Jump to content
BulForum.com

колчета против паркиране


Gyumishev

Recommended Posts

Здравейте,интересува ме къде в Пловдив мога да поръчам колче против паркиране?Имаме двор зад кооперацията на които паркират всякакви навлеци.Ще съм ви много благодарен ако ми кажете къде в Пловдив мога да поръчам подобно съоражение.

Link to comment
Share on other sites

По-доброто решение са едни разтегателни хави , дето хем като се дигнат пречат да не се паркира , хем може да се свалят , ако трябва да влезе някой :) . За съжаление , не знам къде ги продават

Link to comment
Share on other sites

По-доброто решение са едни разтегателни хави , дето хем като се дигнат пречат да не се паркира , хем може да се свалят , ако трябва да влезе някой :) . За съжаление , не знам къде ги продават

Вчера съвсем случайно попаднах на един магазин (за ключове , брави , катинари и т.н) , където продават това за което ти говоря . Мисля че цената беше 68 лв. А магазина е тук :

 

http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=1590e06...mp;initsearch=0

 

На ъгъла , диагонално срещу денонощната аптека на гърба на тримонциум :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих си правил подобни експерименти. Ако при маневри около дама ти си ударя бронята в твоето колче моят застраховател най-вероятно ще си търси парите от теб. Не дай си боже някоя бабка да се спъне и си счупи главата..... Общината одобрява поставянето на подобни "съоръжения".

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих си правил подобни експерименти. Ако при маневри около дама ти си ударя бронята в твоето колче моят застраховател най-вероятно ще си търси парите от теб. Не дай си боже някоя бабка да се спъне и си счупи главата..... Общината одобрява поставянето на подобни "съоръжения".

 

Да не говорим,че ако не са поставени където трябва направо ги премахват,и може глоба да отнесе собственика.Иначе във всяка фирма за рекламни материали(почти съм сигурен за Микро асу) ще ти направят...

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих си правил подобни експерименти. Ако при маневри около дама ти си ударя бронята в твоето колче моят застраховател най-вероятно ще си търси парите от теб. Не дай си боже някоя бабка да се спъне и си счупи главата..... Общината одобрява поставянето на подобни "съоръжения".

 

 

Пазенето на автомобила си е твое задължение. Ако си го остъргал на ъгъла на нечия кооперация от собствениците ли пак ще си търсят парите? Ами ако някой е спрял кофти и ти при маневри си задереш колата пак ли от кофти паркиралия си мислиш че трябва да ти плати щетата?

 

А бабките дето се спъват и си чупят краката досега да са ошушкали до стотинка общината заради милионите дупки и криви места по тротоарите...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един гараж дето ползвам само събота и неделя и то рядко. Бяха се научили да паркират пред него - само колчето ме спаси. Откакто го монтирах и вече си ползвам гаража нормално. Но съм абсолютно против тези дето си заплюват место някъде и си слагат колче, без да платят на общината паркомясто

Link to comment
Share on other sites

Здравйте,благодаря на всички отзовали се.Устройството е закупено от фирмата за която спомена pazu.За сведение на заинтересуваните,струва 85-лева.На всички гадаещи на кой мястото ще завзема искам да кажа,че сложих устройството в частния ми двор! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...