Jump to content
BulForum.com

zemetresenie...


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Абе сигурни ли сте, че е било земетресение? Щото горе-долу по същото време си бях пуснал Slipknot и лудеех из къщи, може от това да се е разтресло :)

Я кво съвпадение! :P Тъкмо слушах The Blister Exists и краката ми паднаха от масата ,аз пак си ги сложих на ръба ама те пак паднаха тогава намалих музиката и погледнах лампата ама докато са усета и то свърши.

Link to comment
Share on other sites

Да ве, верно имало земетресение. Аз викам, бе нещо нередно става тука, обаче продължих да си зацъквам Max Payne 2. Сеа глеам поста... то било земетресение! :tongue

Link to comment
Share on other sites

бях навън и не съм усетил абсолютно нищо миналата година 4.4 се е усетило доволно по-силно

Link to comment
Share on other sites

Аз усетих земетръс, когато разцъквах CoD ... но точно се върнах от плажа :) и целия изгорях .... почна да ме боли главата .... по едно време почнах нещо да се движа ... аз си викам : Оле, много ми е лошо... тряя да пия хапчета :) (доста брутално беше на плажа :) ) ... А то к'во било ... земетръс :) :(

Извод : Аз си мислех, че т'ва клатушкане е от мен, но брат ми кат дойде и ми каза .... :) Не е било от мен ... само, където пих хапчета :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

обикновено усещам всяко земетресение, дори и съвсем леките, защото все ме сварват пред компютъра... тва днес обаче не го усетих, бях в даскало

Link to comment
Share on other sites

В голямо трябва да съм бил и изобщо не съм се усетил, както и никой от класа или от даскалото може би - никой нищо не е споменавал.

Link to comment
Share on other sites

На Нептун /басейна/ не се усети нищо :)

Тряяше да бъдеш в Аквата :) Аз там бях(но не по време на земетръса) :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...