Jump to content
BulForum.com

Купувам нож/щик АК-74


Recommended Posts

Темата е за триене.

Здравейте,

 

Нож тип Рамбо, от Рамбо IV също върши работа, или нашенските Командо на Арсенал или модел Кентавър.

Издирва се и автоматичен нож, Италиански, Миков или Испански:

angelinajolie1280x102420168ju8.jpg

 

Джобни ножки - предимно Български и Руски.

Моля предлагайте тук или на ЛС със реална снимка и цена.

skype - vassil_st.

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

http://shop.oragie.com/product_info.php?products_id=365 - ей ожт тука можеш да си поръчаш.

 

Втория нож В НИКАКЪВ случай не го взимай, освен ако не ти го подарят! Ужасно некачествен е, имал съм вземане-даване с текъв в армията.

Link to comment
Share on other sites

http://shop.oragie.com/product_info.php?products_id=365 - ей ожт тука можеш да си поръчаш.

 

Втория нож В НИКАКЪВ случай не го взимай, освен ако не ти го подарят! Ужасно некачествен е, имал съм вземане-даване с текъв в армията.

iskam 100 lv imam go 1-viq

Link to comment
Share on other sites

http://shop.oragie.com/product_info.php?products_id=365 - ей ожт тука можеш да си поръчаш.

 

Втория нож В НИКАКЪВ случай не го взимай, освен ако не ти го подарят! Ужасно некачествен е, имал съм вземане-даване с текъв в армията.

 

То от този сайт тръгна и темата :). 7 г. съм носил пагони и ми е ясно горе-долу кой къв е. По-скоро за декорация ми трябва, затова и външния вид е от значение.

 

iskam 100 lv imam go 1-viq

 

Бе то и Аз ще го имам скоро, но не на такава цена :).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Може и други да предлагате. Руски вече си имам.

Други какво ? Щикове или по принцип ножове ? Ако е за нож, аз имам 1 маде ин УСА, чисто нов за продан - ловен, целия е с камуфлажна украска - 130мм острие, стомана+алуминиева дръжка.

 

011505790.jpg

 

А за малко да забравя марка Elk Ridge 45лв като начало.

Link to comment
Share on other sites

Армейски.

Ловни не ме интересуват.

Някой друг кортик, ако ви се намира на тавана. От гвардейските карабини също става.

Link to comment
Share on other sites

И кортик уредих.

Сега търся каска.

:punk :D Да не ходиш на война :punk иначе сериозно, стоманени каски съм виждал в курорта Боровец - по сергиите пред хотелите и в София на антикварния пазар. Помоли някой който пътува до там да ти купи.

Link to comment
Share on other sites

В ловеч има магазин до жп гарата в който разпродават имущество на закрити поделения

каски има по левче бройката, манерки по левче, войнишка палатка чисто нова 30лева , мешки, сумки,баки и тн.т

Link to comment
Share on other sites

В ловеч има магазин до жп гарата...

 

Off

Аз до руския пазар не мога да отида поради липса на време, та какво остава за Ловеч :). Иначе информацията е от полза. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Такива неща се продават след колелото на края на магистралата, километър посока Ст.Загора, вдясно от пътя. Има наредени много камуфлажи, няма как да пропуснеш

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Добавям в търсенето и Кукри или Кукри-Мачете.

Хубав фолдър също няма да върна!

Арсеналския Командо също ме интересува.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Манерка, каика, противогаз и канчета вече имам.

Търся и джобни ножки - тип чикийки, предимно нашенски и Руски.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Армейското въоръжение почти съм го намерил по други форуми.

Добавям в търсенето Рамбовски нож.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...