално барната по ДВГ-то нищо не са пипали.

Link to comment
Share on other sites

Май тая същата черна Тигра се продаваше по едно време и е супер съката.90 коня е и е само визуално барната по ДВГ-то нищо не са пипали.

преди бях чул ,че е нещо от рода на 150 кончета..

сигурно бъркаш тиграта с пазарджишката..тая не се е продавала.

 

нищо не казвам със сигурност просто слухове..

 

 

еrr0r^, ето ти телефон 0899928181.. обади се и ги питай.

Link to comment
Share on other sites

Я някой да каже ако знае в Пловдив как стоят нещата с фирмите за тунинг. Говориме за сериозен тунинг, не за лампички на пръскачките на предния джам. Някой ако е наясно да казва за какво става дума.

Link to comment
Share on other sites

Я някой да каже ако знае в Пловдив как стоят нещата с фирмите за тунинг. Говориме за сериозен тунинг, не за лампички на пръскачките на предния джам. Някой ако е наясно да казва за какво става дума.

 

сигурен съм ,че тук никой неможе да ти каже каква е цената на несъществуващ проект..

най-добре отиваш .. казваш кво искаш.. или избираш ..смяташ и си стискате ръцете..

Link to comment
Share on other sites

Отивам къде ?? На джумаята ??? Аз даже и цени не съм писал че искам.

 

да беше си задал въпроса както трябва..

 

ето ти адреса на Valsport..намира се точно под моста на Карловско шосе.(на втората снимка си личи)

ул. Димитър Стамболов №1

Link to comment
Share on other sites

Аре бре чефко къде изчезна тука с фукането за Чип тунинга на Пунтото дето ще стане 100 коня ;)

 

Жорка избивам чипа и нямам време за компа :). Зех го чипчето. Не си мисли, че е самолет колата, но на 1ва и 2-ра има по-голяма сила. По-плавно ускорение от ниските обороти и НЕ умалява във високите(на 7200 изключва.) Също педала на газта стана по-чувствителен. Сега го натискам по-малко. ;). Около 8, 9 коня ми е качил + 11 нютонметра въртящ момент.

Тва е началото. Сега ще си срежа скоростния лост, че е прекалено дълъг и ще боядисам джантите ЧЕРНИ - на моя цвет ще ми тича много. НО всичко това след морето. Първо почивка малко.

 

Алфата е яка, ама просто си е красива кола каквото и да и правиш. Тия другите два кашона са отвратителни, особено туингото...

 

В алфата съм се возил бая пъти, ако беше и барнал двигателя поне на половина както на външния вид щеше да резак ;)

 

Я някой да каже ако знае в Пловдив как стоят нещата с фирмите за тунинг. Говориме за сериозен тунинг, не за лампички на пръскачките на предния джам. Някой ако е наясно да казва за какво става дума.

 

В София ;). В ПЛД не знам да има читави ако изобщо има. Проспийд барат яко. Подучух, че срещу 7 бона се сдобиваш с електроника МОТЕК

Link to comment
Share on other sites

Тунинг на какво? На тенекиите, на двигателя,на ходовата част ? Кажи какво точно си замислил и на каква кола

 

Opel Kadet Integra TypeR. Ходова част и тенекия на първо време. Интересува ме към коя фирма да се обърна за да дадат някви оферти, цени. Трябва да са хора дето си разбират от работата.

Link to comment
Share on other sites

Жорка избивам чипа и нямам време за компа :). Зех го чипчето. Не си мисли, че е самолет колата, но на 1ва и 2-ра има по-голяма сила. По-плавно ускорение от ниските обороти и НЕ умалява във високите(на 7200 изключва.) Също педала на газта стана по-чувствителен. Сега го натискам по-малко. ;). Около 8,

 

Е хубаво де ти сам ли си монтира чипа?Или е като оная снимка на Аудито "чеп тунинг" дето вътре има само един резистор. ;)

 

Opel Kadet Integra TypeR. Ходова част и тенекия на първо време. Интересува ме към коя фирма да се обърна за да дадат някви оферти, цени. Трябва да са хора дето си разбират от работата.

 

Има една фирма на цариградско шосе след бензиностанция Шел.Намира се от дясната страна и там едно време слагаха разни коли отпред мостра.

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво де ти сам ли си монтира чипа?Или е като оная снимка на Аудито "чеп тунинг" дето вътре има само един резистор. ;)

Има една фирма на цариградско шосе след бензиностанция Шел.Намира се от дясната страна и там едно време слагаха разни коли отпред мостра.

 

Ами не си го монтирах сам(бях там и гледах), но мога да ти покажа заводксия. Сегашния е същия, но с друго "сърце". Монатаже е лесен. Бавно се отваря комютъра :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...