Jump to content
BulForum.com

TERA


RaptoR

Recommended Posts

Ще проверя, когато имам възможност. Не забравяй, че принципно повечето начални куестове във всички подобни игри са еднакви. Също така не забравяй, че ТЕРА е правена от част от екипа на Линеажа, които се отцепиха.... Ако грайнда е същият - резил. Пак ще има ботове. Най-малко графичните претенции бяха огромни. Но докато не я пусна - не мога да кажа нищо съществено. Засега нямам нито време, нито място за нея....  

Link to comment
Share on other sites

Тя беше free от доста време ако не се лъжа.

 

Преди около година реших да я пробвам - графиката е на доста добро ниво, начина на прицелване е също нещо по - различно от повечето заглавия в жанра и като цяло е идеална за губене на времето. Куестовете обаче са потресаващо еднотипни - общо взето се изчерпват със следното: отиди до онзи хълм и убий 3 моба от от този вид и 6 от другия вид, после отскочи до съседния хълм убий 6 моба от еди - си-кой вид и още 9 от другия и после ела при мен. При следващия куест - пак така и така до безкрай. Гриндене до тотално затъпяване. В един момент просто ми писна и я зарязах.

Неее... развали всичко! Миналият февруари за него не се беше случвал... сега ще разбере, че е проспал не една зима, а цяла година.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, явно не бях достатъчно ясен... играта е фрий от година и нещо (5ти февруари 2013), но е хубаво, че все пак си го открил (23.02.2014)... сега разбираш и останалата част със зимният сън... или поне така се надявам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...