Jump to content
BulForum.com

интернет и стационарен телефон


Recommended Posts

тъй като виваком/бтк се бавели с месеци при прехвърлянето на един телефонен пост от един адрес на друг, някой може ли да ми препоръча към какво да се насоча. става въпрос за лекарска практика в бившата поликлиника на събота пазара.

 

благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

За мобилните оператори смятам знаеш...

Но едва ли ще ти хареса интернета ако ще има много консумация :bgrin:

Иначе като цени са по изгодни

П.С.

Изгодни,Изгодни ама... По Български :laughing: :laughing:

За първите нам си колко месеца

http://www.mtel.bg/mobiltel/m-tel_combi_home.php

*Промоционалната месечна такса важи за първите 3 или 6 месеца с абонамент съответно за 1 или 2 години. 
Месечната такса за останалия период е 19,90 лв. с абонамент за 2 години и 24,90 лв. с абонамент за 1 година.
**След достигане на месечно потребление от 3 GB максималната скорост за пренос на данни е 128 Kbps.

Любимите ми текстове :laughing:

В на Глобул сайта не мога да се оправя кое колко струва :wub:

Всъщност като се замисля - цената на телефонен пост за бизнес абонат на БТК е 18лв + около 20тина за АДСЛ Интернета,И всичко това БЕЗ ДДС-то...

Link to comment
Share on other sites

Coolbox..., имат чудесно покритие там. Стац. телефон и интернет..., май покрива изискванията ?

Link to comment
Share on other sites

Coolbox..., имат чудесно покритие там. Стац. телефон и интернет..., май покрива изискванията ?

И вече може да си пренесеш предишния номер от БТК (да де - Виваком).
Link to comment
Share on other sites

Лекарските практики май се водят ЮРИДИЧЕСКИ Лица.

И някъде май ми се мерна,че Планове за Физически лица се ползват само от същите,а плановете за юридически - от същите и Физически лица.

Но най добре да се звъни и да се попита.

П.С. А човека си е абонат на КУУЛ така че нарочно съм спестил инфото понеже си мисля че знае за тях.

Link to comment
Share on other sites

Coolbox..., имат чудесно покритие там. Стац. телефон и интернет..., май покрива изискванията ?

при кулбокс таксите за корпоративни клиенти(обясниха ми, че след като сградата е общинска собственост, а не частна, няма как договора да не е "корпоративен") тръгват от 54 лв.(без ддс) нагоре.

Link to comment
Share on other sites

/// Абонирай се като частно лице - не е задължително договорът да се води на лекарската практика, нищо че месечната такса няма да се признае за разход. По-добре двадесет и няколко лева без да са отчетени, отколкото петдесет и няколко отчетени. Не можах да разбера какво общо има собствеността и предназначението на сградата с вида на договора - това по някакви общи закони ли е или от доставчика са си решили така? ///

Link to comment
Share on other sites

при кулбокс таксите за корпоративни клиенти(обясниха ми, че след като сградата е общинска собственост, а не частна, няма как договора да не е "корпоративен") тръгват от 54 лв.(без ддс) нагоре.

 

 

/// Абонирай се като частно лице - не е задължително договорът да се води на лекарската практика, нищо че месечната такса няма да се признае за разход. По-добре двадесет и няколко лева без да са отчетени, отколкото петдесет и няколко отчетени. Не можах да разбера какво общо има собствеността и предназначението на сградата с вида на договора - това по някакви общи закони ли е или от доставчика са си решили така? ///

 

Чукча писател :)

 

Явно не може в офис сгради да се пуснеш като домашен абонат.

 

При предплащане на 10 месеца получаваш 2 бонус - т.е. от 54 става около 45/месец което пак не е малко. Но ако сложиш интернет за 30лв + телефон за 15 към БТК пак толкова.

 

 

 

samkijot, между другото ако е такава сграда провери може ли изобщо да пуснеш какъвто интернет ти е кеф да не излезе че някой "шеф" има напреки да се опъват кабели

Link to comment
Share on other sites

...Не можах да разбера какво общо има собствеността и предназначението на сградата с вида на договора - това по някакви общи закони ли е или от доставчика са си решили така? ///

 

така ми отговориха на мейла:

От мейла ви не става ясно дали това е административна сграда или блок. Ако адресът, който посочвате, е сградата на самата поликлиника, можем да пуснем само фирмен пакет. Домашните пакети, за физически лица, са различни от пакетите за юридически лица, но няма как да пуснем домашен пакет в офис сграда. Няма как да получавате фактура за домашен пакет на името на фирма. В случая бихме могли да ви предложим по-ниския фирмен пакет CooolBox Office с месечен абонамент 54 лв и инсталационна такса 42 лв. (цените са без ДДС).

Link to comment
Share on other sites

Няма как да получавате фактура за домашен пакет на името на фирма.

 

Питай ги дали може да се откажеш от това. Направи си сметката, но най-общо ми се струва, че като цяло ще излезе по-евтино, ако е възможно да се абонираш като физическо лице без фактури и т. н. Даже ако си ОК с това просто пробвай да подадеш заявка за включване на общо основание като частно лице и посочи адреса на лекарската практика. Ако някой друг служетел приеме заявката може да вземе под внимание в каква сграда ще се прекарва нет.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...