Jump to content
BulForum.com

Mонитор до 350лв.


Recommended Posts

Смятам да сменям сегашния си монитор, но не знам точно с какъв.Някой, ако може да предложи нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Нов 330 лв LG Flatron F700B сега съм с него и е перфектен!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

На скоро гледах един 19' Compaq Full Flat.--150$ според мен е на далавера.

Ак не се лъжа на 1024х768 бачкаше на 100 hertz.

 

Успех с намирането на мониторче ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Нов 330 лв LG Flatron F700B сега съм с него и е перфектен!!! :punk

На 1024x768 колко херца държи, без да махаш отметките. И колко е максималната резолюция, колко инча е

Link to comment
Share on other sites

На скоро гледах един 19' Compaq Full Flat.--150$ според мен е на далавера.

Ак не се лъжа на 1024х768 бачкаше на 100 hertz.

Добрият 19`монитор трябва да държи 100Hz на 1280х1024, то на 1024х768 резолюция има (имам!) и 15`, които държат 100 Hz!

В момента се продават за 340лв 19`флат тринитрон, професионални монитори, черни, не помня марката (дел или ибм), произведени в края на 2002 година. Залежала стока. Мисля че държат 85Hz на 1600х1200! Това е мониторът, който си заслужава!

Link to comment
Share on other sites

На скоро гледах един 19' Compaq Full Flat.--150$ според мен е на далавера.

Ак не се лъжа на 1024х768 бачкаше на 100 hertz.

 

Успех с намирането на мониторче  ;)  ;)  ;)

19" Compaq, за който може би става дума е модел P910 Trinitron (купуван е втора ръка, производство в края на 2000). Аз имам такъв и съм много доволен. Windows XP go puska na по default на 85 Hz при 1280/1024, а пък SuSE си го подкарва на 97 Hz на същата резолюция...

Link to comment
Share on other sites

19" Compaq, за който може би става дума е модел P910 Trinitron (купуван е втора ръка, производство в края на 2000). Аз имам такъв и съм много доволен. Windows XP go puska na по default на 85 Hz при 1280/1024, а пък SuSE си го подкарва на 97 Hz на същата резолюция...

Монитора е перфектен няма забележки по него.Определено един мой познат е много доволен.Той се колебаеше между този модел и Dell.Не мисля че е сгрешил.Макар че скоро гледах един модел на Dell 17' (second hand). И си е перфектен.Мисля че струваше 95$.Ако разбера модела ще ви го кажа.Пак работи на 100 Херца на 1024х768 и е FFT.

 

Botev1912 ами аз да си призная сам с "NESO" купих го за 250 лв.17' и бачка на 85 Херца на 1024х768.Той е със Самсунг траба.И съм супер доволен.Хем без пари,хем и с хубава траба.Не знам колко време ще ме държи.Да чукам на дърво да кара повече и от гаранцията, която е 3 год.Знам само едно, че спестих пари за нещо доста хубаво.Проверете да видите аз лично съм доволен.Моделът е NESO TD770V.

Link to comment
Share on other sites

На 1024x768 колко херца държи, без да махаш отметките. И колко е максималната резолюция, колко инча е

100 hz без да махам отметката.17 инчов.1280-1024.

Stefann=Hal.Плоските монитори съм чувал не са хубави за игри.Иначе можех да зема от на майка офиса Sony-плосък 19 инча :)

Link to comment
Share on other sites

100 hz без да махам отметката.17 инчов.1280-1024.

Stefann=Hal.Плоските монитори съм чувал не са хубави за игри.Иначе можех да зема от на майка офиса Sony-плосък 19 инча :)

Твоя монитор как му е екрана навън (издаден) или прав

Link to comment
Share on other sites

Плоските монитори съм чувал не са хубави за игри.Иначе можех да зема от на майка офиса Sony-плосък 19 инча :)

Тва за плоските монитори от къде го чу, бе? Що за глупост? Ако имаш придвид TFT мониторите, това е било вярно преди 3-4 години, когато са били с малък рефреш реит. Ама сега и за тях не е вярно! Аз бих предпочел всеки плосък монитор пред изтумбения, пък ако има някой да ми даде и TFT, чакай да му се намръщя! Явно не си виждал качествени неща.

И пак да кажа, ако някой не е разбрал или още се чуди: стандарт за качествен 17' монитор са 100 Херца на 1024х768, а за 19' са 100 Херца на 1280х1024!

Link to comment
Share on other sites

az si kupih COMPAQ P910 za 230lv.

po princip e 250-260 - vtora upotreba

monitora e super 

mnogo po-dobar ot vsichki novi LG-ta i povecheto SAMSUNG

Перфектен монитор, наистина е по-добър от повечето LG-та и SAMSUNG-и. И сигурно ще изкара повече от тях. И добра цена!

Link to comment
Share on other sites

Твоя монитор как му е екрана навън (издаден) или прав

Прав е много ясно нали е флатрон и е плосък :tongue

Link to comment
Share on other sites

А бе, то това не е гаранция за плоскост, затова съм чувал понятието "двойно плосък". При някои монитори, за да се заблуди клиентът, търсещ плосък монитор на ниска цена, плоският ефект е докаран чрез удебелявянето на стъклото в краищата (ъглите) и така той изглежда отвън плосък. Всъщност зад гладкото стъкло се крие добре познатият ни изпъкнал кинескоп!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...