Jump to content
BulForum.com

Комплекасари?!?!?


Recommended Posts

пффффффф Пълно е с комплексари...особено в IRC :angry: ...и във форумите има...(не говоря конкретно за този)....афе да си избиват комплексите некъде другаде уе..... :angry1

Кво искате да кажете че в този форум няма Модератори-Комплексари???

 

Само ми вижте хала с Warn-a и тогава да си говорим

 

Все пак всеки има комплекси дори и аз не го крия ама поне не ги избивам на някого(и в интернет и в живота).

 

Що тряя някой да страда заради моите недостатъци???

 

@ov3rm4n що не ми отговаряш на П.М.

Link to comment
Share on other sites

Да се казва защо е уорна и кой от модераторите го е сложил , защото например Дифендър е с 40% , а не е обидил никого , нито говори офтопик.

Link to comment
Share on other sites

О, пък аз да ви се похваля... вчера четох правилата на форума ;) Кофти шит са тея правила :wacko: Накратко : Юзерите нямат право на нищо, модераторите пък обратното.

 

А във връза с последния поуст... :"20. Модераторите на форума имат право, без да дават обяснения на когото и да било, да премахват определени теми и мнения, когато преценят, че последните нямат място във форума на WareZ.ru, или че нямат общо с дейността, която извършва сайтът."

 

:)

 

Та кво за комплексарите? :lol:

Link to comment
Share on other sites

28. ... С присъствието си тук Вие автоматично се съгласявате с тях (правилата) и се задължавате да ги спазвате.

 

Та какво не си съгласна с правилата ?

Link to comment
Share on other sites

Да се казва защо е уорна и кой от модераторите го е сложил , защото например Дифендър е с 40% , а не е обидил никого , нито говори офтопик.

В какъв смисъл да се казва — публично?! Щото (за който още не е разбрал) и сега за всяка промяна на ўорн нивото си пише: кой, кога, защо.

 

И къде е казано, че предупреждение се налага само за обиди и offtopic?! Трябва ли форумът да се задръсти от нови теми (когато има стари по същия въпрос), до степен такава, че дори и на тези, на които им се търси да им се отще, та да се вземат мерки? При положение, че всички останали говорят нормално, защо НЯКОЙ ТРЯБВА ДА КРЕЩИ или да вади очите на останалите? Дали ще е по-удобно за upload-ърите да преглеждат 20 теми или 1?! Тъпо ли е правилото в Buy/Sell всеки да си пуска отделна тема, защото иначе става манджа с грозде и не се разбира кой продава, кой купува? Не е нужно да цитирам всички правила и да ги обосновавам, за да покажа, че в тях има смисъл, нали?

 

Та кво за комплексарите?

В една песен на James се пееше следното:

You can have whatever you want but are you disciplined enough to be free?

Link to comment
Share on other sites

Анчето точно ти най малко имаш право да ревеш кой е компликсар и кой не е защото човек не се пшрециняв по нета!!! А за правилата мога да кажа само едно - и то е СПАЗВАЙТЕ ГИ !!!

Link to comment
Share on other sites

Та какво не си съгласна с правилата ?

Ти някаде прочете ли, че не съм съгласна?

 

12. Писането на кратки и безсъдържателни мнения просто "за лаф" е особено нежелателно. Форумът не е чат канал!

Ако и модераторите не спазват правилата...

 

За комплексарите си говорихме тука :) chicatillo ако имаш да ми казваш нещо лично на мен, мисля че си знаеш как да го направиш :)

Link to comment
Share on other sites

AN4ETO tvurde mlada* si za da davash akul i da razsajdavash nad neshta koito sa se izgrajdali za godini ot kakto si doshla si na vsqka anja merudiq..ne vqrvash ?

 

Posts per day 6.5

Joined 15-May 04

tva na kvo prilicha ? drunkash vinagi i povechto pati e offtopic da ne govorq za magarenceto ti... ako mislish che 6.5 za den sa malko vij men koito se imam za plqmpalo:

 

Joined 27-October 02

Posts per day 2.5

 

spri da razsajdavash nad pravilata shte gi spazvash ako ne....fuck off /v prevod oznachava ne nachukai si go a razkarai se/

 

i nedei se obesnqva na chicatillo za slovesen dvuboi shte zagubish predi da si zapochnala

 

* mlada - kato potrebitel na foruma

Link to comment
Share on other sites

Кофти шит са тея правила - според тебе тази реплика какво значи или трбва да е казано дословно? За комплексари си говорим де, това, че някой модератор си върши работата и това не изнася на много хора автоматино го прави комплексар ли? Вземете пораснете малко.

Link to comment
Share on other sites

В какъв смисъл да се казва — публично?! Щото (за който още не е разбрал) и сега за всяка промяна на ўорн нивото си пише: кой, кога, защо.

 

И къде е казано, че предупреждение се налага само за обиди и offtopic?! Трябва ли форумът да се задръсти от нови теми (когато има стари по същия въпрос), до степен такава, че дори и на тези, на които им се търси да им се отще, та да се вземат мерки? При положение, че всички останали говорят нормално, защо НЯКОЙ ТРЯБВА ДА КРЕЩИ или да вади очите на останалите? Дали ще е по-удобно за upload-ърите да преглеждат 20 теми или 1?! Тъпо ли е правилото в Buy/Sell всеки да си пуска отделна тема, защото иначе става манджа с грозде и не се разбира кой продава, кой купува? Не е нужно да цитирам всички правила и да ги обосновавам, за да покажа, че в тях има смисъл, нали?

Pravilata sa hubavi,obache :

Toj NE e napravil nito 1 ot tezi neshta - pogledni kakvo e pisal i togava govori.

A koeto e iztrito sym go chel predi da go iztriyat i pak ne e za warn.

 

Az naprimer imam warn za rasistko izkazvane - dobre,priemam (nyama da stana ne-rasist ot warn-a) , ama ya poglednete hubavo che ima 100 pyti po-rasistki izkazvaniya ot moeto bez warn.

Shtoto na nyakoy ne mu haresalo , che ne ponasyam rap i chalga.

Link to comment
Share on other sites

ZGAN polovinata ot ne6tata, koito napis apo moi adres se otnasqt i za teb. Post-nala sum tema...ako iska6 da razsujdava6 po neq..napravi go..ako ne...nedei da pi6e6 gluposti. a z amagarenceto vesi ve4e obqsnih za6tos um pisala..ama koi da pro4ete...

eto tova imah v predvid kato govorih za kompleksari :)

Link to comment
Share on other sites

AN4ETO tvurde mlada* si za da davash akul i da razsajdavash nad neshta koito sa se izgrajdali za godini ot kakto si doshla si na vsqka anja merudiq..ne vqrvash ?

ZGAN тя младостта е буйно нещо, а пък и да искаш от жена да не е на всяка манжа мерудия... просто много искаш. Не че съм специалист по жените и че изобщо разбирам нещо, ама обикновенно е разумно да си мълчиш и да не чуваш. Ако не можеш... проблемът си е твой. А за какво тя е решила да си губи времето по форумите... туй пък си е неин проблем.

 

Аз като съм от 2001 година потребител на форума, мога ли да се изкавам против правилата? Нищо че не пиша по тях, а само чета от време на време, когато търся нещо.

Link to comment
Share on other sites

ai pak za magarenceto an4e seki pat kato postnesh v nqkoq tema offtopci shte ima warm probvai se da napishesh v temata za iznevqrata che magareto ne e izneverilo nikomu i shte vidish...i ne dei badi na sqka manja merodiq ne si interesna

 

i nemi govori za kompleksi...to se vijda koi nemoje da govori za sebe si a za nqkvo magare

Link to comment
Share on other sites

Vijte sega tuk havite otivat na nqkakvi zaqjdaniq po dvoiki,troiki i t.n.

Vzemete se sre6nete piite po ne6to(kafe, soda,bira i t.n.)razberete se,a pak moje i priqteli da stanete.Po vaprosa za warn-a,smqtam 4e moje i da ima preduprejdeniq i 4ak togava warn :pirate .Siguren asm 4e kriteriite ne sa ednakvi za vsi4ki :devil

Link to comment
Share on other sites

uf...digam race otivam da si svirq ne bilo ednakvo za vsichki...you are the man...ne spazvaite pravilata kvo tolkova

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за комплексите, всеки си има, при някои повече, при други по-силно проявени. Който толкова много го интересуват, да прочете нещо на Юнг по този повод. Та ако мога да изразя мнение, комплексите са

откъснати душевни части от личността, групи от психични съдържания, които са се отделили от съзнанието и функционират самопроизволно и автономно, “тоест водят специално съществуване в тъмната сфера на несъзнаваното, откъдето по всяко време могат да възпрепятстват или поощрят някакви съзнавани действия”. Комплексът се състои, на първо място, от един “централен елемент”, носител на значение, който най-често е несъзнаван и автономен, тоест неуправляем от субекта, и, на второ място, от многобройните асоциации, свързани с него, отличаващи се с единна оцветеност на чувствата, които от своя страна зависят отчасти от първоначалната лична диспозиция, отчасти от каузалното свързани с околната среда преживявания.

 

Иначе IRC, форумите и други мероприятия където влизат доста голяма напаст, една сериозна част си търси с какво да си запълва времето и говорят глупости, комплексарите са по-малко, въпреки че и тях ги има. Пък и като чета "комплексар"/"комплекасар" го използвате повече като обида, пък и по принцип всички. Иначе комплексите в повечето случаи възникват от няква травма в детството, емоционален шок или просто някъв системен тормоз... За което вече може с чиста съвест да разбиете главата на комплексиращите ви.

 

По въпроса за правилата във форума : ми те правилата на всякъде са така, то май е противоконституционно (май го написах правилно) да се гласува с чужди карти в парламента, не е според правилата заместник директорката да ми вика как съм бил нищо и боклук, класната да говори за майка ми, въпреки че сички тия неща ги пише някъде. Просто дай власт на някои хора и гледай избиване на комплексите. Не говоря нищо за форума, отдавна не съм чел правилата, но се съмнявам че ВИНАГИ правят всичко по тях.

 

И последно : за всички които ще тръгнат да се опитват да ми обясняват колко съм тъп/грозен/комплексиран и не знам нищо, говоря глупости или квото и да е - ми сигурно е вярно, но не сте Вие хората, които ще ме съдите :) Плюс тва ми е писнало (в тоя форум сравнително малко съм писал, но гледам е практика станало) на всяко мнение да се явяват десет, които обясняват на въпросния човек колко е тъп и нищо не знае ... В крайна сметка който иска да си каже мнението да си го казва независимо от комплексираната напаст която го плюе ...

 

СледПоследно : смятам, че хора, които в ИРЦ/форумите се плюят и заяждат може да се харесат ако идат на кафе да се видат на живо. Тогава се говорят по-малко глупости :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...