Jump to content
BulForum.com

Зимна среща?


INCINERATOR

Recommended Posts

Ако има някой с кола със задно и се чуди как би се държала тя при душманско каране в снегОТ :) да свирка. Няма да му я помеля, обещавам. :santa:

Link to comment
Share on other sites

Аз се завъртях снощи малко покрай Гребната, до входа на стадиона. Имаше доста хора, ама аз с това предно, и с тая хлабава ръчна... Изложих се набързо и си тръгнах.

Link to comment
Share on other sites

Аз се завъртях снощи малко покрай Гребната, до входа на стадиона. Имаше доста хора, ама аз с това предно, и с тая хлабава ръчна... Изложих се набързо и си тръгнах.

 

Куките не можаха ли да те хванат :D Мен щото ме хванаха де... :)

Link to comment
Share on other sites

Куките не можаха ли да те хванат :D Мен щото ме хванаха де... :)

Е то нямаше куки. Аз направих 2-3 кръгчета и се махнах. Ама имаше около 10 коли там. Някои зяпаха, някои въртяха. Един с една ладичка вече за трети ден го гледам там.

Ама и да ме хванат, какво могат да ми кажат? Кое точно правило нарушавам!?

Link to comment
Share on other sites

Е то нямаше куки. Аз направих 2-3 кръгчета и се махнах. Ама имаше около 10 коли там. Някои зяпаха, някои въртяха. Един с една ладичка вече за трети ден го гледам там.

Ама и да ме хванат, какво могат да ми кажат? Кое точно правило нарушавам!?

Както вингаи всичко могат да ти кажат ...... Първият сняг който падна тая година и ние ходихме там да се развъртаме викаме му осморката :Д :Д :Д незнам що ... както и да е та вътяхме се малко и отидохме по надолу до денонощното да купим цигарки ...... и точно минаха куките и подгониха 2 ма единият спря другият продължи и те продължаваха да го гонят незнам кво е станало . общо взето много почнаха да си позволяват :) защото мен са ме спирали докато си карам са ми пускали сирени да отбия в страни и да спра като по американскските филми :)

Link to comment
Share on other sites

Е то нямаше куки. Аз направих 2-3 кръгчета и се махнах. Ама имаше около 10 коли там. Някои зяпаха, някои въртяха. Един с една ладичка вече за трети ден го гледам там.

Ама и да ме хванат, какво могат да ми кажат? Кое точно правило нарушавам!?

Веднага ти пишат нарушаване на обществения ред. Ахх като се сетя кви молитви бяха. Въртим си се ние посред 11 вечерта в индустриалната зона в Тракия - там на пожарната, ама ни животни, ни наркомани има...само една патрулка ни издебна. Е верно, че тогава нямаше сняг, ама.......

Link to comment
Share on other sites

Ние преди 3-4 дена се въртяхме на Кауфланд ама аз с тия летни гуми не мога да захапа и не става почти нищо. Предишния път един с БМВ го спряха куките и винаги съм си мислил за какво могат да се заядат ако ме хванат там на паркинга връткайки се в 23ч. вечерта ...

Link to comment
Share on other sites

Ние преди 3-4 дена се въртяхме на Кауфланд ама аз с тия летни гуми не мога да захапа и не става почти нищо. Предишния път един с БМВ го спряха куките и винаги съм си мислил за какво могат да се заядат ако ме хванат там на паркинга връткайки се в 23ч. вечерта ...

Мен миналата година точно на кауфланд ме фанаха куките,заядоха се заради това,че било частна собственост и съм създавал предпоставка за ПТП...В крайна смека ми теглиха едно конско и ми казаха,че всички млади сме били малоумници и си заминаха... :Д

Link to comment
Share on other sites

То ебахти държавата - няма специални полигони да се учиш, отиваш на абсолютно безлюдно място посред нощ и те изкарват най-големия престъпник и хулиган - създаваш предпоставка за ПТП, нищо, че няма никой наблизо. Като е частна собственост може собственика да иска да се въртят коли на паргинга му и нищо не могат да кажат, след като не е част от пътната мрежа.

Гледал съм клипчета в щатите хората се събират да тренират на някой празен паркинг посред бял ден, само заграждат с една лента да не влизат външни коли и никой нищо не може да им каже, но тук който се добере до някаква власт му прави удоволствие да тормози и мачка обикновените хора, които не правят нищо на никой.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги питах тогава каква предпоствка за ПТП като няма нито една кола и единия ми вика ми има стълбове...И съответно му отвърнах,че дори и да се ударя в някой стълб само аз ще си нося последствията и няма да създам проблеми на никой друг...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...