Jump to content
BulForum.com

Dovolni li ste ot interneta si


BLADE

Mislq che Neta mi e :  

299 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply
добре де от сичко 1 не можах да разбера .. сървъра си е на евроком те не дават никакви пари за трафик. плащат само за Бг сървърите и Интернационалните какъв е проблема да се дигне локал-ния трафик ?

 

П.С. простете за невежеството ,ако съм изразил такова не разбирам много от тези неща затова питам ..

Няколко страници по-назад бе обяснено отчасти. Моля, четете топиците преди поствате въпроси, на които е отговаряно многократно.

 

http://warez.ru/invision/index.php?showtop...80entry111210

Link to comment
Share on other sites

Botev1912, явно пак е имало изпълнения от твоите хора в лана. Вземи ги разпитай какви са ги вършили за да заслужат това - трябва да е нещо сериозно.

 

Viper, обади се отново да ти замерят сигнала - явно е нисък. Евентуално да пратят екип при теб.

Мисля че сега вече се оправи :)

Link to comment
Share on other sites

Botev1912, явно пак е имало изпълнения от твоите хора в лана. Вземи ги разпитай какви са ги вършили за да заслужат това - трябва да е нещо сериозно.

Сега се оправиха всички сайтове, дано няма повече проблеми :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hmm pri men skorosta si e sushtata kato predi :wacko:

На коя тарифа си?

 

P.S.: insomnium говори за това.

 

P.S.2.: Вчера ходих да си плащам сметката - бронзова и наистина не ми взеха 12 лева за кабелна => гот.

Link to comment
Share on other sites

Ми начи 256kbps трябва да си ги усетил от седмица-две :) както е при мене. Както и липсата на такса за кабелната.

Link to comment
Share on other sites

Абе между другото малко он/офтопик.

 

Много странна работа. Когато през download manager-a на Firefox пусна нещо да се сваля, започва със скорост от рода на 30-40кБ/с и постепенно пада до нормалната за икономична - т.е. 15кБ/с. Като това не е някакъв бъг на програмата, а наистина сваля с толкова. Много ми е интересно как стават тия магии :)

Link to comment
Share on other sites

Абе между другото малко он/офтопик.

 

Много странна работа. Когато през download manager-a на Firefox пусна нещо да се сваля, започва със скорост от рода на 30-40кБ/с и постепенно пада до нормалната за икономична - т.е. 15кБ/с. Като това не е някакъв бъг на програмата, а наистина сваля с толкова. Много ми е интересно как стават тия магии :)

Същото е и с Опера. Ето я уловката:

Докато избираш къде да се запише файла, той даунлоуд мениджъра си дърпа. Затова ти се струва, че изведнъж са се свалили 40 кб. Аз като съм на Д, много се кефя на този номер ;)

 

ПП Онова предложение за 20-30 КБ/с локален много ми хареса :D

Link to comment
Share on other sites

tiq dni zvunq v supporta po povod spiraneto mi na neta veroqtno predizvikano ot burqta....

Ostanah ujasno priqtno iznenadan ot lubeznosta na 4oveka na telefona....prosto ne mojeh da povqrvam na ushite si :woot :)

go go EK v su6tiq duh.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

e kak hora v mreja durpashti ot warez.tv s 3mb/secunda plashtat po 18lv a az za 77 sus 160k local da sum dovolen? a kum sofiq trafica im e s 20k po-malko samo....  :wir  :cry

I za tva imah predvid ... kak a ? Kajete kak ...

lele zavyrshih 10 klas :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

като оставим проблемите които имаха преди няколко седмици където стоях и аз 2 дена без нет (наистина има един пич дето се държи мн културно и гледа да помогне с квото може) интернета в последно време в по голяма част от деня е мн слаб (особено пееринга) и кво ти остава да влачиш с 60к от wарез.ру за 30+12лв, а в същото време няква лан-ка зад която стои ЕК таксата е 18лв и си гледат он лине филми и имат мн по бърз нет.. не виждам от какво да съм доволен

Link to comment
Share on other sites

като оставим проблемите които имаха преди няколко седмици където стоях и аз 2 дена без нет (наистина има един пич дето се държи мн културно и гледа да помогне с квото може) интернета в последно време в по голяма част от деня е мн слаб (особено пееринга) и кво ти остава да влачиш с 60к от wарез.ру за 30+12лв, а в същото време няква лан-ка зад която стои ЕК таксата е 18лв и си гледат он лине филми и имат мн по бърз нет.. не виждам от какво да съм доволен

Ми той май вече не остана човек дето да негодува... Изглежда ония от Гига-та са ударили кьоравото, а ние се овътряве яко :(

Link to comment
Share on other sites

Ми начи 256kbps трябва да си ги усетил от седмица-две :) както е при мене. Както и липсата на такса за кабелната.

as durpam ot wareza sas 20kbps kakto predi tfa :wacko: a za kabelnata sam go osetil :)

Link to comment
Share on other sites

Само искам да кажа, когато бяхте на Dial - UP какво беше?

И зашто мамка му винаги гледа ме в чинията на другия.

Реално вие си плаштате за интернет а не за локален сървар, пък камоли да ревете че искате това или онова към него.

Ако греша някой да ме поправи. Мисля че темата зема да се изчерпва.

Link to comment
Share on other sites

as durpam ot wareza sas 20kbps kakto predi tfa :wacko:  a za kabelnata sam go osetil  :)

Рестартирай си модема, пробвай от всички възможни места да дл по няколко неща и виж дали стигаш 30к. Ако не виж си статистика на модема (rrd-то в evrocom) и ако пак не стигаш 30к звънни на съпорта да погледнат дали наистина е така.

Link to comment
Share on other sites

Нормално е...

 

явно пак си писал в топици дето не си ги чел ;)

 

За услугите Достъпна+ и Икономична+ няма официално информация за промяна. Но както знаете те се възползват от тестови вариант за използване на незаетия трафик от други потребители на тези услуги, като теоретично могат да достигат скорости на интернет и пиъринг до тези на локален трафик.
Link to comment
Share on other sites

абе незнам кво радостно има в тези нови скорости, след като от 3-4дена насам постоянно ми се появява "Заявеният обект не може да бъде доставен " "The page cannot be displayed" и всичко свързано с неможене на нещо. чакам 1-2мин , блъскам Ф5 и тоя път го зарежда, кликвам нов линк и ето че отново "Конфигурацията за контрол на достъпа не позволява да бъде

изпълнена Вашата заявка в този момент" да ви имам и моментите 3 от 10 кликвания все попадат в този момент, на това ли евроком казват internet browsing

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...