Jump to content
BulForum.com

DOTA


AssassiN

Recommended Posts

Dota+Ryle+Lina+Wallpaper+.jpg

 

Добре, може и да има такава тема, ама търсачката ни е много зле.

Ако има, модератор да ги обедини.

 

Едва ли има някой, който не знае какво е DOTA.

Няма да се впускам в обяснения.

Играя в Garena с няколко познати. Търся още запалени, с които да играем, защото сам не ми е интересно.

Не съм много добър, освен с някои герои, но редовно си разцъквам.

По принцип влизам в 7-и room, защото там е един познат, който хоства хубави игри и знае кой може да играе, та се опитваме да правим known only игри.

 

Ако има зарибени, ника ми е KalamMekhar.

Chistacha да не се скатава, да идва да играем.

 

Мога да пусна и Ventrilo сървър, ако има желаещи, но ми е по-удобно по скайп.

Link to comment
Share on other sites

Ей това е темата, сега ще има защо да влизам по-често във форума. Ник ralje, играя предимно room 2, поради ясни причини. Нямам проблем с който и да е да играя стига да ме слуша когато му казвам b и идва за теам батълите. Играя pub и няма никога да играя лиги, cw и т.н. Любим мод -ap(-random почти никога не пиквам, само при репик). Не използвам вент, играя без да си говоря по принцип освен ако не цъкаме в нас 2ма човека. Ако някой иска да играем да пише тук, или адд в гарена но препоръчително е да ментим скайп. Със старата гарена съм btw, не с тази новата месинджър.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, намерихме се с EvilDemon, ама аз не мога да повярвам, че от целия форум само аз, той и Chistacha са фенове!

Днес заминавам за Германия, като се върна в края на седмицата почваме да разцъкваме!

Link to comment
Share on other sites

И аз играех много преди време, но позагубих интерес, пък и вече нямам толкова време. Иначе няма друга игра, която да съм играл толкова вманиачено и дълго като време(2 години).

Link to comment
Share on other sites

Username: Keckonator

Skype : Kecko_bg

Играя главно в европейските стай. Българите много лефтват. Някой ако иска може да пише, зарибен съм, не про, ама става :D

Link to comment
Share on other sites

Мдам, намерихме се с EvilDemon, ама аз не мога да повярвам, че от целия форум само аз, той и Chistacha са фенове!

Днес заминавам за Германия, като се върна в края на седмицата почваме да разцъкваме!

Ееееми, другите са злета :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Я аз да попитам ако някой може да ми помогне:

Garena-та ми редовно се обновява,но едва наскоро забелязах следния проблем-когато се опитвам да добавя някой в buudy list-a не става,тъй като по някаква причина въпросния човек не получава моя request.Със същите тези хора не можем да играем в игрите един на друг-ако аз направя сървър,той не го вижда и обратното.В общия room se виждаме.Някой знае ли къде може да е проблема ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Тя си е ф2п, само че можеш да платиш сега за "ранен достъп" и разни предмети там (козметични) понеже е в бета. Когато я пуснат на цяло ще е безплатна за всеки.

 

Сега до 12ти има Хелоуински мод, който пуска едно яйце с разни есенции за попълване и разни по-редки предмети. Общо взето е като ТФ2 - има предмети и куриери, които можеш да продадеш за по 100$ и т.н. ако си късметлия. Яка търговия става ако някой го вълнува това.

 

Ако смятате да играете и ще се ползва темата може да се промени на ДОТА 2.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам 2 keys.

Честно казано, HON ми харесва много повече, но пък ако се съберем парти със скайп примерно, може да се зарибя и да отделя малко от Диабло времето.

Link to comment
Share on other sites

Пичове да ви питам, нещо много ми лагва :( щайгата ми е двуядрен интел на 3гхз 6гб рам и видео ATI HD2600XT. Видеото ли се дъни или има някаква настройка?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Здравейте, има ли хора който цъкат дота 2 или да имат това желание ? Имам към 40-50 покани ( нещо като кейове ) за играта, ако има желаещи да пишат, а за тези които цъкат играта да ми пишат да направим някоя игра някой път :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...