Jump to content
BulForum.com

Начални стъпки


Ghetto_Freak

Recommended Posts

Пеше, давай съвети за седалка, че днес ми се еба мамицата на дупето.

Ходихме до Здравец и сега съм леко разглобен, но единствената болка която все още чувствам е тази на задника ми.

Иначе беше супер...

Link to comment
Share on other sites

Колкото гъза има - толкова видове седалки има. Аз мога да ти дам съвет каква седалка да купиш за моя задник.

 

Само не скачай на фотьойли - тоест дебели и меки седалки. Като караш по дълго време с такава седалка и като ти се протрият краката в горната част ще ми благодариш. Нормално е, след качване на Здравец, без да имаш тренинг на краката (за да не ти отива цялата тежест на гъза) и на несвикнал гъз - да ти е станал гъза на гъз. Ако след два месеца каране още се чувстваш като поруган отзад - тогава вече е добре да смениш седлото.

Link to comment
Share on other sites

Ми като я гледам, тая седалка моята...сигурно е от тези по 2 лева и 47 стотинки...

Дивани няма да купувам...но явно ще трябва да си направя отливка на задника и да започна да обикалям из магазините.. :lol:

За сега само ще разглеждам...и ще си стягам разглезения задник...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

то минало ... малко време ... ама все пак. зависи и как си я настроил седалката ... върха й трябва да сочи леко надолу в противен случай при изкачване на мен ми е адски неудобна ... и другото е както Antares каза "да си хване мазола".

Link to comment
Share on other sites

Ааа мазола го хвана вече. :laughing:

Яд ме е само, че цяла седмица вали и се движа с колата...Иначе седалката я бутнах леко надолу (върха де), ама леко прекалих и ще трябва малко да я върна...Иначе, да, има си разлика...Доста по-удобна е от преди да я наклоня.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...