Jump to content
BulForum.com

Аларми.


jozo

Recommended Posts

Не си сложих аларма, защото в ДЗИ ми направиха проблем за каското.Хем няма как да спра на центъра хем после ми се переха и незнам кво.Теглих им една майна и за сега съм без аларма.

Какъв проблем ти направиха?

ДЗИ не изискват аларма щом имаш имобилайзер. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Какъв проблем ти направиха?

ДЗИ не изискват аларма щом имаш имобилайзер. :tongue

 

Така е да, каското ми беше без аларма с имобилайзер.Да ама взеха тук в Пловдив да ми се правят, че неможело така.Тоест можело ама ако ми я разбият пред нас нищо нямали да ми платят, защото съм нямал аларма.Бяха ми нашлякали и една камара забележки като, че трябва да си пребоядисам едва ли не цялата предна броня, че е жулната в единият край.Бил съм изпуснал незнам кви срокове, за които никой не ми е казал.Теглих им една майна и си заминах.

Link to comment
Share on other sites

Така е да, каското ми беше без аларма с имобилайзер.Да ама взеха тук в Пловдив да ми се правят, че неможело така.Тоест можело ама ако ми я разбият пред нас нищо нямали да ми платят, защото съм нямал аларма.Бяха ми нашлякали и една камара забележки като, че трябва да си пребоядисам едва ли не цялата предна броня, че е жулната в единият край.Бил съм изпуснал незнам кви срокове, за които никой не ми е казал.Теглих им една майна и си заминах.

 

Щот си балъче бе, този :laughing:

 

Да беше се обадил, нямаше да имаш грижи. Моето каско е правено без дори да са ми виждали автомобила :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Добре де,ако искам да ми сложат палене от разстояние,къде да отида?Тояга?Офиса на източен..?

Искам да е качествено и съм готов да дам и повечко пари.

Link to comment
Share on other sites

Щот си балъче бе, този :laughing:

 

Да беше се обадил, нямаше да имаш грижи. Моето каско е правено без дори да са ми виждали автомобила :ph34r:

 

 

дано нети го откраднат че няма и обезщетение да видиш ;)това само в ДЖЕНЕРАЛИ И АРМЕЕЦ го правят

колкото до алармата си сложих само една сирена със сензор за удари българска за 65 лева идеална е нямах намерение да ми бърникат из компа

колкото до кражбите на ДЗИ наскоро откраднаха един порше кайен , от уника един тойота ленд крузър това са последните сериозни коли който са откраднати

 

може да ви разясня застрахователния пазар и по спецално презастраховането за рискът кражба ако желаете ;)

Link to comment
Share on other sites

дано нети го откраднат че няма и обезщетение да видиш ;)това само в ДЖЕНЕРАЛИ И АРМЕЕЦ го правят

колкото до алармата си сложих само една сирена със сензор за удари българска за 65 лева идеална е нямах намерение да ми бърникат из компа

колкото до кражбите на ДЗИ наскоро откраднаха един порше кайен , от уника един тойота ленд крузър това са последните сериозни коли който са откраднати

 

може да ви разясня застрахователния пазар и по спецално презастраховането за рискът кражба ако желаете ;)

 

В нито едно от споменатите дружества не е направено, аз работя с човек много навътре в системата и каквото и както да се е случвало досега с всяка от 8-те коли, които застраховам грижи не съм имал през годините.

 

Като гледам така май нищо съществено не може да ни разясниш по застрахователния пазар, но пък винаги може да се пробваш, където му е мястото.

 

-----------------

 

Относно алармите продължавам да твърдя, че българските в диапазона 150-170 лева са отлично решение за всички автомобили извън клас супер лукс.

Link to comment
Share on other sites

Оки няма да споря с теб щом така смяташ и работиш с човек който е много на вътре в това,аз също се занимавам с тази дейност от бая време (по спецално с щети в една определена компания)и смятам че много мога да ви (ти) разкажа,но все пак щом смяташ че съм непросветен по този въпрос няма проблем това си е твое мнение.

 

 

Аларми поставя един много точен пич точно в двора на механото има всичко за всеки пък и други работи по колите прави ако някой му се разхожда до там може да проучи

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...