Jump to content
BulForum.com

Коя марка GSM предпочитате и защо


assi

Коя марка GSM предпочитате?  

309 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

тая нокия дето я рекламират че карала 16 дена ми харесва

и им вярвам за 16-те дена че дори и повече сигурно ще кара ако аз я ползвам, щото ще я изключвам нощем и общо взето не говоря много, сега така моя (3510i) кара около 14 дни, макар че не го водят за някой много издържлив...

само да не бяха толкова големи и грозни тея по-ниските модели нокия... :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Ne znam az ot dosta vreme karam s 5210

maika mi pyk ot super mnogo vreme e s 3310 a pyk ba6ta mi predi 2 dni si vze i toi nqkyv ama e visok klas zabravih go kyv be6e i taka cqloto mi semeistvo polzva Nokia i sme super dovolni

Ba6ta mi smeni sigurno kym 30-40 telefona za 2 god oba4e ot Nokia e ostanal nai dovolen predi vreme kogato izleze si kupi Nokia 6210 i be6e super dovolen ot neq....

Sq tiq novite s cvetni displei i polifoni4ni melodii ne sa loshi oba4e vse pak ne zabravqite 4e sa po nisyk klas i ne o4akvaite ot tqh tova koeto pravqt telefonite ot visok klas...

Oba4e vypreki vsi4ko NOKIA sa vi kazva nai stabilnite telefoni zasega a pyk i funkcii ne otstypvat na drugite telefoni

Link to comment
Share on other sites

И в Сименсите има много боклуци (повечето) и в Самсунг (оше повече, хехе). За това дай конкретни модели за сравнение. Иначе ако си говорим ей така общо, то когато Нокия са започнали с производството на гумени ботуши и налъми /тва е истина - не се смейте, хехе/ то още ГСМ-ми е нямало :). Така че аз съм за Нокия като цяло - има защо, повярвайте ми ;). Иначе дай конкретни модели да ти кажем кой е по, иначе хммм....мътна работа.

Link to comment
Share on other sites

Abe gledai sq nikoga ne moje da sravnqva6 edna marka s druga marka telefon. prosto ediniq ti haresva pove4e za6toto da re4em izglejda po dobre ot drugiq ili za6toto e po zdrav ili zaradi ne6to drugo..

Vinagi nqkoi moje da kaje 4e da re4em NOkia 3310 e po slaba ot simens c55 oba4e pyk drugiq shte kaje 4e da re4em nokia 3510 e po hubava pyk ot simensa i taka do bezkrai...

Az prosto sym po4itatel na NOkiite i si izkazvam mnenieto...

Link to comment
Share on other sites

Osven tova NOKIA imat edno mnogo golqmo predimstvo na telefonite..

Ako ste zabelqzali NOKIA 3310 e mnogo nisyk klas oba4e pak dyrji cena...

Kato re6ite sled vreme da si smenqta telefona mojete da vzemete pari tolkova po4ti za kolkoto ste go vzeli(e zavisi i na kolko godini e?)...

Na drugite telefoni mnogo byrzo im padat cenite.

TAKA 4E ----NOKIA RULES

Link to comment
Share on other sites

абе не мое се говори така за марка ...

секи производител си има хубави модели :)

уж чувам че Самсунг щяли да завземат пазара па Сименс вадят най-много телефони (и то се различни)

Link to comment
Share on other sites

Za men nai dobrite marki sa Nokia i Siemens . Nokia sa po visoka klasa i sa po skapi, a Siemens sa po evtini i sashto taka hubavi. Samsung za men ne e marka na koiato mojesh da razchitash, shtoto bateriata mu izdarja 2-3 dena, dokato na siemens po 7-8 :sayjin :punk :devil ;)

Link to comment
Share on other sites

C100 ne e losh, kato izkluchim edin "lek" nedostatuk pri edna opredelena seriq!

koito predpolagam nqma X100, taka che sum sus 2te ruce za X100

koito ima nedostatuk che nqma IR, no puk za smetka na towa ima MMS

za razlika ot purwiq!

 

P.S. I za boga NE KUPUWAITE OT GERMANOS !!! NEVER!

Link to comment
Share on other sites

Parvo sam imal nqkolko Siemensa, no reshih da si kupa nov telefon, no ne i pak Siemens. Kogato imah Siemensa si mislih che nai-tapite telefoni(koito nqmashe nikoga da si kupa) sa Samsung. Otivam si az do magazina i izlizam ot tam sas Samsung C100. Sled tova(i veche 5 meseca) az NE sajalqvam za tova. Az sashto iskah NOKIA, no tezi koito mi haresvaha bqha mnogo $.

Po vaprosa s meniutata na Siemens e po-kofti, gokato vsichki novi modeli na amsung sa sys Software na Nokia i sa mnogo lesni.

Po drugiq vypros sys cenite, az si zeh moq za 279lv(avgust mesec), 1-2 sedmici sled kato si go zeh minh prez magazina ot kadeto sam go zel i k'vo da vida 298lv.Sega v povecheto magazini e okolo 275-285lv. A cenata na Siemensite rqzko pada i mislq che ima zashto.Edin Siemens MC50 beshe(predi 2-3 meseca) 700lv, a sega e 350lv.

Taka che mislq tova:

1 Nokia(modeli 2003)

2 Samsung

3 Siemens

Link to comment
Share on other sites

Според мен Sonyericsson не е чак толкова добра марка,но според мен

И според мен

Откакто са се появили не са имали телефон, който да не прави мизерии непрестанно... И освен това са бавни (в буквалния смисъл) като Erricson... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...