Jump to content
BulForum.com

Tomb Raider - Underworld


boomearst

Recommended Posts

TombRaiderUnderworld.jpg

 

Официален сайт: Тук

Информация: GameSpot User Score 8.6

Дата на излизане: 21 Ноември 2008

Снимки: Тук

 

Трейлър на играта: Тук

 

Още няколко нови трейлъра:

Тук

Тук

Тук

 

Линкове за теглене:

Tomb Raider: Underworld Reloaded (Zamunda)

Tomb Raider Underworld Update 1.1 Cracked

 

 

 

Не се заблуждавайте от изискванията. Аз съм с dual 2.2, 2gb ram, 7900 видео и всичко на макс без anisotropica върви с рядко насичане.

 

 

Системни Изисквания:

 

The minimum system requirements are as follows:

 

OPERATING SYSTEM:

Microsoft Windows XP (admin rights required)/Microsoft Windows Vista (admin rights required)

CPU:

Intel Pentium 4 3+GHz or AMD Athlon 2.5+GHz

RAM:

1GB (Windows XP) / 2GB (Windows Vista) system memory

GRAPHICS:

NVIDIA GeForce 6 series 6800GT (or better) / ATI 1800XT (or better)

SOUND:

Direct X 9.0c compatible sound card and drivers

DVD-ROM:

DVD-ROM drive

HARD DRIVE:

8 GB Free Space

INPUT DEVICES:

Keyboard and mouse

 

The recommended system requirements are as follows:

 

OPERATING SYSTEM:

Microsoft Windows XP (admin rights required)/Microsoft Windows Vista (admin rights required)

CPU:

Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or Athlon 64 X2 4400+

RAM:

2 GB system memory

GRAPHICS:

nVidia GeForce 9800 GTX or ATI HD4800

SOUND:

Direct X 9.0c compatible sound card and drivers

DVD-ROM:

DVD-ROM drive

HARD DRIVE:

8 GB Free Space

INPUT DEVICES:

Microsoft Xbox360 Controller

Link to comment
Share on other sites

Хмм, чудех се защо още няма тема за новата Лара :) В момента съм на четвърто ниво (Мексико), играта е страшно красива и за моя голяма изненада върви дори на старата ми щайга с пълни детайли. Препоръчвам я с две ръце, два крака и каквото още се сетите :D

Link to comment
Share on other sites

Като свалих RELOADED версията ми се появи проблем. Където и да натисна ми дава някакво съобщение. Да кажем вместо Start Game, Exit Game на тяхно място ми пише някаква простотия, след това инсталирах и рар-натата версия при нея го нямаше тоя проблем, ама ми се ресваше компа и се отказах...

Link to comment
Share on other sites

Еех, ти ако още в началото имаш проблеми :) Има три различни елемента - тези с очите - нареди ги и трите на средното колело и си готов

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сори за двойния пост.

 

Попаднах на много много неприятен бъг в Мексико и за съжаление от Eidos са достатъчно тъпи, за да не сложат опция за рестарт на нивото... ако някой има сейв в Мексико преди нагласянето на втория календар - да се обади, много ще го обичам :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Само аз ли го имам тоя проблем? С добър компютър съм, при други игри го няма, но постоянно ми сече. На моменти много силно ми сече, в другия момент се оправя и след малко пак започва. Графиката на най-слабото го пуснах и никаква промяна, а с моя компютър би трябвало на макс да не ми сече.. сложих най-новите драйвери на nvidia и пак същото... като сложа фрапс гледам кадрите стоят на 30-35 изведнъж пада на 2-3-5 стои така няколко секунди и се оправя... някой ако има идея как да го оправя ще съм много благодарен, иначе играта е уникална, най-добрата до сега.

 

едит: Оправих проблема. Който има същия проблем да си инсталира 1.1 патча и крака.

Link to comment
Share on other sites

Едитнах малко информацията от първия пост сега е по-подробна. Аз лично много се зарибих по играта. Доста по-добра е от 2та си предшественика, на мен лично много ми харесва. Даже се учудвам, че никой не я играе от тук.

Link to comment
Share on other sites

Ами играехме я ама ми смени сама играта езика на френски :confused което доведе до DEL :)

Инсталирай я наново и запиши 1.1 пача и според мен няма да имаш проблеми.

 

Legop4o, сега нямам много време да играя, но като стигна ще постна.

 

edit: Legop4o, влезах в гугъл, написах Tomb Raider Underworld Save дадох на 1 от линковете и... http://www.tombraiders.net/stella/files/pc...ctr8/Mexico.zip айде късмет. :D

Link to comment
Share on other sites

Huh, това как съм го пропуснал... Ще пробвам, дано да е това, което трябва, благодаря наистина много :) Приятна игра

 

п.с. О_о рар с 29 сейва в мексико... мисля, че ще ми стигнат xD

Link to comment
Share on other sites

Huh, това как съм го пропуснал... Ще пробвам, дано да е това, което трябва, благодаря наистина много :) Приятна игра

 

п.с. О_о рар с 29 сейва в мексико... мисля, че ще ми стигнат xD

хахаха не го бях проверил :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...