Jump to content
BulForum.com

Star Wars: The Clone Wars


Recommended Posts

Търсих, но не намерих тема за това сериалче. Мисля, че е много интересно, гледам епизодите на един дъх и най-много ме е яд, че са много кратки и не могат да смогнат за времето си да разкрият хубавата история на света на Star Wars.

 

 

Има ли фенове тук? :)

Link to comment
Share on other sites

И аз му се кефя.Много ме радват разговорите между дроидите кви са малоумни :) Добре са го направили.

Link to comment
Share on other sites

Аз също се радвам на филмчето.Дават го по Cartoon Network всеки ден от 1:30 май, но предполагам никой от вас няма да може да го гледа, ако ходи на работа.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък не ми харесва, може би съм прекалено голям фен на Star Wars, но ми идва прекалено детски направено и изобщо измислено, спрях да го гледам след епизода, където Йода обезоръжи Вентрес с голи ръце. Пък и Ананик да има падауан след като още не е станал учител.....

Link to comment
Share on other sites

където Йода обезоръжи Вентрес с голи ръце.

 

Ъъъъ кой епизод това че май съм го пропуснал

 

Пък и Ананик да има падауан след като още не е станал учител.....

 

Е как да не е?

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ кой епизод това че май съм го пропуснал

 

 

 

Е как да не е?

 

Кой точно епизод е не мога да се сетя, но се разправяше в него за цар Катунко и Йода приемаше някакво предизвикателсто, за да присъедини планета към Републиката, та там накрая я обезоръжава.

Link to comment
Share on other sites

Ми първият де...дето Йода е сам с някви клонирани и от това дали ще успее да стигне на време за срещата зависи кой къде ще се присаедини.

 

Season 1, Episode 1: Ambush

Original Air Date—3 October 2008

Yoda travels to a neutral coral moon of Rugosa to persuade King Katuunko to allow the building of a Republic supply base on Toydaria. However, Asajj Ventress makes sure she arrives first to offer Katuungo a similar offer from the Separatist side.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...