Jump to content
BulForum.com

Михаел Шумахер vs. Аертон Сена


Slain

Recommended Posts

Kak Shumaher e durvar we?!?!?!Toi bez da iska e spe4elil tezi 7 svetovni titli!!!!!Te samo durvata pe4eliat.

Не просто пед***те са с късмет!

 

ПС: аз се кефа много на Ферари, но мразя Шумахер ... като се махне от отбора отново ще викам за Ферари!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Кой е признал Шуми за най-добрия искам да ми покажеш доказателство...ето ти един пример Гунди няма титлите на Стоичков, но кой избраха за футболист на века в БГ? ГУНДИ! Тук нещата не са поразлични ако се направи допитване до компетентни хора, не мене или тебе...100% ще изберат Сена а не Шумахер.

Първо прочети това и тогава обсъждай щот май си назад с матеряла. А Шумахер вече е станало нарицателно. Пример - филма Такси част 1 на пистата с "швабите" и още 1 000 000 000 000 000 примера мога да ти дам!!! :angry1

+ЕДИТ:

* Най-много титли: 7

* Най-много НБО: 66

* Най-много победи: 83

* Най-много победи в един сезон: 13

* Най-много победи за един тим : 64 (Ферари)

* Най-много подиуми: 137

* Най-много подиуми за един сезон: 17

* Най-много подиуми за един и същи тим: 99 (Ферари)

* Пай-много Първи позиции на старта, за един и същи тим: 53 (Ферари)

* Най-много втори места: 36

* Най-много спечелени точки: 1,186

* Най-много спечелени точки в един сезон: 148

* Най-голяма времева разлика между първата и последната му победа(12 години, 1 месец, 10 дни)

 

До 2004 година!

За скиптиците тук

И не ти се нерва, нямам нищо против теб, просто трябва истината да се казва в очите :)

Link to comment
Share on other sites

Първо прочети това и тогава обсъждай щот май си назад с матеряла. А Шумахер вече е станало нарицателно. Пример - филма Такси част 1 на пистата с "швабите" и още 1 000 000 000 000 000 примера мога да ти дам!!! :angry1

хмм само ни ми се нерви...плюс тва аз не съм фен на Сена нито на Шумахер казвам обективно кой е по добър! И повтарям и потретвам СЕНА Е УМРЯЛ МНОГО МЛАД ТОВА Е ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО ПОРАДИ КОЕТО ШУМАХЕР ИМА ПОВЕЧЕ ТИТЛИ...

Link to comment
Share on other sites

Не просто пед***те са с късмет!

 

ПС: аз се кефа много на Ферари, но мразя Шумахер ... като се махне от отбора отново ще викам за Ферари!

I da e pedal,kakto ti go nari4a6,toi si ostava pak nai-dobriia.I faktite tova kazvat.

Link to comment
Share on other sites

Стига с тези глупави сравнения. Сена беше най-великия за своето време, но загина :cry RIP :cry . След това дойде времето на Шумахер и според мен той е най-великият в историята на Формула 1. Той е постигнал толкова много за тези 13 години, колкото някои няма да постигнат и за 100.

 

А по въпроса дали ако Сена беше жив щеше да постигне повече не мога да дам мнение.

Link to comment
Share on other sites

що ли ми се струва че никой не прочете к'во написал лепер ????Ийвал смит ....теб та знаем от темата за формула1 ...трябва ли и тук да се излагаш ?? Аз също съм за ферари (ооооопс ти си за шуми не за ферари) фен съм на шуми (въпреки че не харесвам начина по-който печели някой състезания(малко помощ от баричело ;) )) ,но той не може да се сравнява със сена ...каквито и факти да ми излагаш....прочети също к'во е писал боро преди да вадиш статистиките ок ?

Link to comment
Share on other sites

Просто заглавието на темата е доста глупаво. Възможно ли е да се сравняват успехите на загинал преди доста години прекрасен пилот и тези на жив такъв и продължаващ да се състезава.... :confused .... Кой може да знае ако Сена не беше загинал колко титли още щеше да спечели.....и дали Шумахер щеше да има този късмет на дълго лидерстване без сериозна конкуренция? Така че място за сравнение между двамата просто няма - и двамата са (единият 'беше') изключителни таланти в областта си, но за да ги сравняваме трябва условията да са равни.

E 4e kva pomo6t ot Bari4elo?????????

Абе ти изобщо следиш ли формулата :confused Забрави ли времето, когато лудият Ървайн му беше съотборник и как го махнаха като се възгордя и взе много да плямпа....за разлика от Баричело, който е съгласен на втори места и на какво ли още не....и изпълнява всичко дето му наредят.....защо се задържа толкова много във Ферари като негов съотборник? Добър пилот е, но не е само това основната причина.

Link to comment
Share on other sites

Толкова спам :spam: :spam: :spam: има в тая тема, че не е истина просто. Как може да се твърди, че Шумахер е най-великия пилот за всички времена, защото имал най-много титли :busted2: Всички фенове на Шумахер пък си мислят, че са големи специалисти и разбирачи на Ф1 :hump: :spam-die:

Link to comment
Share on other sites

що ли ми се струва че никой не прочете к'во написал лепер ????Ийвал смит ....теб та знаем от темата за формула1 ...трябва ли и тук да се излагаш ?? Аз също съм за ферари (ооооопс ти си за шуми не за ферари) фен съм на шуми (въпреки че не харесвам начина по-който печели някой състезания(малко помощ от баричело  ;) )) ,но той не може да се сравнява със сена ...каквито и факти да ми излагаш....прочети също к'во е писал боро преди да вадиш статистиките ок ?

E 4e kva pomo6t ot Bari4elo?????????

Link to comment
Share on other sites

E 4e kva pomo6t ot Bari4elo?????????

Каква ли?! Те двамата или по-точно Ферари направиха най-позорното нещо, виждано някога в Австия преди две години. :angry1 Но сигурно някои от феновете на Шумахер не са гледали толкова "отдавнашни" състезания :P

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, да сравняваме двама пилоти от различни епохи си е направо безумие просто няма база за сравнение. Истината е че и двамата са таланти но факторите които оказват влияние върху техните кариери са много и различни Запомнете няма най - добър защото незнаеш кой ще е следващ и колко ще е по - добър от предходния или пък какви ще бъдат обстоятелствата правилата шансът и т.н.около него. Кой може твърдо да каже че примерно Шуми щеше да е седем пъти шампион ако беше пилот на БАР или ако във Ферари небяха наляли толкова кинти Шуми е перфектен но в днешната Ф1 е важно много повече от преди и колата и гумите и екипа. Ами обратно Кои може да каже твърдо че Сена ако беше жив нямаше да се откаже на третата или четвъртата Световна титла от Ф1 Всичко след смарта на Сена е само Догатки и предположения какво би станало ако..Но живота е такъв тук ако НЯМА. Ами утре ако загине Шумахер на пистата как мислите дали някой след 15 години ще признае някой осемкратен шампион за по - добър от Шумахер или пак ще се говори че ако е бил жив не се знае колко титли би спечелил Затова Нека да отчитаме и почитаме и двамата пилоти защото без тях / и още 5 - 6 пилоти/ вместо Ф1 сега щяхме да гледаме Индикар / Ако Евроком благоволеше да ни пусне първата и последната обиколка /

Link to comment
Share on other sites

...Ийвал смит ....теб та знаем от темата за формула1 ...трябва ли и тук да се излагаш ?? Аз също съм за ферари (ооооопс ти си за шуми не за ферари) фен съм на шуми...

ОФТОПИК :D :D :D Ще се направя, че немога да чета и ще си замълча. :wacko: А за това, че си фен на Шуми :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: НЕ ГО ПОКАЗВАШ!!!!

Link to comment
Share on other sites

* Най-много титли: 7

* Най-много НБО: 66

* Най-много победи: 83

* Най-много победи в един сезон: 13

* Най-много победи за един тим : 64 (Ферари)

* Най-много подиуми: 137

* Най-много подиуми за един сезон: 17

* Най-много подиуми за един и същи тим: 99 (Ферари)

* Пай-много Първи позиции на старта, за един и същи тим: 53 (Ферари)

* Най-много втори места: 36

* Най-много спечелени точки: 1,186

* Най-много спечелени точки в един сезон: 148

* Най-голяма времева разлика между първата и последната му победа(12 години, 1 месец, 10 дни)

.....като ги драснеш тия глупости ли ставаш фен ?

 

Не, фен се става когато предстартовото броене започва и сърцето ти започва да бие ускорено, но ти няма да го разбереш защото НЕ СИ ИСТИНСКИ ФЕН НА МШ. Ако изпитваш това чувство значи аз греша - ти си истински фен   

 

така се става футболен хулиган....фен е когато умееш да признаваш и слабостите на своя любимец а не да си като кон с капаци...

Link to comment
Share on other sites

.....като ги драснеш тия глупости ли ставаш фен ?

Не, фен се става когато предстартовото броене започва и сърцето ти започва да бие ускорено, но ти няма да го разбереш защото НЕ СИ ИСТИНСКИ ФЕН НА МШ. Ако изпитваш това чувство значи аз греша - ти си истински фен :excl: :excl: :punk

Link to comment
Share on other sites

evil_smith е напъно прав че тези двама пилота са се състезавали в различни ери!!Просто няма на каква база да ги сравним като се замисля реално!!За това мисля че спора е НАПЪЛНО излишен!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Каква ли?! Те двамата или по-точно Ферари направиха най-позорното нещо, виждано някога в Австия преди две години. :angry1  Но сигурно някои от феновете на Шумахер не са гледали толкова "отдавнашни" състезания :P

Iska6 da kage6,kogato Bari4elo preotstupi 1 miasto na Shumaher????????

Link to comment
Share on other sites

Първо прочети това и тогава обсъждай щот май си назад с матеряла. А Шумахер вече е станало нарицателно. Пример - филма Такси част 1 на пистата с "швабите" и още 1 000 000 000 000 000 примера мога да ти дам!!! :angry1

 

Точно тук ключовата дума е "швабите". Е ти на шваби, няма ли да им дадеш пример със швабски пилот? Или трябваше да назове френски пилоти? А останалите 1ххххххххххх примера (не знам не те ли заболя ръката на помпиш нулата толкова), са ги измислили такива заблудени люде като вас, дето си мислите че титли=умения. Да ама не е така! Ако си извадите главите от задниците и започнете малко да мислите с тях, ще разберете, че е точно така.

Link to comment
Share on other sites

Отворковци как заваршват първите три старта през онази 94 година.Доколкото си спомням Сена пе4ели полпозишъните но не и състезанията.По това време ве4е Сена е победен от младия тогава Шуми.Какво още искате.Като не признавате световните титли спечелините точки полпозишъни победи и така на татък.Сена е легенда.Сена беше добър но да се изхвърляте като казвате че никой няма да си спомня за Шуми ако Сена беше жив е направо се излагате.Дано да сте 4ели тва:Михаел получава кокпита. В първото си състезание на Спа се класира на сензационното 7-мо място, макар че за пръв път кара на тази трудна писта (Вебер преди това лъже Еди Джордан, че Михаел е карал стотици пъти на пистата). Пред него са единствено Аиртон Сена, Ален Прост, Найджъл Менсъл, Нелсон Пикет, Жан Алези и Герхард Бергер. Четерима от тях са световни шампиони.

1992 Шумахер е пилотът номер 1 в тима. Качва се за първи път на подиума при третото си място в Мексико. Една година след дебюта си печели и първото си състезание на Спа-Франкоршамп. Той е едва третият немски пилот след Граф Берге фон Трипс и Йохен Маас печелил състезание от Ф1. Завършва сезона на трето място пред Сена

 

 

:sayjin :sayjin :sayjin :sayjin

И нещо за теб ЛЕПЕР Шуми поне не реве по пистата като ХАКИНЕН твоя лидер

Link to comment
Share on other sites

Абе никой не е казал запетая че Пилето не е талантлив запетая но няма база за сръвнение със Сена точка

Link to comment
Share on other sites

И нещо за теб ЛЕПЕР Шуми поне не реве по пистата като ХАКИНЕН твоя лидер

 

E-e-e, разгеле! Веднъж и ти да си прав! Шумахер не реве по пистите. Той реве на пресконференциите, когато вече се е уверил, че всички го снимат :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И двамата са велики пилоти записали именета си със златни букви в историята на Формула 1!!! Така че кой е по-по-най за мен няма значение. Всеки ще държи за своя любимец като "магаре на мост" и за нищо на света няма да признае слабостите му или качествата на другите

 

Вярно, че темата е стара, но защо винаги трябва да има този vs. този ??? :confused

Няма да се очудя ако скоро прочета тема "Христо Ботев vs. Васил Левски - кой е по-голям родолюбец?" :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...