Jump to content
BulForum.com

Star Wars The Force Unleashed II


GeNaTa*

Recommended Posts

swfu201.jpg\

 

Developer: LucasArts , Aspyr Media and Red Fly

 

Publisher: LucasArts

 

Engine: Ronin (Havok, Digital Molecular Matter and Euphoria)

 

Platforms: PC,Xbox360,PS3, Nintendo Wi and DS

 

Release date: 26.10.2010

 

Download:ArenaBG

 

Storyline:

The game will take place about six months after the events of the first game, and a year before Star Wars Episode IV: A New Hope.The Force Unleashed II will be the "dark entry" in the series, and a more "personal" story for the game's protagonist than the first game.

 

Players will control the supposed clone of Starkiller, Darth Vader's secret apprentice and the protagonist killed in the first game. With a "fractured" memory and "haunted" by dreams of Juno Eclipse, Starkiller escapes from captivity on Kamino on a quest to understand his identity and to find Juno Eclipse. All the while, Darth Vader is hunting his reborn apprentice in an effort to make him become the ultimate Sith warrior.

 

Сюжет:

Историята се развива 6 месеца след първата игра и 1 година преди "Епизод 4". Ние отново ще влезем в ролята на Starkiller, тайният ученик на Дарт Вейдър, който след като се жертва за бунтовниците, се озовава на Камино с никакви спомени какво се е случило. Там Дарт Вейдър му казва, че всъщност е неуспешен клонинг на оригиналния Starkiller и трябва да бъде елиминиран. Нашият герой обаче успява да се спаси от смъртта и бяга от Камино. Нашата мисия е да намерим Juno Eclipse, любовта на героя от първата част, докато Вейдър наема Боба Фет за същата цел, само за да ви примами в капан. Създателите казват, че това е по-мрачна и по-персонална история, като я сравняват с "Империята отвръща на удара".

В играта, както можете да видите от постера, ще играем с два меча - това, според създателите, ни позволява да бъдем по-акробатични и заради това цялата комбо система ще бъде заменена с нова. Force силите ни също ще са променени и по-мощни от предишната игра. Благодарение на подобренията по енджина, също така ще можем да чупим повече неща от обикновено.(Isn't that so cool?! :tongue )

 

http://www.youtube.com/watch?v=gCTfMlAMn5M

 

Реших да направя тема за играта,която очаквам с нетърпение да излезне.Надявам се да ви хареса.Ако съм пропуснал нещо да вмъкна,моля пишете и помагайте да направим темата по-подробна и по-полезна. :)

Link to comment
Share on other sites

Няма ли го някъде това демо да го изиграем?

Link to comment
Share on other sites

Добре, че са запазили духа на предната част, все едно си спрял 1-вата на пауза и сега просто си натиснал play :) За съжаление изискванията са си все така безумни. На половината съм вече и нш мога да се отлепя вече цял ден от нея...

Link to comment
Share on other sites

Мега добрата игра. Записах я в 9 и не усетих кога е станало 11. Добре, че ми крашна, та да погледна колко е часа. :)

Link to comment
Share on other sites

Мега добрата игра. Записах я в 9 и не усетих кога е станало 11. Добре, че ми крашна, та да погледна колко е часа. :)

И на мен току що ми крашна и ще лягам.Доста по-добра от първата.По-бързо се движи героя и е доста добре изпипана.Като се пусне форс пауъра ® касапница.Не че преди това не е :).

Жалко че я почнах на лесно.Сега бутам всичко живо с по 1 форс пуш :)

Много бавно се бие вейдър.Иначе играта страшно напомня GOW

Link to comment
Share on other sites

не разбирам много от game engine-и, ама тая игра ми се струва прекалено тежка за графиката, която представлява(не е нещо кой знае какво в сравнение с първата част) ... пуснах я на medium на E2180, EAH4850, 2GB RAM и се усеща "затормозяване" при масовките.

Link to comment
Share on other sites

Процесора издиша... а зависи и от текстурите... може да препълваш и рама. Особено ако усещаш така наречените спайкс, в които за известно време нищо не се случва. Първото ми предположение се базира на факта, че в тази игра процесора трябва да прави малко повече сметки от обикновено заради HAVOC и euphoria. За медиум видео каратата е повече от достатъчна.

Link to comment
Share on other sites

Процесора издиша... а зависи и от текстурите... може да препълваш и рама. Особено ако усещаш така наречените спайкс, в които за известно време нищо не се случва. Първото ми предположение се базира на факта, че в тази игра процесора трябва да прави малко повече сметки от обикновено заради HAVOC и euphoria. За медиум видео каратата е повече от достатъчна.

а ако клокна процесора, това ще се отрази ли?

Link to comment
Share on other sites

а ако клокна процесора, това ще се отрази ли?

При всички положения... но не знам точно колко. То зависи и до колко ще го клокнеш. Ако кажем, че го пуснеш на 3 ГХц може да изкараш още 3-5 кадъра в секунда в масовките.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Я и аз да попитам ! Доста рано зациклих в играта. Там в кораба където Боба Фет ми отвлича гаджето, имам една задача - да се добера до някакво оръдие. Да, ама не! Стигам до един хангар (мисля, че е към краят на нивото), където се забиват три дропшипа..., избивам навлеците, вадя батерията от турболазерът и я слагам да захрани вратата, после влизам в хангара и избивам другите навлеци (има и един робот - файърбат).

Тук вече зациклям. Има едно съборено оръдие което е без батерия и е насочено към една полуразбита врата (подозирам, че с него трябва да гръмна вратата), да ама няма от къде да си взема батерия за него (защото един Тай файтър се разбива в другото оръдие)... Някакви идеи как да се измъкна от там ?

Link to comment
Share on other sites

Принципно е с батерия,поне аз взех от последното оръдие.На-далечното.След това я поставих и оръдието гръмна.Видях че и в замундата много хора бяха зациклили на този момент.Може би преди да убиеш всичко жидо отиди извади батерията :)

Link to comment
Share on other sites

От последното оцеляло оръдие не може да се свали батерия! Може да се стреля, но не и да се взима. Това без значение дали има живи навлеци или не.

Link to comment
Share on other sites

От последното оцеляло оръдие не може да се свали батерия! Може да се стреля, но не и да се взима. Това без значение дали има живи навлеци или не.

Това е бъг в играта. Ще ти се наложи да преиграеш нивото. Поне при мен така се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Това е бъг в играта. Ще ти се наложи да преиграеш нивото. Поне при мен така се оправи.

Точно това направих и всичко е Ок.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=hoAtYvsLY70

 

как го бутам този кораб? дава ми А + Е ... ама става като ги натискам. явно са бутони от джойстик и нещо не мога да ги чатна :)

Здържаш А и помпиш Е, в указаната посока. Целта е да му лепнеш гривните за едни магнити.... после по същият начин започваш да му блъскаш главата в земята.... и така два пъти. После вече става интересното... като те подгони :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=XzdaJ6NRqhE

 

как го прави тоя пиниз на 06:16 ... изхвърля го във въздуха и му прави серия със светлиния меч, като накрая му го забива? :unsure: ... и общо взето как най-лесно се трепят тея с мечовете, че бая зор виждам с тях :rolleyes:

 

и още нещо ... на 08:25 това оръдие няма защита за батерията отзад и не мога да я извадя т.е. не ми дава опция да я измъкна(с hold), а трябва да я сложа на падналото за да разбие вратата.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=XzdaJ6NRqhE

 

как го прави тоя пиниз на 06:16 ... изхвърля го във въздуха и му прави серия със светлиния меч, като накрая му го забива? :unsure: ... и общо взето как най-лесно се трепят тея с мечовете, че бая зор виждам с тях :rolleyes:

 

и още нещо ... на 08:25 това оръдие няма защита за батерията отзад и не мога да я извадя т.е. не ми дава опция да я измъкна(с hold), а трябва да я сложа на падналото за да разбие вратата.

Тия с мечовете просто им правиш от близо удар с ЛМБ и веднага след това натискаш SPACE, ехектът е, че го мяташ.... после отиваш там където е паднал и без да натискаш някоя от посоките, натискаш ЛМБ ! Опитай, действа безотказно. А по вторият ти въпрос...., можеш да се върнеш малко назад в темата и ще видиш решението му. Аз също го изстрадах. Просто трябва да преиграеш нивото от начало, защото това е бъг от играта!

 

 

П.с. можеш да пробваш също и ЛМБ, ЛМБ, Е или ЛМБ, ЛМБ, Q получават се интересни удари но с повече на брой натискания на ЛМБ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Страхотна игра, но за съжаление, както и първата игра - твърде кратка!

За 3 дена я превъртях...и сега се чудя какво друго да разцъкам.

Иначе, с PhenomII x545, 4 GB RAM и HD3870, вървеше на макс. настройки, без сеч от какъвто и да е вид. :)

Все ми се иска да направят друга игра със същия графичен енджин като тази, но да е RPG... :wub:

Сега чакам като топъл хляб Star Wars: The Old Republic. Бих си я купил даже, стига да оправдае големите очаквания които има. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...