Jump to content
BulForum.com

Форумен... Белот!


Antares

Recommended Posts

Никва карта не влиза да го еба...

Мда, първата игра беше зле положението. Само веднъж дойде хубава карта, а ти пасуваше нон-стоп, явно наистина си нямал нищо. Май пак чакаме четвърти човек, че Акуила нещо го дропна сайта или нещо такова. Добре, че беше в началото на играта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Здравейте, тъй като и аз играя белот на компютъра от favorite-games и ми изникна едно проблемче, та искам да го споделя с вас и да ми помогнете ако можете.Проблема е че от няколко дена немога да играя "игра в мрежа" от компютъра .. иска да пращам някакъв СМС и да си закупя няколко игрални дена.До преди около седмица всичко си беше ок... Сега пробвах да направя и нова регистрация и наново записах играта, но уви, играта пак неможе да се играе в мрежа.Моля помогнете :)

Link to comment
Share on other sites

Луда работа. Втората почти я бях отписал, ама партньорът ми е железен. Добре, че каза контра, че аз се почудих дали сега беше моментът:)

 

Леле, ужасно начало на третата. И тази, ако я обърнем..............

Link to comment
Share on other sites

да спираме че почна мача,а?

Аз го гледам с едното око и вече Левски губят, така че мога и да играя едновременно. Ако и Акуила спре да го дропва де, ама както кажете.

Link to comment
Share on other sites

На мен днес много ми дропи, все няма връзка със сървъра.

 

 

ПП Гледам сте се отказали вече.

Link to comment
Share on other sites

Добре, ще ми кажете ли ако знаете, защо вече ми иска даплащам за да играя онлайн белот... толкова ли никой нищо незнае.. ?

Link to comment
Share on other sites

Добре, ще ми кажете ли ако знаете, защо вече ми иска даплащам за да играя онлайн белот... толкова ли никой нищо незнае.. ?
Първо, не това е темата, в която да питаш. И второ сам си отговаряш на въпроса.
Link to comment
Share on other sites

Добре, ще ми кажете ли ако знаете, защо вече ми иска даплащам за да играя онлайн белот... толкова ли никой нищо незнае.. ?

Играй в този сайт, в който и ние. За сега е безплатно.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой ми беше съотборника ама добра игра :)

Аз ти бях. :) Но малко ти се губят нещата. Или мразиш да броиш. :D Трябва да играем на живо, за да се чуваме как се псуваме. Така ме чуваше само шефката... И половината офис сграда. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...