Jump to content
BulForum.com

Dovolni li ste ot interneta si


BLADE

Mislq che Neta mi e :  

299 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1.".... neta naistina go biva imame si dostyp do vsichki bg free-ta :

това не е вярно!аз не мога да свалям,освен от евро.нет,вече и от центрум-гтуп!

 

2.Евроком предлагат най-ка4ествения и евтин интернет в България!Човече,направи си труда и вий офертите на homelan,mnet..................................

Има и по-високи скорости,но ИМА и ТРАФИК!

 

Това нека никой не го забравя!Никой от евроком не ни ограничава с някакви си 200МБ извън сърсъра на месец!!!

 

Пък и дай още 12 лева над твоята тарифа,пъсни си тази от 25 лева/без ДДС!?с "+" ....след това говори кой нет бил по-добър,на кой нет-а му спирал след 1-я дъжд/това ми се оплака 1 френд от лангейм,дето били с най-добрия лан :) муахахахахахахаххахахахаха!!!/!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

predi malko si sedia i si mislia....mislia i si sedia i se opitvam da se setq koga za posledno mi e spiral neta....mislq che beshe po vreme na nqkva seriosna avariq.....ta kefi me 4e net vinagi....

Malkoto puti kogato spre i se iznervqm stabilno...a predstavqm si ako bqh na lan geim....stqh da polu4a nervna krisa..

Az li4no predpo4etoh stabilnost...primirih se s po niskite skorosti...no puk imam net vinagi kogato mi surce poiskam.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че по въпроса с локалните скорости може да се много да се дискутира и да се желае,аз лично съм доволен.Със всеки изминал месец нещата вървят все по добре.Увеличава се трафика,без това да влияе на цената,връзката е стабилна,съпорта колкото и да го плюете си вършат работата. :punk

 

И аз искам по висок трафик,но като не ми харесва, ще си сменя тарифата.

И аз искам да карам Мерцедес,но нямам пари и затова си карам Вектра-та.

Мисля, че е нужно малко повече уважение към хората които работят за нас.

 

P.S. Съвет към Dreamer:Не пиши във футболни теми,много се изнервяш! :D

Link to comment
Share on other sites

На 18 лв. също е вдигната локалната връзка.Преди теглехме с 3-4кб а сега есредно 6-7 така че няма за какво да се мрънка за тия пари толкоз.

Link to comment
Share on other sites

Харесва ми нета ама не ми харесва ,че трябва да плащам и кабелна ( дето никой не я гледа ) и става 30лв. , а аз ако платя таксата за нет за 30лв. бая повече филма ще мога да гледам отколкото по тая кабелна ...

Link to comment
Share on other sites

predi malko si sedia i si mislia....mislia i si sedia i se opitvam da se setq koga za posledno mi e spiral neta....mislq che beshe po vreme na nqkva seriosna avariq.....ta kefi me 4e net vinagi....

спира само когато в централния офис спре тока ;)

а в тоя случай ми се струва че енегото са виновни :P

Link to comment
Share on other sites

Ne do4etoh vsi4ki postove, no zabelqzah 4e pove4eto ot vas govorite za byrzinata na Download-a,(govorq za vryskite).

Az pyk predlagam ne6to drugo-za men Upload-a e baven...4len sam ot DEFiANCE TEAM i postoqnno uploadvame, no stava bavno i iznervq6to...zatova 6te poiskam da se prerazgleda ne sam Download-a, a i Upload-a na vryskite( i osobeno na D+)

 

Tova si e 4isto moe mnenie!

Link to comment
Share on other sites

predi malko si sedia i si mislia....mislia i si sedia i se opitvam da se setq koga za posledno mi e spiral neta....mislq che beshe po vreme na nqkva seriosna avariq.....ta kefi me 4e net vinagi....

Malkoto puti kogato spre i se iznervqm stabilno...a predstavqm si ako bqh na lan geim....stqh da polu4a nervna krisa..

Az li4no predpo4etoh stabilnost...primirih se s po niskite skorosti...no puk imam net vinagi kogato mi surce poiskam.

Намен пък редовно си ми припомня че може и да спира. Преди 1 седмица на модема всичките диоди му светиха (само че online мигаше ) и аз пак звънях на Еврокома да ми го пъскат . Преди 2 дена пак същото ама този път не звънях а чаках сам да си дойде :)

Link to comment
Share on other sites

Ne do4etoh vsi4ki postove, no zabelqzah 4e pove4eto ot vas govorite za byrzinata na Download-a,(govorq za vryskite).

Az pyk predlagam ne6to drugo-za men Upload-a e baven...4len sam ot DEFiANCE TEAM i postoqnno uploadvame, no stava bavno i iznervq6to...zatova 6te poiskam da se prerazgleda ne sam Download-a, a i Upload-a na vryskite( i osobeno na D+)

 

Tova si e 4isto moe mnenie!

То остави, че ъплоуда е бавен, ми и няма място от доста време :(

За какво ни е бърз ъп, ако няма как да го уползотворим пълноценно ;)

Link to comment
Share on other sites

kato cialo dovolen : vrazkata e stabilna,podrajkata e na mnogo visoko nivo (ne sam sreshtal iz drygite dostav4ici takav profesionalizam ),pri problem se otsraniava avariata maximalno barzo,supporta kolkoto i da go opluvame poniakoga sa ni na razpolojenie 24 chasa i varshat rabotata si na 100%.Minal sam prez niakolko dostav4ika ,da vi kaja na tozi sam se zadarjal nai-dalgo vreme i ne iskam da go smeniam.Edinstvenoto neshto koeto bih si pojelal (vse pak sam user ,a na nas vinagi ni se shte pove4ko :P ) e po-visoka localna skorost i vanshnia mi da ne pada pone pod 10 KB/sec :D :D :D .abe sigyren sam 4e i tova shte stane,prosto e vapros na vreme spored men :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

То остави, че ъплоуда е бавен, ми и няма място от доста време :(

За какво ни е бърз ъп, ако няма как да го уползотворим пълноценно ;)

malko Off topic

prav si blowcow, daje i po dni sam 4akal da se osvobodi dostaty4no mqsto na FTP-to, za da do-uploadna disk....

uj se trie, ama nie li mnogo ka4vame, malko li ne6ta se triqt... nz... no trqbva ne6to da se napravi po-problema

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во ви става бе :confused Искате за 18лв. на месец да гледате филми онлайн :confused Хехе, ами това едва ли ще стане в близкото бъдеще ;) Ако толкова нямате пари и искате бърз локален трафик съберете се няколко пича, направете си локална мрежа с рутери и суичове пък си забодете мощната тарифа и готово :woot Не е никаква философия B)

Link to comment
Share on other sites

Оле, баси тъпата тема майна! :angry1 Не ви ли омръзна вече да говорите само едно и също?! То не бяха 2,3,5,10... теми по тоя въпрос... Null Vote

Link to comment
Share on other sites

1.".... neta naistina go biva imame si dostyp do vsichki bg free-ta :

това не е вярно!аз не мога да свалям,освен от евро.нет,вече и от центрум-гтуп!

 

2.Евроком предлагат най-ка4ествения и евтин интернет в България!Човече,направи си труда и вий офертите на homelan,mnet..................................

Има и по-високи скорости,но ИМА и ТРАФИК!

 

Това нека никой не го забравя!Никой от евроком не ни ограничава с някакви си 200МБ извън сърсъра на месец!!!

 

Пък и дай още 12 лева над твоята тарифа,пъсни си тази от 25 лева/без ДДС!?с "+" ....след това говори кой нет бил по-добър,на кой нет-а му спирал след 1-я дъжд/това ми се оплака 1 френд от лангейм,дето били с най-добрия лан :) муахахахахахахаххахахахаха!!!/!

Zyntherius, за evro.net знаем какъв е проблем - там оправия надали ще имa. Но относно free.centrum-group.com ще е по-добре да попиташ свои приятели на други isp-та дали им работи сайта и тогава да излезеш с твърдения, че през Евроком не е достъпен (за разлика от другите исп-та).

 

zippo, това е за да се стреснат малко хората и да не говорят глупости, защото се отплесват... то си е за тях.

 

vasil088, не е вдигната локалната, а всичко е вдигнато. Кеф ти локал, кеф ти Интернет - 0т 32kbps на 64kbps (двойно).

 

Viper, миналата седмица имаше технически проблеми поради въвеждането на нова система за управление на акаунтите - това е била причината да нямаш известно време нет (добре е, че си се обадил).

Link to comment
Share on other sites

за толкова кинти-толкоз.не се оплаквам деа.аз по принцип си дърпам хавите който ме интересуват от сайтове извън варез-а,но в момента ми е идеално-покрай тестовете за скорост намазвам стабилничко 60 от техно линка да кажем.има си и по-високи тарифи,който не е доволен да си минава на тях. :)

пък и откакто съм абонат тенденцията е на вдигане на скоростите такаче немисля че тряя да има недоволни..

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во ви става бе :confused Искате за 18лв. на месец да гледате филми онлайн :confused Хехе, ами това едва ли ще стане в близкото бъдеще ;)  Ако толкова нямате пари и искате бърз локален трафик съберете се няколко пича, направете си локална мрежа с рутери и суичове пък си забодете мощната тарифа и готово :woot Не е никаква философия B)

pyrvo da se syberem nqkolko picha i da si bodnem qka tarifa hmm hubava ideq samo deto za vsqko Ip se plashta an mesec oshte po 20 leva ili nesto ot sorta neznam kolko tochno no e naredba kakto i de e.. ... a da ni dokarat optika iskat minimum 15 choveka ako se ne lyja inache 18 leva hich ne sa malko dano go razberete...

Link to comment
Share on other sites

za vsqko Ip se plashta an mesec oshte po 20 leva ili nesto ot sorta neznam kolko tochno no e naredba kakto i de e

Никой не те кара да зимате отделни IP-та, повечето мрежи (може би всичките) са си с едно IP

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...