Jump to content
BulForum.com

Телевизорче за кола, струва ли си


po_taka

Recommended Posts

Наще ще вземат телевизорче за кола, но от метро/технополис...етк

та никой не ги харесва тези магазини и ако може да кажете къде продават такива неща в пловдив

 

Ето както ми трябва

 

да могат да се гледат филми:

-DIVX/DVD/MPEG4/VCD/HDCD/JPEG/

 

Като това да може да става от

-USB

 

Телевизая:

-Антена

 

Също да ползва на колата говорителите, а не вградените в него

 

около 200лв да е

 

 

Имам няколко дена да намеря алтернатива на боклук от яките магазини

Link to comment
Share on other sites

Наще ще вземат телевизорче за кола, но от метро/технополис...етк

та никой не ги харесва тези магазини и ако може да кажете къде продават такива неща в пловдив

 

Ето както ми трябва

 

да могат да се гледат филми:

-DIVX/DVD/MPEG4/VCD/HDCD/JPEG/

 

Като това да може да става от

-USB

 

Телевизая:

-Антена

 

Също да ползва на колата говорителите, а не вградените в него

 

около 200лв да е

 

 

Имам няколко дена да намеря алтернатива на боклук от яките магазини

Не си ли ги виждал по такситата за каква скръб става въпрос?За тея евтините въобще няма смисъл да си даваш парите.Ако ще купуваш нещо такова,купувай доказана марка Pioneer,Sony и т.н.

Link to comment
Share on other sites

С тези изисквания, които имаш не ти мърдат поне 600лв за марка като SANG, NIPON и разни no name.

Това което търсиш е DVD с вграден монитор или с отделен монитор.Има предложения на SONY за около 700 - 800лв.

Предимството на това без монитор е, че можеш да си купиш евтин,no name монитор и да го сложиш където искаш в колата.

Според мен обаче по-добрия вариант е такова с вграден монитор.Най-малкото от гледна точка сигурност.За 200 лв. пффф едва ли ще намериш нещо читаво.Да не говорим за функции, дизайн или възможности за монтаж.

Link to comment
Share on other sites

От друга страна, самата идея за телевизор в колата ми се струва меко казано глупава! Едно е колата да си излиза заводси с мултимедийно оборудване и вградени екрани, съвсем друго е да се кичат разни циганийки по таблото. Дори да се вземе ДВД с плъзгащ се монитор пак нещо ми се струва нередна тази хава докато се шофира в центъра на конзолата да тече някакво филмче или предаване. Най-малкото от гледна точка на безопастноста е нелепо. Бакшишите така или иначе си ги използват TVтата когато висят по стоянките, но в една лична лека кола нещо не схващам идеята каква е за този телевизор...

Link to comment
Share on other sites

Принципно не е голям проблем да се интегрира един монитор в таблото на колата и да изглежда добре, но си е сериозна инвестиция.ТВ в колата ... не знам.Чак да гледаш телевизия едва ли, но клипове да, и то по-скоро да ги слушаш отколкото гледаш.Ама същата работа върши и CD-то.Освен ако не ходиш редовно на къмпинг и вместо да разнасяш телевизори, си го имаш в колата.Или като бакшишите - живееш в тази кола.Някои слагат за гъзария.Всеки според нуждите и желанията си.

Link to comment
Share on other sites

Ако не висиш в тая кола по 4-5 часа на ден минимум няма никакъв смисъл да слагаш ТВ. Малко ме съмнява докато си караш да гледаш телевизия или някакъв филм.

Link to comment
Share on other sites

е тя наща е такси :)

мислех си го за подарък на тати, за рд

 

но като гледам по-добър вариант ми се вижда eee pc, излиза горе долу същите пари.

Link to comment
Share on other sites

е тя наща е такси :)

мислех си го за подарък на тати, за рд

 

но като гледам по-добър вариант ми се вижда eee pc, излиза горе долу същите пари.

 

 

ЕЕЕ РС е вариант, стига радиото да има AUX, но пък няма да може да гледа телевизия по този начин ;)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел от Англия скоро ми донесе като подарък плеър (китаец) с характеристиките от първия пост - тв тунер,плейване на повечето видео формати,блутуут и всяквите му там глезотий, като фронт панела е падащ 4,3" тач скрийн. Ами като цяло си е глезотийка и найстина е малко непрактично да се плейват клипове и тв по време на каране защото доста си разсейва. От друга страна като се дреме по задръствания или се налага да чакам някой ,плеъра добре убива времето.

 

Ако трябваше да дам 300+ лв за подобен плеър не мисля че бих го направил,но за момента съм мн доволен !!

 

п.с ако някой иска мога да му го продам за 300 лв :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...