Jump to content
BulForum.com

zemetresenie...


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

земетресение ли беше това? аз си седях пред компа и съм си опънал краката и сложил на бюрото и се клатя, ама усещам че има нещо нередно, ама си викам айде бе земетресение! олее майна силно ли е било. да не стане някоя издънка, че си ебало майката, снощи мача днеска земетресение... к'во става с тая държава?

Link to comment
Share on other sites

И аз го усетих.Първото нещо което направих(което е грешно, не взимайте пример от мен) беше да хвана телевизора да не падне :)

Link to comment
Share on other sites

i az go oseth tva zemetresenie... seda si tuka na pc-to i po edno vreme moniora po4na da se klati ... vikam kvo staa tuka... ne mojah d apovqrvam ....kvo stava izob6to ne moga da razbera

Link to comment
Share on other sites

Бях си пред компа и нищо не усетих.Не е било голямо земетресение.Най-вероятно ще кажат довечера по новините!Някъде другаде може да е било и по-силно.

Link to comment
Share on other sites

mi az ne go usetih...sedqh si pred pc-to i kakto obiknovenno si pi6eh razni prostotii :D

Link to comment
Share on other sites

Земетресение с магнитуд 4,8 по скалата на Рихтер е било усетено на територията на Южна България в 15.03 часа. Това съобщиха за Агенция "Фокус" от Геофизичния институт на БАН. Епицентърът е на 350 км югоизточно от София в Северно Егийско море.

 

 

http://www.focus-news.net/

Link to comment
Share on other sites

А бе и аз го усетих и както съм са наплашил т тея заметресения от преди 2-3 години дет бяха и са стреснах бая!

Link to comment
Share on other sites

Kato za 4,8 po rihter mnogo leko go usetih,vupreki 4e jiveq na 8 etaj.Minalogodi6noto be6e po-slabo ot tova(mislq 4e be6e 4.4 ne sam izob6to siguren),no go osetih zna4itelno po-silno.

Link to comment
Share on other sites

Ама кога е било тва земетресение вчера ли ?

Миналата година поне чух някво думкане , а сега хем било по-силно и съвсем нищо не съм усетил. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе сигурни ли сте, че е било земетресение? Щото горе-долу по същото време си бях пуснал Slipknot и лудеех из къщи, може от това да се е разтресло :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...