Jump to content
BulForum.com

skrola na mi6kata


Recommended Posts

zna4i eto kakav mi e problema zna4i skrola na mi6kata ne go baram pak toi se edno se varti postoqnoo,prosto dokato pi6a topika i ekrana mi varvi postoqnnno nagore na dolo,ale voub6te ne vigdam ko pi6a,nemoga naspokoistvie da si pregledam foruma pak kat zema da igrq stava lo6o na diabloto mi se smenqt skilovete non stop,pak na wc3 mi se smenq vijana v batle mod i obratno,super kofti pls hellp me ,nqkoi ako ima nqkakva ideq da kaje :cry

Link to comment
Share on other sites

Да, мишката е проблемна, сменяй я или махни скрола, макар че ми се струва, че дори и да го махнеш, проблемът ще остане, вероятно е от най-евтините от по 2-3 лева, те са така, едва ли може да се направи една мишка по-опростено, аз вече не се доверявам на евтини неща, парил съм се. Имах подобен проблем с една клавиатура от 5-6 лева, разбира се не със скрол :) и сега клавиатурата ми е от 30 лв от близо година и никакав проблем.

Идеята ми е - вземи си нормална мишка, а не боклуци от 3-4 лв.

Една мишка със скрол с топче, трябва да е поне около 15 лв, за да е добра, останалите ще правят подобни проблеми.

Link to comment
Share on other sites

първо виж да я изчистиш хубаво :)

@tedy помниш ли мишоците дето ми продаде :)

А4-ката си работи безотказно на ПЦ-то на братята :D

ама бялата нещо прескача :( ... тряа и смяна :)

(както и да е аз съм най-доволен, като става дума за мишки, от A4-TECH)

Link to comment
Share on other sites

...

@tedy помниш ли мишоците дето ми продаде :)

А4-ката си работи безотказно на ПЦ-то на братята  :D

ама бялата нещо прескача :( ... тряа и смяна :)

(както и да е аз съм най-доволен, като става дума за мишки, от A4-TECH)

мда, помня, честно казано бялата не ми прескачаше, само скрола 1-2 пъти ми направи номер, но аз бях взел А4-то заради вида й. Но така или иначе и заради номера със скрола ги давах и двете за 5 лв :)

Специално за прескачането на скрол едва ли каквото и да е почистване ще свърши работа, въпрос на кофти електроника според мен.

Link to comment
Share on other sites

Да, мишката е проблемна, сменяй я или махни скрола, макар че ми се струва, че дори и да го махнеш, проблемът ще остане, вероятно е от най-евтините от по 2-3 лева, те са така, едва ли може да се направи една мишка по-опростено, аз вече не се доверявам на евтини неща, парил съм се. Имах подобен проблем с една клавиатура от 5-6 лева, разбира се не със скрол :) и сега клавиатурата ми е от 30 лв от близо година и никакав проблем.

Идеята ми е - вземи си нормална мишка, а не боклуци от 3-4 лв.

Една мишка със скрол с топче, трябва да е поне около 15 лв, за да е добра, останалите ще правят подобни проблеми.

mi6kata mi e hp i ne mislq 4e e ot 2-3 lv,klaviaturata sa6to mi e hp i sam mnogo dovolen ot neq ot godina i plovina i edna bukva ne e tragnala da se trie,ma qvno ne6to mi6kata se e precakala i 6a q smenq.6a probvam da q is4ista i da vidqdali 6te se opravi ma sigorno nqma i 6a trqbva da q smenq.da popitam teq mi6ki s fotokletka hubavi li sa?ili da si vzema lazerna????

Link to comment
Share on other sites

Mi lazernite sa super no i fotokletka ne sa lo6i!!! :)

 

 

Zavisi kakvi pari ti se davat no po dobre si vzemi lazerna Logitech ili A4-TECH!!! :D Te za men sa nai dobrite!!!!! B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...