Jump to content
BulForum.com

Продавам енергоспестяващи крушки Philips


Recommended Posts

Уважаеми колеги. Крушките 18w = 100w със старата кутия са вече изчерпани. Сега добавям нов продукт или по-скоро заменям стар. Новите Philips са единтични със старите като единствената разлика е в кутията на която пище: 18w = 82w 1100Lumena. Силата за единица светлина е същата така че те ще светят като старите съще така хубаво :)) На новите снимки които ще добавя съм подчертал за доказателство че и двата вида са единтични но в различни кутии. Цената на новата опаковка крушки ще бъде като на старата опаковка 2.70лв за 1бр а при покупка над 10бр на цена 2.60лв а при над 15бр 2.50лв

100w%252520sravnenie.JPG

100w.JPG

 

Обявявам лятна промоция на два от трите вида крушки а именно:

- единична цена на енергоспестяваща крушка Philips 1бр 18w(100w) Е27 2.70лв. При закупуване на 10бр цената става 2.60лв, а при закупуване на 15бр и повече цената ще е 2.50лв.

 

- единична цена на енергоспестяваща крушка Philips 1бр 14w(75w) Е27 2.50лв. При закупуване на 10бр цената става 2.40лв, а при закупуване на 15бр и повече цената ще е 2.30лв.

 

1. Енергоспестяващи крушки Philips 18w = 100w Е27 енергиен клас А с 10 000 работни часа.

DSC02201.JPG

 

Имам 23бр от този вид които не ми трябват.

Цена: 3.00лв за 1бр.

 

 

2. Енергоспестяващи крушки Philips 14w = 75w Е27 енергиен клас А с 10 000 работни часа.

DSC02202.JPG

 

Имам 19бр от този вид които не ми трябват.

Цена: 2.80лв за 1бр.

 

 

Прибавям нов артикул а именно:

Енергоспестяващи крушки Philips 11w = 60w Е27 енергиен клас А с 10 000 работни часа.

DSC02122.JPG

 

Имам 21бр от този вид.

Цена: 2.20лв за 1бр

 

Добавям нов артикул на дата 22,08,2011г.

 

Енергоспестяващи крушки Philips 8w = 50w Е14 МИНИ енергиен клас А с 8 000 работни часа.

Имам към 20бр. от този вид които не ми трябват.

photo.JPG

Цена: 3.00лв за 1бр.

 

 

 

За контакти: 0883 308 198 Симеон

e-mail: simeon83@gmail.com (на email отговарям веднага)

 

От Пловдив съм.

Link to comment
Share on other sites

Аз и под заглавието съм написал но ще повторя отново. Светлината се води 827 WW което преведено ще рече топла светлина с код 827 от светлинния спектър или на още по-прост език жълта както са жичните волфрамови крушки във всеки дом. Прилагам и една стара снимка да се види как светят.

 

DSC02126.JPG

 

Ако имате други въпроси питайте...

Link to comment
Share on other sites

ОК, разбрахме, че крушките са хубави - от тук нататък ще помоля да не ъпвате темата с похвали, а само когато искате да купите в момента.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Без да правя сметки, пожеланите за запазване количества май доста надхвърли предложените количества :) .

Аз се обърках, какво остана и какво е разграбено?

В зависимост какво е останало, може да проявя интерес, но и да се каже къде може да се вземат, защото стана малко като женския пазар :) .

Link to comment
Share on other sites

Без да правя сметки, пожеланите за запазване количества май доста надхвърли предложените количества :) .

Аз се обърках, какво остана и какво е разграбено?

В зависимост какво е останало, може да проявя интерес, но и да се каже къде може да се вземат, защото стана малко като женския пазар :) .

 

Както желаеш колега ако искаш прави ако искаш не прави сметки. Аз редовно си отскачам до Англия и с по някоя и друга кола и ред други стоки да не изброявам си докарвам и крушки Philips за приятели и познати и винаги остава по някоя и за форума. Tака че крушки имам още няколко.

 

Относно мястото кyдето могат да се видят: пред кафе Авеню. Kойто желае може да пише на ПМ или на е-майл: simeon83@gmail.com или на 0883 308 198 и ще се уговорим има ли няма ли крушки и така....

 

Приятно пазаруване на всички :))

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Здравей ! Като казваш няколко рекох да попитам дали има 8W /E14 цокъл ...... примерно 10 броя за мене ( не че не продадох над 60 кашона х 40 броя 11W/E27 и 14W/E27 от същата страна ,но нямах E14 ,а се наших миналата година с един белгийски полилей без да погледна ,че са E14 ).

Мисли за следновогодишна отстъпка и пиши на лични за наличност за да ти дам адрес за доставка с ЕКОНТ . :beer:

 

Между другото лампите са абсолютно легитимни ,тоест нормални и ефективността им е изразена в съотношението покупна цена /икономисана електроенергия в случая - едно е да закупите от "ПРАК***ЕР* ( не искам да споменавам пълно име ) на цена 12.99 лева и 8-10 години ,а друго за 3.00 лева и пак същият живот - купих и разглобих същите лампи от 3 вериги магазини и накрая консултантите на "МУЛТИ**МА" ,където също продават такива си купиха от мене :tongue :lol:

 

Хайде сега :beer: ...................

Link to comment
Share on other sites

Точно от тези малките 8W Е14 мини които се водят имам останали около 20бр. така че 10бр ще има :))

Link to comment
Share on other sites

Искам най-искренно да се извиня на колегата ZAQQ за създаденото от мен неудобство. Снощи той ми писа в 00:18ч като си запази 5бр крушки 8w е14. Днес след като изпратих на предния колега (от Плевен) крушките, доста колеги от форума се обадиха кой за 5бр кой за 2бр кой за 3бр и накрая така се получи, че аз си мислих, че колегата zaqq е един от тях, но за съжеление се оказа, че не е и сега той остана без обещаните му крушки. Наистина се извинявам още веднъж, защото по този начин съм нарушил и правилата на форума и съм напълно съгласен, ако трябва да си понеса някакво наказание. :unsure: :cry

 

 

Относно тези крушки 8w е14 остана само 1бр който свалям от продажда и нека тези малките се считат за продадени.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...