Jump to content
BulForum.com

Комплекасари?!?!?


Recommended Posts

Май беше време за нова темичка :rolleyes:

 

Много пъти съм си мислела по тая тема и лично аз мисля че всеки човек е комплексиран относно нещо. Не мисля че тва е лошо стига да е в границите на нормалното. Комплексарите се превръщат в тъпаци/тъпачки :rolleyes: , когато почнат да си избиват комплексите по някакъв начин...

Аз лично съм наблюдавала яко избиване на комплекси в IRC а и из форумите от страна на юзери и най-вече на модератори и бла бла ;)

Оставам на вас да си прецените дали сте комплексари и дали си избивате комплексите опитвайки се да създадете такива на околните :allien

 

Прощвайте за пропуснатите запетайки..стар навик B) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм наблюдавала яко избиване на комплекси в IRC а и из форумите от страна на юзери и най-вече на модератори и бла бла  ;)

След наказания на юзери в този форум сме свикнали да ни наричат комплексари, били сме живеели в Интернет само, не сме си били подавали носовете навън. Да не казвам колко хора досега са ни "били"... на думи разбира се, пък после ние не сме се показвали навън :) Та тук бих се защитил с това, че неспазването на правилата на форума логично води до наказания и това ако значи, че сме комплексирани не знам... :) Нормално е човек като отиде на гости да се поинтересува от правилата в дома на домакина (много хора въобще не знаят, че съществуват правила във форума), нормално е и по форумите да е така.

 

Това обаче не значи, че по всички форуми е така. Примерно в много форуми има модератори, които си правят каквото искат - за съжаление посещавам един такъв форум и гледам да не им обръщам особено внимание макар да не ме касаят по никакъв начин.

 

Та това е нещо като "не всички са такива, има и различни модератори" :)

Link to comment
Share on other sites

за съжаление посещавам един такъв форум

Мисля, че посещаваме и двамата един и същ форум (не този разбира се) :D А колкото до комплексите най-хубаво за всеки е да не им обръща внимание и да се опита да ги преодолее, направили го ще му е мирна душата, защото иначе човек става смешен.

И Dreamer, анчето май нямаше предвид, точно модератори и администратори тук :), за да се чувстваш засегнат, макар че се долавя лека нотка на такова отношение от нейна страна към вас B) (тоест, че тази тема е направена заради вас)

Link to comment
Share on other sites

О, знам, че нямаше нас предвид. Но бе отлична възможност "да си кажа мъката". Не, че е мъка де, но така е думата :)

 

Сори ако става офтопик.

Link to comment
Share on other sites

пффффффф Пълно е с комплексари...особено в IRC :angry: ...и във форумите има...(не говоря конкретно за този)....афе да си избиват комплексите некъде другаде уе..... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Dreamer чест ти прави че реши да пишеш по темата :) наистина не фиксирах точно тоя форум...въпреки че мернах 1 човек, които май избива нещо ;) амаа тва за правилата в дома... :lol: ххаха не се бях сещала за тва :)прав си :)

 

А в IRC верно има доста повече комплексарчета..и тва са пак такива души1ки,които мсилят че като са founders за гепнали Господ за патката...тяха си работа...живи и здрави :)

Link to comment
Share on other sites

По-добре е да си избиват комплексите в Интернет отколкото на живо. Така или иначе ако човек има малко опит в Интернет ще знае на какво да вярва, на какво да обръща и на какво да НЕ обръща внимание. Хубаво е да има IRC - така сульо и пульо отиват там, а по-сериозните - по форумите :) Не, че няма 'несериозни' и тук, но са n-пъти по-малко от тези в IRC.

 

God Bless IRC ;)

 

Еха, след толкова години в Интернет чак сега открих една положителна страна на IRC :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еха, след толкова години в Интернет чак сега открих една положителна страна на IRC :lol:

hahahaha napalno sum saglasen 4e pove4eto kompleksari kato ne mogat da si namerqt nqkogo da gi izslu6va alive vlizat v irc ... pi6at na pv na stotina 4oveka i po4vat da zalivat s nqkwi puli gomna i laina ... saotvetno na6iq mil creator na IRC e sazdal IGNORE i vsi4ko e nared :) no taka ili ina4e ima i kompleksari na jivo i problemite ne idwat kogat ti razkazvat ot kakwo sa kompleksirani ami kato ti kajat "bla bla bla.. za razlika ot teb!" eeeeeeee twa kat go 4uq... predpolagam 4e vseki go e 4uval :)

Link to comment
Share on other sites

Целия съм комплекаси... Добре, че е тоя форум, дас и ги разтоварвам комплекасите, че като стана много комплекасиран ис е комплекасира ситуацията до степен, че става толкова комплекасна, че чакс е комплекасирам още по-комплекасно и такад о катом и се завие свят... Мда.

Link to comment
Share on other sites

Махни, на мен ми се зави свят докато ти прочета какво си написал :woot :woot :D :D

Ама не казвате вие далис и имате някакви комплекси...

Ами да като малък имах, но се старая да ги преодолея и мисля, че съм успял ;) , ами ти какво ще кажеш за теб B)

Link to comment
Share on other sites

Vseki si ima kompleksi (az sashto, priznavam si go bez boi :) ). Ima obache i hora, koito sa po-kompleksirani ot ostanalite.

Za zalost opita mi na tema Internet i po-tochno chat (vav vsichkite mu raznovidnosti) pokazva, che pred edno PC horata kazvat (i praviat) neshta, koito na zivo nikoga, a ma NIKOGA ne biha si pozvolili da napraviat. Neznam zashto e tochno taka, no mai zahstoto chovek ima chuvstvoto che e savsem anonimen i vaobshte ne mu dreme, chuvstva se malko kato nedosegaem.... Hora bol, ako pri edin ne mu mine nomera, pri drug ste mine.

Link to comment
Share on other sites

az mai nqmam kompleksi ?! v chata kazvam che sam grozen i che sum umen /demek samo istini/ ne se hvalq che mi e golqma pishkata no ne se oplakvam i che mi e malka pak ne znam moje da imam nqkav kompleks ma da ne znam za nego

 

AN4ETO a ti kvi kompleksi imash ?

ama kak sme se sabrali vse nekompleksari v toq forum a ?

Link to comment
Share on other sites

Целия съм комплекаси... Добре, че е тоя форум, дас и ги разтоварвам комплекасите, че като стана много комплекасиран ис е комплекасира ситуацията до степен, че става толкова комплекасна, че чакс е комплекасирам още по-комплекасно и такад о катом и се завие свят... Мда.

Знаех си че и в тоя форум има някой модератор комплексар...мерси че така свободно го заявяваш..хубаво е да сме си наясно де :) да знам как да подхождам :ph34r:

 

 

 

Аз още в началото май казах,че смятам,че всеки човек си има комплексии важното е не дали имаш или не, а как ги избиваш. Аз като се замисля..скоро комплексите не са ми правили проблем. Имам приятели, коитоми помагат в тва отношение:)

 

Мисля че не е много хубаво човек да говори за комплексите си :P :D :lol: Ся малко смешно при условие че аз я зачекнах тая тема...ама се надявах някой от вас да се излъже и всичко да си каже :evil А иначе не смятам че е хубавао човек да казва какви са му точно комплексите, защото така може да изкарана на яве някакъв свой недостатък, който до сега никой не е забелязвал и...хората за почнат да го забелязват...недостатъка де...

охх спирам се че вече и аз не си разбирам :)

Link to comment
Share on other sites

Само дас е уточним, та д азнаеш какд а подхождаш - не комплексар, а комплекасар. Нали? И остава сега самод а уточним как точно щ еми захождаш ли, подхождашл и, и ли надхождаш. Не з а друго, м ида не взема дас е стресна нещо и да получа уплах...

Link to comment
Share on other sites

Ако някой разбра по-горния поуст най-искрено го моля да ми го обясни...за да знам как да отговоря на момчето..видех ? накрая....отговор се иска от мен сигурно :)

Link to comment
Share on other sites

@AN4ETO:

 

Prosto kazhi na ov3rm4n: Не се плаши душко!

 

i rabotata e patron!

бравос. тва имах предвид - дам е успокои, не дам и насажда само нови комплекаси... karaman, ти с иистински френд!

Link to comment
Share on other sites

I az sym si kompleksarche. Kakvo da naprava stesnitelno i se pretisnqva ot obshtuvane live. Zatova rpedpochitam samo IRC i ICQ i tuk tam nqkoi forum kato tozi :)

Link to comment
Share on other sites

аз съм изграден от комплекси. комплексирам се от всичко, даже се комплексирах като четох на ov3rm4n постовете че съm неграмотен и не мога да чета ;)

Link to comment
Share on other sites

Човек трябва да умее да приема комплексите си-да не ги крие ,но и да не ги натрапва на околните.Аз лично имам достатъчно,за да се чувствам нормален ;)

Link to comment
Share on other sites

Човек трябва да умее да приема комплексите си-да не ги крие ,но и да не ги натрапва на околните.Аз лично имам достатъчно,за да се чувствам нормален  ;)

Е тва е един хубав отговор :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...