Jump to content
BulForum.com

Съвет за телефон


van4o_87

Recommended Posts

Здравейте съфорумци.Скоро мисля да се сдобия с нов телефон и съм се спрял на нокиа 5800 експресмюзик.Искам да ви попитам за вашето мнение относно първия тъч телефон на нокия.Чел съм из други форуми че при някой имало и дефектни модели(проблем със слушалката,проблем с цветовете и др.) но също така голяма част от хората са доволни от новата машинка на нокия.Чакам вашите съвети и ако някой го притежава нека не се срамува да сподели впечатлението си.Благодаря предварително. :P :happy:

Link to comment
Share on other sites

Много е добър телефона! Тъч скриина е доста чувствителен и се работи лесно. ТВ аута работи перфектно. качеството е доста добро. WiFi-а държи стабилно. GPS-a също.

За тези пари смятам че телефона си струва. Телефона не е мой просто съм го човъркал много и сериозно се замислям за 5800 или Omnia. От този си опит много ми харесва + това е 500 - 600лв в mobilebulgaria. Доста добра цена.

 

Абе приятно се изненадах , все глупости бях слушал , но поне за мен се опровергаха.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм го човъркал доста. Наистина добре направено телефонче. Нокиа са на ниво както винаги. Всичко е изпълнено както трябва. Стабилно изчистено без излишни глупости. Камерката е слаба, но това не е важно за всеки. Доста иновации за Нокиа, но не и нищо ново като цяло за пазара. Доста добре се справя и от софтуерна гледна точка. Правят се яко приложения в момента за него. И все пак предпочитам iPhone-a. Нокиа имат доста хляб да изядат докато стигнат свободата и удоволствието на работа постигната от Apple. Но за тези пари телефона наистина не е лош. ;)

Link to comment
Share on other sites

van4o_87, добре си чел... този модел дава няколко дефекта и то в сравнително ранен стадий на употреба.

+те му са, че има добра резолюция на дисплея и повечко цветове спрямо уинмобиле

-те му са евентуално често ходене по ремонти... ако случиш на кофти бройка. ГПС-а е крив, камерата е кофти.

Купиш ли го... задължително ъпгрейд на фирмуеара, че ще е бавен при употреба. Успех с евентуалната покупка.

Link to comment
Share on other sites

Решил съм да го взимам за 600лв не може да се иска повече от този телефон.Блъскан с сякви функции.Колкото до камерата мн рядко я ползвам повече ще ми е кеф да го ползвам за нет и музика така че дано да остана доволен.Мерси все пак за съветите.

Link to comment
Share on other sites

Решил съм да го взимам за 600лв не може да се иска повече от този телефон.Блъскан с сякви функции.Колкото до камерата мн рядко я ползвам повече ще ми е кеф да го ползвам за нет и музика така че дано да остана доволен.Мерси все пак за съветите.

 

Щом си решил да го ползваш за "нет и музика" то тогава най-искрено те съветват да си вземеш iPhone 3G ...за тези пари (600лева) които си споменал се намират много запазени телефони : тук и тук ... стига да ти се търси може да го намериш и доста по евтино :) ...лично аз сега смятам да си го взимам ..

Поздрави...

Link to comment
Share on other sites

Аз от януари съм с 5800 и нямам оплаквания от устройството, да камерата не е кой знае какво, но нали е ясно, че това не е фотоапарат. Има каквито екстри се сетиш, докато за I-phone, с който вярно се работи с по-голямо удоволствие не може да се каже, че е толкова задоволен откъм екстри. Имал съм и I-phone, да не каже някой, че говоря наизуст. 5800 не е с качеството на изработка на N-series, но за 500 и малко лева - толкова. Екстри дал господ.

 

Поздрави и успешна покупка.

Link to comment
Share on other sites

Имам телефона от около 10 дни и мога да кажа,че съм очарован!Тъча е направен доста добре за натискане дори и с дебели пръсти,уорлеса е стабилен и улавя доста слаби сигнали(тествано) ГПС навигацията също работи превъзходно(аз лично съм сложил 3 вида софтоуер за това устройство..всичко работо без грешка),камерата на изкуствена светлина и на тъмно верно е малко куца ама като за телефон бива,видео режима е на доста добро ниво..клипчетата не насичат при по рязко движение на камерата!Лично за мен минус на телефончето е пластмасовият корпус,но на фона на толкова много екстри мисля,че си заслужава отвсякъде за цената на която се предлага...ако от Нокия му беха сложили и един радар детектор просто щеше да е върха :)

Link to comment
Share on other sites

а вие, чада, с програма ли си взехте телефоните или самостоятелно?

наскоро чух нещо, че всички телефони, които са от Глобул, специално, са все нещо с дефекти. И понеже и аз мисля да го взема тоя телефон на 12 Юли, тогава ми изтича договора, все още се чудя дали да не си го взема без програма?

Link to comment
Share on other sites

а вие, чада, с програма ли си взехте телефоните или самостоятелно?

наскоро чух нещо, че всички телефони, които са от Глобул, специално, са все нещо с дефекти. И понеже и аз мисля да го взема тоя телефон на 12 Юли, тогава ми изтича договора, все още се чудя дали да не си го взема без програма?

 

 

моя го взех от мтел с мклас оферта...засега никакви проблеми с него

Link to comment
Share on other sites

някой от мрежата на Глобул?

 

п.с.

@Breez, колко по-надолу ти излезе от Мтел? някакви допълнителни отстъпки за точки или нещо такова?

Link to comment
Share on other sites

някой от мрежата на Глобул?

 

п.с.

@Breez, колко по-надолу ти излезе от Мтел? някакви допълнителни отстъпки за точки или нещо такова?

 

 

Ами в голяма корпоративна група сме...след остъпката и усвояването на ДДС ми излиза 37 лева на месец за период от 1 година!

Link to comment
Share on other sites

Аз го взех от Глобул магазина срещу съда на бул. 6-ти септември, както съм казал по-горе през януари. Никакви проблеми досега. Суха пара 529 лева + Глобул Смарт по 5 лева на месец за една година. Тогава такава беше промоцията, забележката е само, че исках син, а те нямаха и купих червен, защото бях голям мераклия. След покупката си сложих картата на Вивател и оттогава не съм я вадил.

Link to comment
Share on other sites

Аз го взех от Глобул магазина срещу съда на бул. 6-ти септември, както съм казал по-горе през януари. Никакви проблеми досега. Суха пара 529 лева + Глобул Смарт по 5 лева на месец за една година. Тогава такава беше промоцията, забележката е само, че исках син, а те нямаха и купих червен, защото бях голям мераклия. След покупката си сложих картата на Вивател и оттогава не съм я вадил.

много ти благодаря за инфорамцията - около средата на юни се надявам да изпитам удоволствието, наречено Nokia :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...