Jump to content
BulForum.com

Помощ при избор на телефон


stoian88

Recommended Posts

Искам да си сменя телефона и като разглеждам съм се спрял на няколко модела, за които слушам и чета различни неща и не мога да си реша кой да си взема. За сега съм се спрял на Nokia N97, Nokia C6, Nokia 5800 и Nokia E71. Искам да не го зареждам всеки ден, батерията да му кара към седмица някаде. Да изкарва добър звук и да издържа слушане на музика към 7-8 часа. Нека който има следните модели да сподели плюсове и минуси, за да мога да реша кой да си взема. А няма да откажа и съвет да други модели/марки в ценовия диапазон до 650лв, които да имат Wi-Fi.

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobilebul...-ericsson-vivaz

 

http://www.mobilebul...s/1856/htc-hero

 

http://www.mobilebul...-touch-diamond2

 

 

5800 ne vzimai palen bokluk e

 

e71 e dobar kakto i n97

 

no po dobre si vzemi niakoi ot tezi koito sam ti pokazal SE ima hubava kamera i PowerVRx

 

HTC pak sa s WinMo i Android i imat hiliadi neshta za tiax

a za telefon kadeto karam kam sedmica orientirai se kam nai niskite modeli na nokia i samsung :)

Link to comment
Share on other sites

Моето мнение е строго против SE, камо ли Vivaz.

Ако искаш здрав и стабилен телефон си купи Nokia, като избягваш Express Music серията-Музикалните им клавиши се прецакват, а и не ми харесват как са като конструкция.

За HTC нямам мнение, никога не съм имал такъв.

Link to comment
Share on other sites

no po dobre si vzemi niakoi ot tezi koito sam ti pokazal SE ima hubava kamera i PowerVRx 

 

HTC pak sa s WinMo i Android i imat hiliadi neshta za tiax

a za telefon kadeto karam kam sedmica orientirai se kam nai niskite modeli na nokia i samsung :)

 

На Hero-то никога не може да изкара седмица батерията. Най-много 2 дни.

 

Е71 кара по 1 седмица и то с много стабилни разговори. Конструкцията му също е добра. Мисля, че би бил добър избор.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имал съм 5 Nokii и съм строго против тях всяка с нов проблем,или ще е камерата или клавиатурата или говорител и още кво се прецаквало но откакто минах на Sony Ericsson преди 6 години нямам никви грижи никви проблеми,сам си ги отключвам към други оператори сам му права теми и кво ли още не им права.Ся съм с Vivaz и тоя дето вика че не е хубав да си гледа работата щот няма проблем невероятно качество на звук камера,WiFi ми хваща до 20м. ако не и повече.няма никви забавяния кът на.

абе аре да спра че ща напиша цяла книга ма на кратко за мен е най хубав Sony Ericsson и (да добава и HTC)!

Link to comment
Share on other sites

WiFi ми хваща до 20м. ако не и повече.няма никви забавяния кът на.

20 метра... Това е явно минус. В съвременните телефони най-важното е операционната система и после хардуера

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Имам един спешен въпрос. Искам да купя на жена ми някакъв смартфон за коледа, ама аз нищо не разбирам от такива телефони, тъй като аз си харесвам старите с копчета и тези нещо не ме блазнат. Та въпроса ми е, да ме посъветвате за марка фукции и т.н.?

Предполагам, че ще успея да отделя някъде около 500 лв. Може ли да се вземе нещо свястно за тези пари, или да отделям още?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...