Jump to content
BulForum.com

Guitar Hero: World Tour


Yorkie

Recommended Posts

Не мислех, че ще излезе нещо за РС от серията, но ето че излезе... и то се играе сравнително добре с клавиатура. Кофтито е, че от медиум нагоре просто няма как да се играе с клавиатура, самата подредба на копчетата не го позволява, а не могат да се променят. Не знам дали е от Виталити- крака, или от нещо друго, но през различни периоди от време ми излиза от играта с необоснован ерор. Пачове все още не са излезли, но ако излезе някакъш друг крак - кажете. Може проблема да си е в мен, не знам.

Link to comment
Share on other sites

При мен върви добре, но аз го играя с китара от PS2 GH3. Играл съм най-много 4 песни без да изляза и не е забивало.

 

Но вече и да искам да тествам по-дълго не мога, махнах я. Доскуча ми много бързо.

Link to comment
Share on other sites

Някой път като захапе и при мен върви без проблем, но рече ли че ще се прецаква... интересно е, че един път на едно място като ми е излязла, на следващия път влиза без проблем... Да не би да е от Вистата?

Link to comment
Share on other sites

...еми остава да си чакам пач.

 

Абе някой да знае дали има такива ГХ китари с USB за рс? С тая клавиатура е малко кофти работата.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
...еми остава да си чакам пач.

 

Абе някой да знае дали има такива ГХ китари с USB за рс? С тая клавиатура е малко кофти работата.

 

Има. 90лв струва до колкото разбрах.

 

Аз имам друго питане.

 

В дуел, как се използват тия атакуващи бонуси, които събирам? Опонента ме стреля мен с всякакви, а аз само си ги събирам. И туториала пуснах, но не мога да разбера как е "китарата назад" с клавиатурата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...