Jump to content
BulForum.com

Тема за маршрути


INCINERATOR

Recommended Posts

Мисля, че си нямаме тема в която да питаме как е пътят до някое място и тн...

 

 

Та... интересува ме как е пътят до с. Манастир, община Лъки мисля, че се води. Т.е. става ли за ходене до там с лека кола или задължително с джип? Дупки има ли, разни опасности...

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че си нямаме тема в която да питаме как е пътят до някое място и тн...

 

 

Та... интересува ме как е пътят до с. Манастир, община Лъки мисля, че се води. Т.е. става ли за ходене до там с лека кола или задължително с джип? Дупки има ли, разни опасности...

Дупки , дупки , дупки , помаци , дупки , турци , дупки и един змей-горянин ! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Дупки , дупки , дупки , помаци , дупки , турци , дупки и един змей-горянин ! :wacko:

 

Така е нас помаците не ни броят за дупки ;(

 

Пътя е идеален като до Бачково. Колегата по горе явно не е стъпвал там :dry: Пътя до гр. Лъки или Кръстова гора е по-лош от колкото за с.Манастир.

Мога да ти препоръчам и хотел в който да отседнете "Акварели". Перфектно обслужване и приятна атмосфера. Иначе си заслужава да се отскочи до Манастир,много е красиво там ;)

Link to comment
Share on other sites

Eдин приятел е от там. Казва, че няма проблем с кола. Дупките не били много, а единствено трябвало да се внимава за падащи камъни или камъни по пътната настилка. С BMW-то ще успееш да издрапаш до там без проблем :D

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Колегата по горе явно не е стъпвал там

Ти не го гледай колегата по-горе - той така си пише из всичките теми...ама скоро ще го сложим на мод-режим, че напоследък нещо взе да прекалява...

Link to comment
Share on other sites

Я кажете как стои въпроса с пътуване до Гърция. Какви документи трябват, такси какви се плащат...пътищата там как са.

Застраховки някакви трябва ли да се правят допълнително?

Ще пътувам за Кавала, през Кулата.

Link to comment
Share on other sites

аз ходих до Кавала през лятото. Трябваше ми само лична карта, шофьорска книжка и стандартните документи на колата. Пътя беше супер, макар да е само 1 лента. Да не говорим, че дори в селата им е много чисто.

Link to comment
Share on other sites

Един таксиметров шофьор ми каза, че искали преведени документите на метановата/газовата уредба ??? Някой знае ли дали има такова нещо? Въобще гледат ли кво има под капака или показваш документи и минаваш?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой може ли да ми препоръча от къде да мина от София-Лозенец-Пловдив-Варна, че ми предстои да мина маршута в рамките на няколко дни, а чувам че има много кофти задръствания около Бургас. Има ли смисъл да пробвам обходните маршрути или да си карам по царския път пък бил той и задръстен?

 

ПП Предполагам и часът на пътуване е важен - петък 5:30 след обед тръгвам от София, в Пловдив трябва да съм към 4 следобяд в неделя, и в понеделник рано сутринта към Варна.

Link to comment
Share on other sites

Тази година мисля, че няма толкова голямо движение около Бургас и по-бързо ще се измъкнеш от там. Можеш да минеш направо през Карнобат, Айтос и Сл. бряг, а има и още един път през Стара планина. Не знам точно името на прохода, но някъде след Сливен имаше отбивка. Пътя се съкращава малко, с около 20-тина км някъде. Дано малко съм успял да помогна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...